top of page

ULTRASIL 360

Cas Number: 112926-00-8

ULTRASIL® 360 çökeltilmiş silikadır. Kauçuk endüstrisinde takviye dolgu maddesi olarak kullanılır. Çok iyi işlenebilirlik sunar. Düşük bir sıkıştırma seti verir. Mekanik kauçuk ürünlere karşı çok iyi dinamik vulkanizat özellikleri sergiler. ULTRASIL® 360 ayrıca yüksek seviyede dolgu yükleme kullanımına izin verir.


ULTRASIL® 320 GR Evoniks'in yüksek oranda dağılabilir silika (HDS) ürünleri, OEM ve yedek lastiklerin performansını ve yakıt verimliliğini artırmak için çözümler sunar. ULTRASIL® 320 GR, azaltılmış lastik yuvarlanma direnci sayesinde daha iyi yakıt verimliliği sağlayarak CO2 emisyonlarının azaltılmasına olanak tanır. Ek olarak, ULTRASIL® 320 GR, kompoze edicinin örn. yeşil yolcu lastiklerinde ıslak çekiş ve frenleme, aşınma ve yuvarlanma direnci özellikleri. Evonik, ULTRASIL® GR ürünlerini düşük toz ve kolay karıştırma için tasarlayarak kauçuk hamur oluşturucuya optimum uygulama çözümü sunar.

ULTRASIL® 360ULTRASIL® 360, oldukça aktif silikalardan önemli ölçüde daha düşük bir spesifik yüzey alanına sahiptir. ULTRASIL® 360, çok iyi işlenebilirliği sayesinde özellikle ekstrüzyon, perdahlama ve enjeksiyon kalıplama bileşikleri için çok uygundur. Ayrıca, yüksek düzeyde dolgu yüklemesi kullanımına izin verir. ULTRASIL® 360, mekanik kauçuk ürünlere düşük sıkıştırma seti ve mükemmel dinamik vulkanize özellikleri kazandırır.


ULTRASIL® 5000 GRD Yaklaşık 115 m2/g'lik düşük spesifik BET yüzey alanına bağlı olarak, yüksek oranda dağılabilir ULTRASIL® 5000 GR, binek otomobil lastiği sırt hamurlarında mükemmel histerezis performansı ve yüksek takviyeyi geliştirilmiş işleme davranışı ile birleştirir. Bu silika, özellikle ıslak ve kış özelliklerinin optimizasyonu için yüksek dolgu yüklemeleri için uygundur.

ULTRASIL® 6000 GRP Kauçuk endüstrisinde beyaz takviye dolgu maddesi olarak kullanım için çökeltilmiş silika.

ULTRASIL® 7500 GRP Kauçuk endüstrisinde beyaz takviye dolgu maddesi olarak kullanım için çökeltilmiş silika.

ULTRASIL® 7800 GRP Kauçuk endüstrisinde beyaz takviye dolgu maddesi olarak kullanım için çökeltilmiş silika.

ULTRASIL® 880ULTRASIL® 880, Kalsiyum katkılı ve yaklaşık 35 m2/g'lik çok düşük spesifik BET yüzey alanına sahip çökeltilmiş bir silikadır.

ULTRASIL® 9100 GRP Kauçuk endüstrisinde beyaz takviye dolgu maddesi olarak kullanım için çökeltilmiş silika.

ULTRASIL® 9500 GRP Kauçuk endüstrisinde beyaz takviye dolgu maddesi olarak kullanım için çökeltilmiş silika.

ULTRASIL® AS 7ULTRASIL® AS 7, kauçuk endüstrisinde takviye dolgu maddesi olarak kullanım için çöktürülmüş bir sodyum alüminyum silikattır.

ULTRASIL® VN 2ULTRASIL® VN 2 çöktürülmüş silika olarak her türlü kauçuk uygulamalarında takviye dolgu maddesi olarak kullanılır.

ULTRASIL® VN 2 GRULTRASIL® VN 2 GR çöktürülmüş silika olarak her türlü kauçuk uygulamalarında takviye dolgu maddesi olarak kullanılır.

ULTRASIL® VN 3ULTRASIL® VN 3 çöktürülmüş silika olarak her türlü kauçuk uygulamalarında takviye dolgu maddesi olarak kullanılır.

ULTRASIL® VN 3 GRULTRASIL® VN 3 GR çöktürülmüş silika olarak her türlü kauçuk uygulamalarında takviye dolgu maddesi olarak kullanılır.

ULTRASIL® VN 3 GR ex EWSULTRASIL® VN 3 GR ex EWS çöktürülmüş silika olarak her türlü kauçuk uygulamasında takviye dolgu maddesi olarak kullanılır.

0212 924 18 58

bottom of page