Kozmetik ve Deterjan Kimyasalları

AB C12-15 alkyl benzoate Cas No 68411-27-8

C12-15 Alkyl Benzoate is composed of benzoic acid and long-chain (C12-15) alcohols.

Cas No 68411-27-8

AC 316A Honeywell

Sert, yüksek damla noktalı, yüksek yoğunluklu, oksitlenmiş polietilen (HDOxPE'ler) homopolimer, AC 316'dan daha ince toz formunda, kullanım için
mar ve aşınma dahil yüzey özelliklerini iyileştirmek için su bazlı kaplamalar ve mürekkepler, üst baskı vernikleri, cilalar ve tekstiller
sürtünme katsayısını düşürerek direnç. Tekstilde bu, dikilebilirliği ve kumaş kesimini iyileştirmeye yardımcı olabilir ve
kesme makinesi ömrü. Asit sayısı 16, suya emülsifiye edilmesini sağlar. Ayrıca sıcak eriyik için ısı direnci sağlayabilir
yapıştırıcılar (HMA'lar).

CAS No:

ADBLUE AUS 32

AdBlue yüksek kaliteli, ağırlıkça %32,5’lik üre solüsyonudur. Seçimli Katalitik İndirgeme Sistemi bulunan dizel
motorlu araçlarda zararlı NOx emisyonunu azaltmak için kullanılır.Üre solüsyonu dizel motorlu araçlarda yakıttan ayrı bir tankta depolanarak, motorun eksoz manifoldu ile SCR girişi
arasındaki atık eksoz gaz üzerine püskürtülür.

CAS No:

ADVASTAB TM-181FS HEAT STABILIZER

ADVASTAB TM-181FS termal stabilizatör, stabilize etmek için tasarlanmış yüksek verimli bir sıvı metiltin merkaptiddir.
çok çeşitli zorlu uygulamalar için kullanılan sert Vinil ve sert Vinil kopolimerler.

CAS No:

AEROPERL 300

AEROPERL 300 Pharma farmasötik ürünlerde kullanım için granüle edilmiş yüksek saflıkta kolloidal silikon dioksittir (USP/NF ve Ph. Eur. AEROPERL 300 Monograph 0434'e göre test edilmiştir).
AEROPERL 300
UYGULAMA KAPSAMI
Uygulamalar Farmasötikler Sıvı ve macunsu (aktif) bileşenler için taşıyıcı Az çözünür Aktif Farmasötik Bileşenlerin (API'ler) çözünmesini artırır Nemle Aktifleştirilmiş Kuru Granülasyon (MADG) işlemleri için kurutucu Özellikler Kolay kullanım, düşük toz AEROPERL 300

CAS No:

AEROSIL R 200 CAS No 7631-86-9

AEROSIL 200, 200 m2/g spesifik yüzey alanına sahip hidrofilik dumanlı silikadır.

Sıvı sistemlerin, bağlayıcıların, polimerlerin vb. reolojisi ve tiksotropi kontrolü.
Çökelme önleyici, kalınlaştırıcı ve sarkma önleyici ajan olarak kullanılır

CAS No: 7631-86-9

AEROSIL R 202 CAS No 67762-90-7

AEROSIL R 202, polidimetilsiloksan ile işlenmiş füme silika yüzeydir.
AEROSIL R 202
Silikon yağı işlemi, ürünün belirgin hidrofobisini garanti eder AEROSIL R 202
Epoksi, poliüretan veya vinilester reçineleri gibi kompleks polar sıvıların kalınlaşmasında ve tiksotropisinde yüksek verimli etki
Kozmetik müstahzarlar gibi neme duyarlı formülasyonların su direncini artırır

CAS No: 67762-90-7

AEROSIL R 208 CAS No 67762-90-7

AEROSIL R 208, mükemmel koyulaştırma özelliklerine sahip polidimetilsiloksan ile son işlemden geçirilmiş füme bir silikadır.
AEROSIL R 208
Silikon yağı işlemi, ürünün çok belirgin hidrofobisini garanti eder

CAS No: 67762-90-7

AEROSIL R812

AEROSIL R 812 S: AEROSIL dumanlı silika, saç bakım ürünlerinde, özellikle Kuru Şampuan'da birçok uygulamaya sahiptir ve zaman alan ıslak yıkama ve kurutmaya kolay bir alternatif sunar. Diğer toz bileşenlerle birlikte AEROSIL, şekillendirme yardımcılarına hacim kazandırıcı bir etki sağlar ve Kuru Su ağırlıkça çoğunlukla sulu bir faz içerdiğinden, formülasyon ayrıca saçı nemlendirir.

CAS No: 68909-20-6

AEROSIL R972

AEROSIL R 972, dimetildiklorosilan ile işlendikten sonra füme silikadır. Yapıştırıcılarda ve silikon dolgu macunlarında kullanılır. Kalınlaştırma ve güçlendirme, hidrofobiklik ve pigment stabilizasyon özelliklerine sahiptir. AEROSIL R 972, suya dayanıklılık ve tozların serbest akış ve topaklanma önleyici özelliklerinin iyileştirilmesi ve korunması gibi avantajlar sunar. AEROSIL R 972, DDS (dimetildiklorosilan) ile sonradan işleme tabi tutulmuş bir füme silikadır. Dağıtılması kolaydır ve çok çeşitli uygulamalar için uygundur.

CAS No: 68611-44-9

ALKONAT CE 25

ALKONAT® C, ALKONAT® CE ve ALKONAT® E ürün grupları, aşağıdaki reaksiyon ürünleridir.
etilen oksitli (EO) doğal, bitkisel kökenli setil, setearil ve stearil alkoller.
Etoksilasyon derecesini ve başlangıç ​​alkolünü değiştirerek, geniş bir
HLB değerleri (Hidrofilik-Lipofilik Denge) elde edilir. Geniş bir yüzey aktif madde seçeneği ile,
seçim için kimyasal ve fiziksel özellikler, karşılamak için bir formülasyon uyarlamak mümkündür
özel uygulama gereksinimleri ve performans hedefleri.
ALKONAT® C, ALKONAT® CE ve ALKONAT® E ürün grupları aşağıdakilerle temsil edilmektedir

CAS No:

AMP 95
Aminometyl propanol

Viskozitesi düşük nötralizasyon ajanı olarak TEA nın yarısı kadar bir çok kozmetik formülasyonlarında kullanılır. Neme dayanım, bukle dayanımı, kolay durulanma, ve ürün stabilitesine katkısı vardır. Özellikle aeresol ürünlerde tavsiye edilir.

CAS No: 124-68-5

ANCAMIDE 221

ANCAMIDE 221, epoksi reçine solvent bazlı yüzey kaplamalarında kullanım için bir kürleme maddesi görevi görür. İyi kimyasal direnç ve çok iyi korozyon direnci özellikleri sunar. İyi renk ve ışık stabilitesi sağlar. Çok çeşitli solventlerle serbest uyumluluk gösterir. Katı epoksi reçineleri ile hızlı temas kuruluğu sağlar.

CAS No:

AQUACYL AQ0303

AQUACYL™, çok duvarlı karbon nanotüpler (MWCNT'ler) su bazlı dispersiyonların bir ailesidir. AQUACYL™ AQ0303, karbon nanotüpleri su bazlı uygulama sistemlerine (kaplamalar, filmler…) dahil etmenin ideal yoludur. Dispersiyon, üstün dispersiyon ve stabilite için yüzey aktif maddeler içerir. AQUACYL™, çok duvarlı karbon nanotüpler (MWCNT'ler) su bazlı dispersiyonların bir ailesidir.
AQUACYL™ AQ0302, karbon nanotüpleri su bazlı uygulama sistemlerine dahil etmenin ideal yoludur
(kaplamalar, filmler …). Dispersiyon, üstün dağılım ve stabilite için bir anyonik yüzey aktif madde içerir.

CAS No:

ARLYPON TT

INCI Name:
PEG/PPG-120/10 Trimethylolpropane Trioleate (and) Laureth-2 Arlypon® TT, yüzey aktif madde formülasyonları için yüksek verimli bir koyulaştırıcı maddedir, özellikle düşük seviyelerde veya sülfat içeren veya sülfat içermeyen yüzey aktif maddeler içeren kalınlaştırılması zor sistemler için uygundur. PEG/PPG-120/10 Trimetilolpropan Trioleat (ve) Laureth-2. ARLYPON® TT'si bir koyulaştırıcı maddedir.

CAS No:

ATMP Aminotrimetilenfosfonik Asit

ATMP, su arıtmada ,deterjan ve temizlik ürünlerinde kullanılmaktadır.
İyon tutucudur.

CAS No: 74333-44-1

Acetonitrile CAS No 75-05-8 Asetonitril

Asetonitril, genellikle kısaltılmış MeCN (metil siyanür), CH formülüne sahip kimyasal bileşiktir.
3CN. Bu renksiz sıvı en basit organik nitrildir (hidrojen siyanür daha basit bir nitrildir, ancak siyanür anyonu organik olarak sınıflandırılmaz).

CAS No: 75-05-8

Acnibio BC7

Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone and
Methylisothiazolinone

Adipik Asit

Naylon üretimde, kağıt kimyasalları endüstrisi için ıslak kuvvetli reçinelerin, sentetik yağlayıcıların üretiminde kullanılmaktadır.

CAS No: 124-04-9

Aerosol MA 80-I

Aerosol MA 80-I Surfaktan bir yüzey gerilimi düşürücü, dağıtıcı ajan, çözündürücü ve emülsiyonlaştırıcı ajandır. Organik sıvının, küçük damlacıklara ayrılan filmler olarak nüfuz etmesini ve yayılmasını destekler. Aerosol® MA 80-I Surfaktan yüksek elektrolit toleransı sergiler.

CAS No: 002373-38-8

Akrilamid

Endüstride akrilamidin çoğu, suda çözünebilen yoğunlaştırıcı olarak kullanılan poliakrilamid sentezinde kullanılır

CAS No: 74153-51-8

Akrilik Asit

Polimerlerin üretiminde başlangıç maddesidir. Polimerler plastikler, kaplamalar, yapışkanlar, yer cilası ve boya gibi bir çok maddenin üretiminde kullanırlar

Alkalize kakao tozu

Kakao tozu, çikolata yapımında kullanılan kakao çekirdeğinin veya tohumunun önemli bir bileşenidir. Kakao tozu dışında tohum, kakao yağı olarak bilinen yüksek miktarda (yaklaşık %50) yağ içerir.

CAS No:

Alky Glycidyl Ether AGE Reactive Diluent C12-14

AGE renksiz şeffaf bir sıvıdır. Esas olarak, yüksek viskoziteli epoksi reçineler için reaktif bir seyreltici olarak, tüm konsantrasyonlarda epoksi reçinesi ile uyumlu ve sertleştirici maddeler olarak kullanılır.

CAS No: 68609-97-2

Alkyl Poly Glikozit

Biyolojik olarak parçalanan ekolojik ürünlerde kullanılan, yüksek alkali ortamda çözünen, yağ alma ve ıslatma özelliği olan noniyonik hammaddedir.

CAS No: 79-10-7

Allantoin

Yara iyileştirici, ağrı dindirici, anti-irritant, cilt koruyucu ve pürüssüzleştirici aktif madde İritasyon azaltıcı

CAS No: 97-59-6

Aminoetiletanolamin AEEA

CAS No: 000111-41-1

Aminopropyltriethoxysilane Dynasylan AMEO

Dynasylan AMEO, termosetler ve termoplastikler için bir birleştirme maddesi görevi görür. Çapraz bağlayıcı ve yüzey değiştirici olarak kullanılan iki işlevli bir silandır. Dynasylan AMEO, organik polimerler ve cam elyafları, metaller ve dolgu maddeleri gibi inorganik malzemeler için uygundur.

CAS No:

Amphomer

Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacry AMPHOMER polimer, amfoterik bir akrilik saç sabitleyicidir

Andisil 782 Platinum Catalyst

Andisil 782 Catalyst, özellikle yüksek fenil içerikli (ağırlıkça > %35) silikon polimerlerle kullanım için tasarlanmış bir platin katalizördür. Tipik olarak, RTV formülasyonlarında 5-10 ppm katalizör kullanılır. Bu miktar, sistem için istenilen çalışma süresini oluşturacak şekilde değiştirilebilir.

CAS No:

Anti- schaummittel SILFOAM SE 39

Anti- schaummittel Sıvı deterjanlar ve tekstil yardımcı maddeleri gibi yüzey aktif madde bakımından zengin formülasyonlarda. Anti- schaummittel SILFOAM SE 39, özellikle yüksek yüzey aktif madde konsantrasyonlarının veya yoğun ürün hareketinin geleneksel köpük önleyici emülsiyonların hızla etkisiz hale gelmesine neden olacağı uygulamalar için uygundur.

CAS No:

Araldite GY 783

Araldite GY 783, tek fonksiyonlu reaktif seyreltici içeren bir BPA/F reçinesidir. Düşük viskozite ve kristalleşme direnci gösterir. İyi mekanik özellikler ve birçok farklı kimyasala karşı direnç sağlar. Araldite GY 783, dış araçta (OEM), araç içi araçta (OEM), araç montajında ​​(OEM), yapısal montajda, akü kapağı sızdırmazlığı ve batarya montajında, kablo sızdırmazlığında, motor ve mıknatıs bağlamada, kaplama ve kapsüllemede, montajda, termal olarak kullanılır. yapıştırıcı uygulamalarında elektriksel olarak iletken, ev aletleri montajı, spor malzemeleri, tıbbi cihaz montajı, uçak ve uzay, deniz, demiryolu, eğlence aracı, kamyon, spor ve eğlence ve rüzgar. Araldit GY 783
Bisfenol-A/F bazlı, düşük viskoziteli, kristalleşmeye dayanıklı epoksi reçine ve
reaktif seyreltici ile modifiye edilmiş

CAS No:

Arquad 2HT-75

Arquad 2HT-75 is a di(hydrogenated tallow)dimethylammonium chloride.Arquad 2HT-75, bir di(hidrojene donyağı) dimetilamonyum klorürdür. Antistatik, Tekstil Yumuşatıcı, Dispersiyon ajanı ve Hidrofobikleştirmeyi içerir. Arquad 2HT-75, parlatıcılarda kullanım için idealdir. Arquad 2HT-75, bir di(hidrojene donyağı) dimetilamonyum klorürdür. Antistatik, Tekstil Yumuşatıcı, Dispersiyon ajanı ve Hidrofobikleştirmeyi içerir. Arquad 2HT-75, parlatıcılarda kullanım için idealdir. Arquad 2HT-75, bir anti-statik, dağıtıcı ve hidrofobik madde olarak işlev görür di (hidrojene donyağı) dimetilamonyum klorür sınıfı. Arquad 2HT-75, mürekkepler için uygundur.

CAS No: 61789-80-8

Asetik Asit

Asetik asit bir diğer adıyla etanoik asit CH3COOH formüllü bir organik asittir

CAS No: 64-19-7

Aseton

Solvent uygulamalarında kullanılır.

Asetonitril Acetonitrile ACN MeCN

Akrilonitril üretiminde yan ürün olarak ortaya çıkmaktadır.

Avobenzone
Butyl Methoxydibenzoylmethane

UVA koruması sağlayan Avobenzondan oluşan güneşten koruyucu bir ajandır. Kristal toz zayıf bir aromaya sahiptir ve suda çözünmez, ancak sıcak metanolde çözünebilir.

CAS No: 70356-09-1

Axilat HP 8510

Axilat HP 8510 bir vinil asetat, vinil versatat kopolimer reçinesidir.
yeniden dağılabilir toz formunda. Yüksek özelliklere sahip çok yönlü bir reçinedir.
Axilat HP 8510
suda yeniden dağılabilirlik ve kuru harçlarda kullanılır. Uygulama Tavsiyesi
• Fayans yapıştırma harçları
• Dış yalıtım Bitirme Sistemleri (EIFS)
• Kendinden yayılan altlık (SLU)
• Alçı derz bileşikleri ve sıvalar/yuvarlak kaplamalar
• Fassade renderları
Axilat HP 8510, taze harcın işlenebilirliğini arttırmak için kuru harçlarda kullanılan ve suda yüksek oranda yeniden dağılabilirliğe sahip çok yönlü reçine,
geleneksel yüzeylere yapışma ve mekanik özellikler (esneklik, aşınma direnci ve yapışma mukavemeti).

CAS No:

Azelaic Acid

BAYMOD N

Baymod N, toz halindeki özel NBR kalitesidir. Değiştirici olarak kullanıldığında, nihai ürünün yağlara, yakıtlara ve greslere karşı direncini artırır. Plastik endüstrisinde, enjeksiyon kalıplama proseslerinde tercihen yumuşak PVC için Baymod N kaliteleri uygulanmaktadır. Ayrıca standart ürünlere kıyasla gelişmiş renk kararlılığı ve ekstrüzyon özellikleri sunar. Farklı baz polimerlerle oldukça uyumlu bir çözüm olan Baymod N, aşağıdaki özellikleriyle de bilinir:

CAS No:

BHT
Butil Hidroksi Toluen
(Butylated Hydroxytoluene)

BHT; yağlarda iyi çözünebilen, ancak suda çözünemeyen beyaz renkli ve kristal yapıda bir madde olup, 760 mmHg basınçta kaynama noktası 265 C dir.

CAS No: 128-37-0

BIOECOTENS

BIOECOTENS Görünüş: karakteristik kokulu sarımsı sıvı - pH solüsyonu 1:10= yakl. 10
ÖZELLİKLERİ
BIOECOTENS, kullanılan çeşitli yüzey aktif madde türleri arasındaki sinerjiden en iyiyi elde etmek için formüle edilmiştir. BIOECOTENS, domuz derisi veya koyun postu gibi yağlarda bulunan hammaddelerde de çok optimal yağ giderme elde edilmesini sağlar.

CAS No:

BIOFIX K04

BIOFIX K04 ÖZELLİKLERİ
- Berrak sıvı - Su ile kolayca karışabilir - pH 1:10 solüsyon yakl. 5- Anyonik karakter
ÖZELLİKLERİ
BIOFIX K04, özellikle giysilik ve eldivenlik deri için renkli derinin su, terleme ve ışık haslığı özelliklerini iyileştirmek için kullanılan katyonik bir ajandır. BIOFIX K04, bitkisel tabaklanmış deri veya yarı krom deri ile anyonik boyarmaddelerin afinitesini arttırır. Bu tür malzemelerin az miktarda BIOFIX K04 ile işlenmesi, rengin dolgunluğunu ve parlaklığını arttırır,

CAS No:

BIOKAL B EXTRA

BIOKAL B EXTRA
- Sarımsı sıvı - Suda çözünür- Sulu çözeltide pH : alkali- Aktif madde %30
ÖZELLİKLERİ
BIOKAL B EKSTRA KONS. asit durumunda güçlü bir oksitleyici etkiye sahip gaz halinde klor dioksit oluşturan güçlü bir ağartma maddesidir. Bu nedenle BIOKAL B EXTRA CONC. Seyreltilmemiş halde güçlü asitle temas etmesine izin verilmemelidir, çünkü bu, tutuşabilecek gazın kendiliğinden oluşmasına neden olabilir.

CAS No:

BLUESIL FLD 47 V

BLUESIL FLD 47 V 50 ila 47 V 1000, düz zincirli polidimetilsiloksanik sıvılardır. BLUESIL FLD 47 V 50 ila 47 V 1000 uygulama örnekleri şu şekilde kullanılır:
• Termostatik akışkanlar (– 50 °C ila + 200 °C).
• Dielektrik sıvılar (yoğunlaştırıcılar için kağıdın emprenye edilmesi).
• Fotokopi makineleri için leke önleyici ürünler.
• RTV'ler ve silikon dolgu macunları için inceltici ve plastikleştirici maddeler.
• Tekstil iplikleri (sentetik dikiş iplikleri) için yağlayıcı ve ısı koruyucu maddeler.
• Bakım ürünlerindeki bileşenler (cilalar, cilalar, zemin ve mobilya)
cilalar vb.).

CAS No:

Baxxodur EC331

For the cured formulation it provides excellent resistance to chemicals

Bayhydrol

Bayhydrol polioller veya poliüretan dispersiyonlar (PUD'ler) ile kaplamalarınızın ekolojik ayak izini iyileştirin. Su bazlı Bayhydrol® PUD'ler, düşük seviyelerde uçucu organik bileşikler (VOC) içerir ve Bayhydrol®

CAS No:

Bayhydur

Bayhydur® / Bayhydrol® su bazlı poliüretan kaplamalar, geleneksel solvent bazlı sistemlerden beklenen yüksek seviyede koruma ve çekici görünüm sağlar. Ayrıca çok düşük solvent içeriğine ve önemli ölçüde azaltılmış solvent emisyonuna sahiptirler, bu nedenle çevre için de daha iyidirler.

CAS No:

Behentrimonium Chloride

Saç yumuşaklığında ve cilt korumasında çok etkilidir. Katyonik yük, statik yükü dağıtır ve saçın akmasını önler ve saça üstün ıslak tarak için mükemmel dolaşma ve cilde daha yumuşak bir his için pudralı bir yumuşaklık verir.

CAS No: 17301-53-0

Behentrimonium Methosulfate

Behentrimonium Methosulfate Doğal saça geçiş yaparken öğreneceğiniz ilk şeylerden biri doğal saç ürünlerindeki bileşenlerin önemidir.
Behentrimonium Methosulfate
Genel kural şuydu: Telaffuz edemiyorsanız saçınızda kullanmayın.
Bu yazıda, bu bileşenin ardındaki gizemi ve doğal saç yolculuğunuz boyunca neden yeni en iyi arkadaşınız olabileceğini yıkacağız.

CAS No: 81646-13-1

Benzalkonyum klorid

Dezenfektanlar, Havuz Kimyasallarında kullanılır. Dezenfektan olarak çok geniş bir spektruma hitap eder. Kualnım oranları Dezenfektan (%2-15), Havuz Kimyasalları (%20-olarak değişmektedir.

CAS No: 63449-41-2 / 68391-01-5 / 68424-85-1 / 85409-22-9

Benzil Alkol CAS No 100-51-6

Benzenmetanol veya fenilkarbinol olarak da bilinen benzil alkol, ürünlere koku eklemek için kullanılan aromatik bir alkoldür. Benzil alkol birçok meyvede doğal olarak bulunur ve ekstrakte edildiğinde ve ürünlere eklendiğinde tatlı bir aroma sağlar.

CAS No: 100-51-6

Benzophenone 3 Oxybenzone

Suda çözünmeyen bu filtre, alkol ve yağda çözünür. Güçlü UVA ve UVB filtresidir (öncelikle UVB, ayrıca UVA). Diğer güneş filtrelerinin (örneğin homosalatE, Octyl salicylate, OM-cinnamate) UVB korumasını geliştirir.

CAS No: 131-57-7

Benzophenone-4 Sulisobenzon

270-350 nm arasında; su bazlı ürünlerde UVB ışınlarına karşı korunmasında kullanılır. 0,05-0,1 %

CAS No: 4065-45-6

Benzyl alcohol benzil alkol

Kozmetik ürün içeriklerinde genellikle koku verici madde olarak kullanılan Benzyl alkol, kullandığımız ürünün emilimini de arttıran bir alkol çeşididir. Çözücü ve koruyucu olarak da kullanılır.

CAS No: 100-51-6

Berol 226

Yağ Çözüçü. Su bazlı alkil temizleyici

CAS No: 68439-46-3 / 61791-10-4

Bitrex (Denatonyum Benzoat)

Denotanyum benzoat, alkol denatüranıdır.

CAS No: 3734-33-6

Boncuk Kostik Sodyum Hidroksit

Bir çok kimyasal maddenin yapımında, genel olarak endüstriyel temizlik amacı ile kullanılır.

Bronopol

Renksiz soluk sarı renkte, suda serbestçe çözünen, antibakteriyel etkinliğe sahip maddedir.

CAS No: 52-51-7

Butanox M-50 cas no 1338-23-4 Methyl ethyl ketone peroxide

Butanox M-50, doymamış polyester reçinelerinin kobalt hızlandırıcı varlığında oda ve yüksek sıcaklıklarda kürlenmesi için genel amaçlı bir metil etil keton peroksittir .

Cas no 1338-23-4

Butil Asetat

N-Butil asetat, butil etanoat olarakta bilinen renksiz , orta derecede uçucu, yanıcı, sıvı formdaki bir esterdir. Karakteristik bir tat ve koku verme aroması vardır. Bu sebepten dolayıdır ki muz ve elma gibi meyvelerde bulunur.

CAS No: 123-86-4

Butil Glikol

Butil glikol, yüksek kaynama noktalı, düşük uçuculuğu ve hafif meyveli kokusu olan berrak, renksiz yağlı bir sıvıdır.

CAS No: 111-76-2

Butil diglikol

Düşük uçuculuk özelliğiyle, fırınlama bitişleri için akış destekleyici olarak kullanılır.

C12-13 Paret 9 Emulgin L COSMACOL Emulsifier

Kozmetik formüllerde kullanılan yüksek performanslı emülgatör; çözücüdür.

CAS No: 66455-14-9

C12-14 SEC-PARETH-5

CAS No: 84133-50-6

C12-15 alkyl benzoate Cas No 68411-27-8

C12-15 alkyl benzoate functions as an emollient, texture enhancer, and antimicrobial agent. It is used in a wide variety of products, such as sunscreens, baby products, bath products, antiperspirants and deodorants, eye makeup, lipstick, foundations, and tinted moisturizers, shaving products, hair styling products, and more.

Cas No 68411-27-8

CAPRYLYL CAPRYL GLUCOSIDE CAS No 68515-73-1

CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE Caprylyl/Capryl Glucoside, %60 aktif madde içeren ve ECOCERT Sertifikalı, koruyucu ve safsızlık içermeyen bir glikoz alkil eterdir. Bu ikili amaç nedeniyle Caprylyl/Capryl Glucoside, köpüren aromaterapi ürünlerinin formülasyonu için mükemmel bir seçimdir. Caprylyl / Capryl Glucoside, bitkisel kökenli glikozdan yapılmış bir yüzey aktif maddedir. Yüzey gerilimini değiştirme özelliği sayesinde madde bir köpürme maddesi görevi görür. Cilt, saç veya dişlerin temizlenmesine yardımcı olur. temizleme, köpük oluşturma, cilt dost

CAS No: 68515-73-1

CLAYTONE AF

CLAYTONE AF, tiksotropik koyulaştırıcı ve çökelme önleyici ajan olarak kullanılan organofilik bir bentonit türevidir.

CAS No:

COCOAMIDE MEA CAS No 68140-00-1

Cocamide DEA, köpük oluşumunu arttırmak ve stabilize etmek için birçok kişisel bakım ürününde kullanılan bir bileşendir. Göz ve solunum yolu tahriş edicidiriii ve IARC (Uluslararası Kanser Araştırmaları Ajansı) tarafından 'insanlar için muhtemelen kanserojen' olarak sınıflandırılmıştır. Cocamide DEA, hindistancevizi yağı ve Dietanolamin reaksiyonundan yapılır.

CAS No: 68140-00-1

CRYSTALPOOL CHLOR 56 toz klor

Havuz suyu dezenfeksiyonu için stabil aktif granül klor. kimyasallar havuzunuzu lekelemez, suyun bulanıklaşmasına veya köpürmesine neden olmaz. Ürün her zaman uygun maliyetlidir ve haftanın yedi günü mevcuttur. Granül Havuz Kloru, Havuz Stabilizatörü ve Su Dengeleyicileri, Alkalinite Arttırıcı ve Düşürücü, pH Yükseltici, pH Düşürücü, Havuz Yosunu vb. tüm gerekli havuz kimyasallarını sağlamaktayız.

CAS No:

Caprylic Capric Triglyceride

Yağlılık hissi vermeyen, düşük viskoziteli, yumuşatıcı ve yağlandırıcıdır. Özellikle “oil-free” ürünlerde yaygın olarak kullanılır. Okside olmaması çok büyük bir avantajdır. Cilt ve saç bakımında, ayrıca makyaj ürünlerinde kullanılacak olan aktif maddeler için ideal bir çözücüdür.

CAS No: 73398-61-5 / 65381-09-1

Captivates HC0001

Captivates HC kapsülleri, jelatin (balık türevi) ve akasya (doğal Gum Arabic) bazlı bir çekirdek-kabuk yapısına sahiptir ve pigmentleri ve boyaları kapsüllemek için kullanılabilir; aroma ve koku yağları dahil doğal ve sentetik yağlar; ve vitaminler gibi yağda çözünen aktif maddeler. Sedefli ve metalik efektler de dahil olmak üzere bir dizi renk elde edilebilir.

CAS No:

Carbomer karbomer carbopol

Karbomer (Carbomer) olarak bildiğimiz, Deterjan, Kozmetik, İlaç vb. gibi birçok ürün üretiminde genellikle kıvamlaştırmak ve Jel forma getirmek için kullandığımız ürünlerdir.

CAS No: 9007-20-9 / 9003-01-4 / 76050-42-5 / 9062-04-8 / 9007-16-3 / 9007-17-4

Carnauba Wax

Bitkisel bazlı gıda, kozmetik, ilaç endüstrisinde kullanılan kendisine has doğal kokusu ve tadı minimuma indirgenmiş olduğundan tercih edilen bir wakstır. Uygulama sahasına göre (%2-10)

Castor Oil Hint yagi

Hint bitkisi olan Riccunis Communis bitkilerinin tohumlarından elde edilen yağ türevidir.

CAS No: 8001-78-3

Celite 263 LD Selit

Celite kaliteleri tipik olarak mükemmel netlik ve düşük bulanıklığın gerekli olduğu birinci sınıf filmlerde kullanılır. Imerys Celite 263 LD, LDPE, LLDPE, HDPE, PET ve PP'den yapılmış plastik filmlerin bloke etme, yeniden bloke etme, bulanıklık, berraklık ve mekanik özellikleri arasında benzersiz bir denge sağlar.

CAS No:

Cera Alba
Beeswax Balmumu

Beyaz bal mumu, beyaz veya sarımsı beyaz bir katı olup; ışığı geçiren, berrak ve ince yapıda bala özgü karakteristik bir kokuya sahiptir.

CAS No: 8012-89-3

Ceramide
Seramit

Seramidler, cildin üst katmanındaki hücre zarları içinde yüksek konsantrasyonlarda bulunan lipit molekülleridir. Cilt hücrelerini bir arada tutarlar, cildi kaplayan ve nemi tutan koruyucu bir tabaka oluştururlar

CAS No: 100403-19-8

Ceteareth 20

Su içinde yağ kozmetik emülsiyonlarının üretimi için yayğın olarak uygulanabilir, non- iyonik bir emülgatördür. AS20 beyaz bir katıdır ve suda kolayca çözünür ve erime noktası aralığı 40 ~ 50°Cdir. çok çeşitli uygulamalarda, emülgatör veya evlerde ve endüstriyel ürünlerde temizleyici olarak kullanılabilir.

CAS No: 68439-49-6

Ceteareth 25

Kozmetik ürünlerinde emülgatördür. Saç, el kremleri (%0.1-0.5), Yağ/Su emülsiyonları

CAS No: 68439-49-6

Cetiol AB alkyl benzoate Cas No 68411-27-8

Cetiol AB is a medium spreading emollient with good solubilizing properties for crystalline UV-filters.

Cas No 68411-27-8

Cetrimonium Chloride

Saç kremlerinde ve saç bakım ürünlerinde kullanılan katyonik kondisyoner ajan. Saç losyonları, saç kremleri ve şekillendirme kremleri için antistatik fiksatiflerin imalatında kullanılır. Katyonik bir yüzey aktif madde olarak, bu ürün, örneğin saç üzerinde görünür bir film bırakmadan negatif yüklü yüzeylere emilir.

CAS No: 112-02-7

Cetyl Alcohol Setil alkol

Cetyl alcohol bitkisel yağlardan elde edilir. Bu çok amaçlı kalınlaştırıcı ajanın aynı zamanda nemlendirme özelliği de vardır. Krem ve losyonlara eklendiğinde viskozite arttırır, emülsiyonun yapısını iyileştirir ve sabitler, aynı zamanda formüllere opak bir görünüm, kadifemsi bir doku verir.

CAS No: 36653-82-4

Cetyl Stearyl Alcohol Setostearil Alkol

Setostearil Alkol (CH3 (CH2) nOH), sebze veya sentetik kaynaklardan gelen setil ve stearil alkollerin bir karışımıdır. Yağlı bir alkol olarak sınıflandırılır. Setostearil alkol, pul şeklinde beyaz, mumsu, katı bir maddedir. Yağda çözünür, ancak suda çözünür değildir. Farmasötik ve kozmetik endüstrisinde, setostearil alkol bir emülsiyon stabilizörü olarak işlev görür; Matlaştırma ajanı; Sürfaktan - köpük güçlendirici; ve viskozite arttırıcı ajan. Genellikle kremlerde ve losyonlarda kullanılır. Erime noktası 122 ° F (50 ° C) ve kaynama noktası: 480.2 ° F (249 ° C)

CAS No: 67762-27-0

ChromitAL-TCP

ChromitAL TCP "SurTec 650" alüminyum, alüminyum alaşımları veya alüminyum kalıp için bir pasivasyondur
geleneksel altı değerlikli ile karşılaştırılabilir veya hatta daha üstün mükemmel bir performansa sahip döküm
pasivasyon. ChromitAL TCP "SurTec 650" yalnızca
boya altı uygulaması değil, aynı zamanda çıplak (boyasız) uygulama. Bu
süreç başlangıçta ABD Donanması tarafından uçaklar için geliştirildi ve
uçak gemileri.

CAS No:

Cinko Pritiyon
Zinc Pyrithione

Kepek aktifi olarak şampuanlarda kullanılır. Mantar önlemek için ayak bakım kremlerinde kullanılır. Kepek şampuanı, ayak kremleri.

CAS No: 13463-41-7

Cinko oksit
Zinc Oxide

Çinko oksit beyaz bir toz görünümüne sahiptir ve kokusuzdur; ısınırsa, sarıya dönüşür ve soğuması üzerine doğal rengine döner.

CAS No: 1314-13-2

Cinko oksit altin muhur pharma Cas No 1314-13-2

Çinko oksit, ZnO formülü ile gösterilen bir inorganik bileşik. ZnO, suda çözünmeyen beyaz bir tozdur ve yaygın olarak kauçuk, plastik, seramik, cam, çimento, yağlayıcı, boya, merhem, yapıştırıcı, sızdırmazlık maddesi, pigment, yiyecekler, bataryalar, ferritler, yangın geciktiriciler ve ilk yardım bantları gibi kullanım alanlarına sahiptir.

CAS No: 1314-13-2

Cinko oksit beyaz Cas No 1314-13-2

Çinko oksit, ZnO formülü ile gösterilen bir inorganik bileşik. ZnO, suda çözünmeyen beyaz bir tozdur ve yaygın olarak kauçuk, plastik, seramik, cam, çimento, yağlayıcı, boya, merhem, yapıştırıcı, sızdırmazlık maddesi, pigment, yiyecekler, bataryalar, ferritler, yangın geciktiriciler ve ilk yardım bantları gibi kullanım alanlarına sahiptir.

CAS No: 1314-13-2

Cinko oksit gumus muhur Cas No 1314-13-2

Çinko oksit, ZnO formülü ile gösterilen bir inorganik bileşik. ZnO, suda çözünmeyen beyaz bir tozdur ve yaygın olarak kauçuk, plastik, seramik, cam, çimento, yağlayıcı, boya, merhem, yapıştırıcı, sızdırmazlık maddesi, pigment, yiyecekler, bataryalar, ferritler, yangın geciktiriciler ve ilk yardım bantları gibi kullanım alanlarına sahiptir.

CAS No: 1314-13-2

Climbazole

Climbazol saçta oluşan yoğun kepek tedavisi için üretilen şampuanlarda bulunan en etkili mantar öldürücü maddedir.

CAS No: 38083-17-9

Coco Glucoside
Euperlan
Lamesoft

Dermotolojik olarak iritasyon yapmayan, köpük hacmi bakımından optimum düzeyde sülfat içermeyen yüzey aktif. Alkali ortama uyumlu olduğundan deterjan uygulamasına da uygundur.

Coco Glucoside Plantacare 818 UP CAS No 110615-47-9

Plantacare 818 UP, %100 yenilenebilir, bitki türevli hammaddelerden yapılmış iyonik olmayan bir yüzey aktif maddedir ve RSPO-MB sertifikalı sürdürülebilirdir. Birinci sınıf çevre ve cilt uyumluluğu profillerine sahip olup, mükemmel yumuşaklık, köpük performansı ve etkili temizlik sinerjisi yaratır.

CAS No: 110615-47-9

Cocoamide DEA

Kokoamid DEA Noniyonik, kıvam verme ve köpük stabilizasyonu amaçlı yüzey aktif madde. Donmaz. Şampuan, sıvı sabun, duş jelinde kullanılır.

CAS No: 68603-42-9

Cocoamide MEA

Cocamide MEA, hindistancevizi yağından elde edilen kalın, mumsu ve beyaz bir maddedir. İyi kalınlaştırıcı ve opaklaştırıcı niteliklere sahip bir yüzey aktif maddedir (yüzey aktif madde).

Bu spesifik özellikler sayesinde kokamid MEA, herhangi bir temizlik ürünündeki ana yüzey aktif maddelerin etkisini desteklemek için sıklıkla kullanılır. Yüzey aktif maddeler kısmen suda çözünür ve kısmen yağda çözünür. Zengin bir köpük oluştururlar ve saçı ve cildi temizler, yağı etkili bir şekilde çözerler.

CAS No: 68140-00-1

Cocoamidopropyl Betaine

Amfoterik, iritasyon düşürücü, yumuşak temizleme etkisi olan ikincil yüzey aktif madde. Ayrıca, ürün sert ve yumuşak suda mükemmel köpük özelliklerine sahiptir. Betain, şampuanlar, duş ve köpük banyoları ve sıvı sabunlar gibi cilt ve saç temizliği için tüm ürünlerde çok hafif amfoterik yüzey aktif madde olarak kullanılır.
Diş Macunu Duş Jeli Elde Bulaşık Deterjanı Genel Temizlik Islak Mendil Sıvı Sabun Şampuan

CAS No: 61789-40-0

Cocoyl Sarcosinate
Perlastan

Özellikle klora karşı dayanıklılığı yüksek anyonik yüzey aktif.Kozmatik-detarjanda köpük arttırıcı özelliğinden dolayı ikincil yüzey aktif madde olarak kullanılır. Kıvamlı çamaşır suyu (%2-5), Detarjan ve Kozmetik (%3-10), Bebe şampuanı (%3-8)

CAS No: 61791-59-1

Cofill 11

COFILL 11, resorsinol bazlı Evonik Bonding System'in temel bir bileşenidir.

UYGULAMA KAPSAMI
COFILL 11, kauçuk bileşiklerin tekstillere veya çelik kordlara yüksek statik ve dinamik bağlanma mukavemeti gerektiğinde, formaldehit donörü (Hexa K) ve ince partikül boyutlu silika ile birlikte Bağlama Sisteminin bir parçası olarak kullanılır.

CAS No: 108-46-3

Colanyl Black N 131

Colanyl Black N 131, noniyonik ve/veya anyonik ıslatıcı ve dispersiyon ajanları ve propilen glikol bazlı, bağlayıcı içermeyen, sulu bir pigment preparatıdır. Ürün dökülebilir ve pompalanabilir bir kıvama sahiptir ve dozajlama makineleri için uygundur.

CAS No:

Cosmacol EBL C12-15 alkyl benzoate Cas No 68411-27-8

Skin Care – Highly spreading emollient, gives a light touch feel
Sun Care – Solvent for UV filters
Lip Sticks & Eye Pencils – Highly spreading emollient & dispersing agent
Hair Conditioner – Highly spreading emollient
Hair Sprays – Glossing
Cleansing Lotions – Highly spreading emollient

Cas No 68411-27-8

Coupsil 8113

Coupsil 8113, yüzeyi organosilan Si 69 ile modifiye edilmiş, çökeltilmiş silika bazlı bir takviye dolgu maddesidir. Vulkanizasyon sırasında kovalent kimyasal bağların oluşumu altında doymamış polimer ile reaksiyona girer. Daha fazla çekme mukavemeti, daha yüksek modül, azaltılmış sıkıştırma seti, artırılmış aşınma direnci ve optimize edilmiş dinamik özellikler sağlar.

CAS No:

Crastin

Polybutylene Terephthalate Resin For Industrial Applications

Cyclomethicone

CAS No: 69430-24-6 / 556-67-2 / 541-02-6 / 540-97-6

Cyclopentasiloxane

Kullanımı ve yayılması kolaydır, cilde ve saça yumuşak ve kaygan bir his verir ve buharlaşmadan sonra kalıntı bırakmaz. Ayrıca yüzey gerilimini azaltabilir ve pigmentleri iyi dağıtmaya yardımcı olabilir.

CAS No: 541-02-6

Cyclosporine CAS 79217-60-0

Name: CyclosporineMolecular Weight: 1202.635Formula: C62H111N11O12Synonyms: CYCLOSPORIN; Cyclosporin A / B / C / D / H A 59865-13-3 /; Cyclosporine (cyclosporin A); Cyclosporine (Neoral); CYCLOSPORINE / CICLOSPORIN; Cyclosporins;
Used to treat leukemia, cancer, kidney transplantation, tuberculosis, etc.

CAS No: 79217-60-0

DACLOR 27-20-23

DACLOR 27-20-23 NE, su bazlı ürünler için özel olarak tasarlanmış düşük VOC'li bir anyonik emülgatör ve dağıtıcı ajandır. Yapı, minimum tanecik sorunlarıyla mükemmel bir parçacık boyutu kontrolü ve olağanüstü temiz reaksiyon sağlamak üzere tasarlanmıştır. DACLOR 27-20-23 NE by Sasol, anyonik bir yüzey aktif maddedir. Mid-cut LIAL yağlı alkol poli-etoksi sülfatın sodyum tuzudur.

CAS No: 161074-79-9

DISPERBYK

DISPERBYK solvent bazlı ve sulu sistemler için ıslatıcı ve dağıtıcı bir katkı maddesidir. Daha düşük moleküler ağırlıklı bir polikarboksilik asit polimerinin bir alkilolamonyum tuzunun bir çözeltisidir.

CAS No:

DLP 212

DLP 212 Sulu bir vinil asetat-etilen kopolimer dispersiyonunun püskürtülerek kurutulmasıyla elde edilen serbest akışlı, beyaz bir toz. DLP 212 Taşıma, depolama ve kullanım kolaylığı gibi serbest akışlı bir toz katkı maddesinin tüm avantajlarını sunar.

CAS No: 24937-78-8

DMDMH hydantoin

DMDM HYDANTOIN, karakteristik bir kokuya sahip, sıvı formunda, şeffaf ve sarı renkte sıvı bir hammaddedir.

CAS No: 6440-58-0

DMT 1800

Metiltin Merkapid Tipi
( Sn İçeriği : ≥ %19 )
DMT 1800 FİZİKSEL ÖZELLİKLER
Görünüm : Açık sarımsı şeffaf sıvı
Özgül Ağırlık (25℃) : 1.175 ± 0.03
Kırılma İndisi (25℃) : 1.508 ± 0.01
Viskozite (25℃) : Maks. 200 mPa•s

CAS No:

DOWEX HCR-S S Katyonik Recine

DOWEX HCR-S katyon değiştirici reçine, mükemmel kinetiğe ve iyi fiziksel, kimyasal ve
termal stabiliteye sahip yüksek kapasiteli bir reçinedir.
DOWEX HCR-S, endüstriyel su yumuşatma ve eş yönlü rejenerasyon modunda
demineralizasyon için son derece uygundur.

DOWSIL AF-8014 Antifoam

DOWSIL AF-8014 Köpük Önleyici bir
%100 aktif silikon köpük önleyici
köpüğü kontrol etmek için geliştirilmiş dispersiyon
ağır hizmet sıvısı tarafından üretilen
tüketici evinde çamaşır deterjanları
çamaşır makineleri.
Düşük seviyelerde etkilidir.
deterjan, köpüğü kontrol eden
%10-20 düzeyinde etkili bir şekilde
yağ asidi.

CAS No:

DRY-FLO TS

DRY-FLO TS nişastası, en yağlı formülasyonlarda yağlılığı, parlaklığı ve yapışkanlığı azaltmak için ideal, alüminyum içermeyen, GDO'suz modifiye tapyoka nişastasıdır. Düşük protein içeriği, hassas ciltler için

CAS No:

DTPMP

Soğutma suyu muamelesi, kazan suyu muamelesi, endustride ve kurumsal temizlikte ve genel amaçlı metal iyon kontrolünde kullanılır.

DTPMP Dietiltriaminpentametilenfosforik Asit

DTPMPA, mükemmel korozyon önleme ve iyi termal tolerans özelliğine sahiptir.

CAS No: 15827-60-8

DURAZONE 37

Antioksidan/antiozonant görevi görür. Çok iyi statik ve dinamik ozon koruması sunar. Çoğu organik çözücüde çözünür ve suda çözünmez. DURAZONE 37, üstün statik ve dinamik ozon korumasının yanı sıra mükemmel antioksidan koruma sunan leke bırakmayan bir antiozonanttır. DURAZONE 37 kolayca dağılır ve kauçuk bileşiminde kullanım için idealdir.

CAS No: 121246-28-4

Danox DIF

Decyl Glycoside

Bu yüzey aktif maddenin elektriksel bir yükü yoktur, bu da suyun sertliğinin deaktivasyona karşı direncini arttırır. Ürün, çamaşır yıkama ürünleri, ev temizlik ürünleri ve el bulaşık yıkama sıvılarında kullanılan mükemmel bir yağ sökücüdür. Yeni nesil çevre dostu yüzeyaktiftir. Doğal kaynaklardan elde edilen yağ alkolü ve glikozdan türetilmiştir, böylece, biyolojik olarak parçalanabilir. Düşük toksisitesi, düşük tahriş ve birçok mükemmel yüzey aktif performansından dolayı, deterjanlarda, kişisel bakım ürünlerinde, kozmetik ürünlerinde ve zirai kimyasal maddelerde kullanılır.

CAS No: 68515-73-1

Decyl glucoside CAS Number 58846-77-8

Decyl glucoside Decyl glukozit, doğal olarak şekerden elde edilen son derece hafif ve yumuşak iyonik olmayan bir yüzey aktif maddedir. Decyl glucoside
Hassas ciltler, yüz yıkama ürünleri, şampuan ve vücut yıkama için tavsiye edilir ve geleneksel anyonik yüzey aktif maddeler kullanılarak elde edilene kıyasla olağanüstü ince ve stabil köpük üretir.

CAS No: 58846-77-8

Dehydol LT 7

Institutional Cleaning and Sanitation

Dehyton MC CAS No 68608-65-1

Dehyton MC, şampuanlar, duş ve banyo müstahzarları ve cilt temizleyicileri için uygun amfoterik bir yüzey aktif maddedir. Sodyum Kokoamfoasetat. DEHYTON MC, amfoterik bir yüzey aktif maddedir. Amfoterik yapıya sahip bir yağ asidi amid türevidir. Hafif yüzey aktif madde uygulamaları için uygundur.

CAS No: 90387-76-1

Dekstroz Mono

Dekstroz Monohidrat, çok çeşitli gıda uygulamalarında tatlılık ve enerji sağlar.

Glikoz veya dekstroz, nişasta zincirinin (polimerler) monomeridir. Glikoz aynı zamanda insan vücudunda doğal olarak bulunan şekerdir.

CAS No: 5996-10-1

Demir Fumarat

Demir fumarat olarak da bilinen demir fumarat, demir alımını desteklemek için kullanılan kırmızımsı-turuncu bir toz olarak oluşan fumarik asidin demir(II) tuzudur. C4H2FeO4 kimyasal formülüne sahiptir. Saf demir fumarat %32.87 demir içeriğine sahiptir, bu nedenle 300 mg demir fumarat tableti 98.6 mg demir (18 mg RDI bazında %548 Günlük Değer) içerecektir.
Demirli fumarat genellikle demir takviyesi olarak ağızdan alınır.

CAS No:

Desmodur N 3400

Yüksek kaliteli poliüretan uygulamaları söz konusu olduğunda, Desmodur poliizosiyanatları çok yönlülükleriyle ünlüdür. Covestro poliolleri ile birlikte, çok çeşitli özelliklere sahip olağanüstü poliüretan bazlı ürünlerin üretimi için önemli bir bileşendirl

CAS No:

Desmophen

Desmophen ürünleri ailesi, köpükler, kaplamalar, yapıştırıcılar ve diğer birçok uygulama için poliüretan yapı taşları olarak polieter polioller ve polyester polioller içerir.

CAS No:

Dextrose Monohidrat CAS No 5996-10-1

Dekstroz Monohidrat, çok çeşitli gıda uygulamalarında tatlılık ve enerji sağlar.

Glikoz veya dekstroz, nişasta zincirinin (polimerler) monomeridir. Glikoz aynı zamanda insan vücudunda doğal olarak bulunan şekerdir.

CAS No: 5996-10-1

Di izo butil ftalat DIBP
Di iso Butil Phthalate

Dibütil ftalat (DBP), düşük toksitesi ve geniş sıvı aralığı nedeniyle plastikleştirici olarak yaygın halde kullanılan bir organik bileşiktir.

CAS No: 84-69-5

Diamonyum Fosfat DAP

Gübre ve yangın önleyici olarak kullanılır.

Didesil dimetil amonyum klorur (Didecyl Dimethyl Ammonium Chloride) DDQ 80 DDAC

Dezenfektanlar, Havuz Kimyasallarında kullanılır. Dezenfektan olarak çok geniş bir spektruma hitap eder. Kualnım oranları Dezenfektan (%2-15), Havuz Kimyasalları (%20-olarak değişmektedir.

CAS No: 7173-51-5

Dietanolamin Diethanolamine

Dietanolamin (DEA) ve DEA ile ilgili maddeler, kozmetikte köpük ve kabarcıklar üretmek üzere emülgatörler olarak işlev gören organik maddelerdir.

CAS No: 111-42-2

Dietilen Glikol DEG

Doymamış poliester reçinelerinin üretiminde, poliüretanlar ve plastikleştiricilerde kullanılır.

Dietilentriamin DETA

CAS No: 000111-40-0

Dipropilen glikol DPG

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde solvent, yumuşatıcı, emülsiyon stabilizatörü veya viskozite değiştirici; higroskopik doğası ve su tutma yeteneğinden dolayı humektant; çok sayıda bakteri ve fungal türe karşı koruyucu olarak kullanılmaktadır.

Disodium Cocoamphodiacetate
Dehyton DC
Empigen

Amfoterik, iritasyon düşürücü birincil veya ikincil yüzey aktif. Şampuan, bebek şampuanı, yüz temizleme jellerinde kullanılır.

Disodium Laureth Sulfosuccinate (Disodyum Lauret Sülfosuksinat)

LSB, çeşitli kişisel bakım uygulamalarında kullanılabilen çok yönlü bir anyonik sürfaktan karışımıdır.

CAS No: 39354-45-5 / 40754-59-4 / 42016-08-0 / 58450-52-5 / 68815-56-5

Disodium hydrogen phosphate Cas No 7558-79-4

Disodium hydrogen phosphate Cas No 7558-79-4
It is white crystalline and odorless. It is one of several types of sodium phosphate. Di sodium phosphate salt exists in 2, 7, 8 and 12 hydrated forms as well as in anhydrite form.

Cas No 7558-79-4

Disodyum Fosfat DSP

Su muamelesinde su yumuşatma ve pH stabilize etmede, deterjanlar ve metal muamelesi için hafif alkali fosfatlama ajanı olarak kullanılır.

CAS No: 7558-79-4, 10028-24-7 (dihidrat)

Disodyum hidrojen fosfat Dodekahidrat Cas No 7558-79-4

Synonyms:
Sodium hydrogenphosphate, Disodium phosphate, Disodium hydrogen phosphate, Sodium phosphate dibasic, sec-Sodium phosphate

CAS No: 7558-79-4

Dispelair P 893

Dispelair P 893, çok çeşitli çimento bazlı ve diğer ilgili sistemlerde etkili bir köpük kontrol maddesi olarak çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

CAS No:

Dispelair cf66

Dispelair CF 246, su bazlı kaplamalar için bir köpük kontrol maddesi ve mükemmel köpük kesicidir. Düşükten yükseğe PVC sistemlerinde ve dekoratif emülsiyon boyalarda çok başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

CAS No:

Disper BYK 2155

DISPERBYK-2155
Solvent bazlı ve solventsiz kaplama sistemleri, zemin kaplamaları ve baskı mürekkepleri için VOC ve solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Geniş uyumluluğa sahip pigment konsantrelerinin üretimi için özellikle önerilir. % 100 aktif madde, onu özellikle yüksek katı ve solventsiz sistemler için uygun hale getirir. Pigment afinik gruplara sahip blok-kopolimer. Solvent bazlı ve solventsiz sistemler ve pigment konsantreleri için ıslatıcı ve dispersiyon ajanı görevi görür. Pigmentleri yerinden çıkarır ve sterik engelleme yoluyla stabilize eder.

CAS No:

Dispersion Urethane 2012B Michem

Michem Dispersiyon Üretanlar, kaplamaların tokluğunu, çizilme direncini, su direncini ve esnekliğini artırabilen su bazlı poliüretan dispersiyonlardır. Dispersion Urethane 2012B Michem Michem Dispersiyon Üretanlar endüstriyel ahşap, beton ve metal yüzeyler için kullanışlıdır.

CAS No:

Dowanol DPM
Methyl Di-Proxitol

Dipropylene glycol mono methyl ether kimyasal adıdır.
Kozmetik temzilik kaplama ve otomotiv sektöründe ağırlıklı kullanılmaktadır.

CAS No: 34590-94-8

Dowanol DPnB Dipropylene glycol n-butyl ether

DPnB is a colorless solvent with low volatility and low odour

CAS No: 29911-28-2

Dowcorning GP SHP50

Free-flowing white powder

Dromide 9315X

Dromide 9315X is a Low Viscosity Reactive Polyamide Curing agent for epoxy resin supplied in 70% solution in Xylene. Dromide® 9315
Dromide® 9315 is a high viscosity polyamide curing agent for epoxy resins to be used in various applications.
Coatings / Adhesives
Dromide® 9315X

CAS No:

Dymalink

Akrilat ve metakrilat kauçuk koajan monomerleri, peroksit kürleme uygulamaları için mevcuttur, özel monomerlerimiz ise hızlandırılmış kükürt vulkanizasyonu ve metal oksit kürleme dahil olmak üzere çok çeşitli kür sistemlerinde kullanılmaktadır.
Performans Avantajları – Dymalink™
Metalik Koajanlar
Dymalink™ metalik koagentlerle peroksit kürleme
çeşitli performansını önemli ölçüde artırır
elastomerler. Bu kullanımı kolay, %100 reaktif
katılar güçlü kauçuk-metal bağları ve diğer
Aşağıdakiler de dahil olmak üzere son derece arzu edilen performans avantajları:
Performans Avantajları
• Büyük ölçüde iyileştirilmiş ısıyla yaşlandırma
• Yüksek çekme mukavemeti
• Yüksek yırtılma mukavemeti
• Daha yüksek modül
• Daha yüksek sertlik
• Artan aşınma direnci
• Geliştirilmiş esneklik
• Çok yüksek kauçuk-metal yapışması

CAS No:

Dynasylan VTMOEO

Dynasylan VTMOEO, iki işlevli bir organosilan bazlı bir yapışma arttırıcı görevi görür. Hem inorganik malzemeler hem de termosetler, termoplastikler ve elastomerler dahil organik polimerler için kullanılır.

CAS No:

EDTA Etilen Diamin Tetra Asetik Asit

Temizlik ve kozmetik ürünlerinde metal iyonlarını kontrol etmek için kullanılır. (%0,1-1)

CAS No: 60-00-4

ELASTOCRYL 700

ELASTOCRYL 700, yüksek katı içerikli, tiksotropik sıvı uygulanan, su bazlı bir akriliktir.
çeşitli yüzeylere olağanüstü yapışma özelliğine sahip su geçirmez elastomerik. ELASTOKRİL
700, cam elyaf ağ ile yeniden uygulanabilen kalıcı olarak esnek bir membrandır
yüksek çekme mukavemeti ve tokluk için.
ELASTOCRYL 700, ASTM C957-1998 ile uyumludur.
KULLANMAK
ELASTOCRYL 700, yüzeylerin su ile ıslandığı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
kritik. Dokulu alt tabakaların profilini düzgün bir şekilde örtme kabiliyetine sahiptir,
sürekli bir zar oluşturur.

CAS No:

EPIKURE

EPIKURE Kürleme Maddesi 8546-W-55, az kokulu, suyla seyreltilebilir, kaymaya karşı dayanıklı, modifiye edilmiş bir poliamin katkı maddesidir. Ultra düşük VOC, su bazlı kaplamalar formüle etmek için tasarlanmıştır.

CAS No:

EPIREZ

EPIREZ su bazlı epoksi reçineleri, kullanım kolaylığı ve solvent bazlı reçinelerle ilişkili güvenlik ve çevresel zorlukları azaltmak için suda dağılmış çok çeşitli epoksi reçineleridir.

CAS No:

ESBO 260 Epoxidized Soybean Oil cas no 8013-07-8

Epoksitlenmiş soya yağı, ESBO veya ESO, PVC ürünlerinde (polivinil klorür filmler, contalar, Masterbatchler, bileşikler vb.), her türlü gıda ambalaj malzemeleri, tıbbi ürünler, farklı türde ürünlerde kullanılabilen bir plastikleştiricidir.

CAS No: 8013-07-8

Elotex FX2320

ELOTEX FX2320, vinil asetat ve etilen kopolimer bazlı bir toz polimerdir. Elotex FX2320, koruyucu kolloid olarak polivinil alkol içeren vinil asetat ve etilen kopolimer bazlı yeniden dağılabilir bir bağlayıcıdır ve mineral blokaj önleyici maddeler içerir.

CAS No: 24937-78-8

Emulphor OPS 25

Emulphor OPS 25, yüksek moleküler ağırlıklı bir eter sülfattır. İyonik bir emülgatör görevi görür. Partikül boyutu veya emülsiyon stabilitesi gibi istenen özellikleri elde etmek için noniyonik Emulan kaliteleri ile birleştirilebilir. Emulphor OPS 25, akrilat ve metakrilat esterlerin, stiren ve vinil esterlerin emülsiyon polimerizasyonunda kullanılır. Bu monomerlerin hem homopolimerizasyonu hem de kopolimerizasyonu için uygundur.

CAS No: 55348-40-8

Emulsogen EPA 073

Emulsogen EPA 073 7 mol etilen oksitli alkil polietilen glikol eter sülfatın APEO içermeyen, düşük VOC (%1'den az) sodyum tuzudur. Yağ alkolleri ve alkol etoksilatların sülfonasyonundan elde edilir. Anyonik dispersiyon ajanı olarak görev yapar. Yüksek pigment yüklerinde düşük viskozite ve yüksek sıcaklık kararlılığı ve raf ömrü sergiler.

CAS No: 9002-93-1 (55348-40-8)

Epikote Resin 862

Epikote Reçine 862 bisfenol F ve epiklorohidrinden üretilen düşük viskoziteli bir epoksi reçinedir. İyi pigment ıslatma ve dolgunun çökmesine karşı iyi direnç sağlar.

CAS No:

Epodil 748

Epodil 748: Tek işlevli bir alifatik glisidil eter reaktif seyreltici. Düşük toksisite ve düşük buhar basıncına sahip genel amaçlı bir seyrelticidir. Epodil 748 reaktiviteyi yavaşlatır, iyi bir viskozite düşüşüne sahiptir ve polar olmayan yüzeylere esnekliği ve yapışmayı geliştirir. Aşağıdakilerin tümüne ilişkin kısıtlamalarla uyumludur. Başlıca uygulamalar arasında döşeme ve harçlar, açıkta kalan agrega, kaplamalar ve laminatlar bulunur.

CAS No:

Epoxol D65

• Epoxol D65 ve D65 S ikincildir ve bazı durumlarda birincildir
PVC için plastikleştiriciler.
• Nitroselüloz ürünlerinde D65 ve D65 S kullanılabilir ve
birincil plastikleştiriciler olarak klorlu kauçuk.

CAS No:

Esterquat Yumusatici

Biyolojik parçalanabilirliği olan, sarartma etkisi çok az. Çamaşır yumuşatıcısı yapımında kullanılır.

CAS No: 91995-81-2

Ethylhexyl Glycerine

Tüm kozmetik ürünlerinde kullanılabilecek geniş spektrumlu koruyucudur. Güvenli bir koruyucu olup bakteri, maya ve mantara karşı etkilidir. tüm cilt bakım ürünlerinde durulanan ve durulanmayan kullanılabilir. Paraben, Formaldehit ve CIT/MIT içermez. Sıvı kozmetik koruyucu ıslak mendil ve hassas uygulamalar için uygundur. Bu hafif sıvı karışımı şeffaf jeller için ideal bir çözümdür ve hidroliz, sıcaklık ve pha karşı kararlıdır.

CAS No: 70445-33-9

Ethylhexyl palmitate

İyi bir nemlendiricidir. İyi bir mineral oil alternatifidir. Yağlı olmayan hafif kadifemsi bir hissi vardır.

CAS No: 29806-73-3

Ethylhexylglycerine Etilheksilgliserin

Etilhekzilgliserin veya oktoksigliserin , genel olarak kozmetik preparatlarda bir koruyucu madde sisteminin bir parçası olarak kullanılan bir gliseril eterdir.

CAS No: 70445-33-9

Etil Asetat (Ethyl Acetate)

Doğal kaynağı olarak Anthemis nobilis (Roma papatyası) ve Rubus türleri tarafından elde edilir.

CAS No: 141-78-6

Eumulgin O 10 Oleth-10

Eumulgin O 10, deterjan üretiminde kullanım için ideal olan bir oleth-10 polimeridir. Kozmetik preparatlarda iyonik olmayan bir O/W emusifier olarak kullanılır. Oleth-10.

CAS No: 68920-66-1 / 9004-98-3

Euroxide CPO

Euroxide CPO temizleme özelliği ile birlikte aşırı yumuşaklık ve iyi biyolojik olarak parçalanabilirlik sayesinde, esas olarak sıvı elde bulaşık yıkama ürünlerinde performans arttırıcı olarak kullanılan hafif, berrak, iyonik olmayan bir yüzey aktif maddedir. Euroxide CPO, Cocamidopropylamine Oxide'in ticari adıdır.

Euroxide CPO, hidrojene Hindistan Cevizi Yağı bazlı bir Kokamidopropilamin Oksittir. Doğası iyonik değildir, bu nedenle anyonik, katyonik, amfoterik ve iyonik olmayan bileşiklerle uyumludur. Kozmetik ve ev uygulamalarında ikincil bir yüzey aktif madde olarak kullanılır, tariflerde farklı işlevlere sahiptir: cilt için ürünlerin yumuşaklığını geliştirmek, formülasyonların viskozitesini oluşturmak, köpüğü geliştirmek ve deterjan özelliklerini geliştirmek.

CAS No: 68140-00-1

FASCAT 4100 katalizor CAS No 2273-43-0

FASCAT 4100 katalizörü, butilstannoik asit, amorf beyaz bir katıdır. Bu ürün 44 lb (20kg) kovalarda mevcuttur ve
220 lb (100kg) variller.
Uygulamalar
FASCAT 4100 katalizörü, toz boyalar ve bobin kaplamalar için doymuş polyester reçinelerinin sentezinde kullanılır,

CAS No: 2273-43-0

FENTACARE DHT21 I 75

FENTACARE DHT21 E 75 yumuşatıcı, yumuşatıcı, antistatik ajan vb. için kullanılır. Çeşitli petrol sahası sondaj uygulamalarında kullanılan yüzey aktif madde. Bentonit modifikasyonu dahil olmak üzere çeşitli petrol sahası sondaj uygulamalarında kullanılan yüzey aktif madde. FENTAMINE® ve FENTACARE® ürünleri özel aminlere dayanmaktadır.
boyalarda ve mürekkep sistemlerinde kullanım için. FENTAMINE® ve FENTACARE® ürünleri
Pigmentin iyileştirilmesi gibi çok işlevli performans özellikleri sunar
ıslatma ve dispersiyonlar, poliüretan katalizörler, epoksi kürleme maddeleri ve
nötralize edici ajanlar olarak kullanılır.

CAS No: 61789-80-8

FLEXZONE 4L

FLEXZONE 4L, olağanüstü ilk statik koruma ve oksijen bozulmasına karşı koruma sağlayan bir antiozonanttır. FLEXZONE 4L, kauçuk bileşiklerinin kürlenmesini aktif olarak destekler.

CAS No:

FLOCARE C 107

Polikuaterniyum-7. FLOCARE™ C 107 LM PF by SNF, bir şartlandırma maddesi olarak işlev görür. Saçta aşırı birikme olmadan zengin ve kremsi köpük, nemlendirme, parlaklık, kayganlık, yumuşaklık ve uyumluluk iyileştirmeleri sağlar.

CAS No:

Fentacare

Laundry detergent additives deliver superior fiber protection and stain removal.

Cas No: 112-02-7

Fixate Superhold Polymer

Fixate Superhold polimeri, sert tutuş ve üstün nem direnci sağlar. Fixate Superhold Polymer Bu yenilikçi, patent başvurusu yapılmış polimer, yüksek netlik, saç üzerinde mükemmel parlaklık, dökülmeye karşı güçlü direnç ve üstün doku ve estetiğe sahip yeni, uygun maliyetli, düşük ila yüksek viskoziteli şekillendirme ürünlerinin oluşturulmasını sağlar.

CAS No:

Formaldehit Cas No 50-00-0

Formaldehit, hidrojen, oksijen ve karbondan oluşan basit bir kimyasal bileşiktir. Formaldehit Bakteriler, bitkiler, balıklar, hayvanlar ve insanlar gibi tüm yaşam formları, hücre metabolizmasının bir parçası olarak doğal olarak formaldehit üretir.

Cas No: 50-00-0

Formaldehit Formaldehyde

Formaldehit renksiz, berrak bir sıvı kimyasal maddedir. Formaldehit; hidrojen, carbon ve oksijen atomlarından oluşmaktadır.

CAS No: 50-00-0

Fosforik asit

Fosforik Asit renksiz, kokusuz fosfor içeren bir inorganik asittir. Fosforik asit, berrak renksiz bir sıvı olarak yada şeffaf kristal bir katı olarak bulunur.

CAS No: 7664-38-2

GARAMITE

GARAMITE -1958 organik olarak modifiye edilmiş fillosilikatların bir bileşimine dayanan toz halinde bir reoloji ve tiksotropik katkı maddesidir. Depolama stabilitesini ve sarkma direncini arttırır.

CAS No:

Galeniq 720 izomalt 721 isomalt

galenIQ 720, doğrudan sıkıştırma uygulamaları için aglomere edilmiş küresel bir izomalttır.

isomlat Özellikleri
Hayvansal olmayan kökenli
Çok düşük higroskopik
Mükemmel kimyasal kararlılık, örn. amino gruplarıyla reaksiyon yok
Enzimler ve asitler tarafından bozunmaya karşı son derece dirençli
Genellikle toksik olmayan, alerjik olmayan ve tahriş edici olmayan bir malzeme olarak kabul edilir.
Karyojenik olmayan ve çok düşük glisemik yanıt
GDO'suz
Hoş şeker benzeri, doğal tatlı tat profili
galenIQTM 720, kümelenmiş küresel bir izomalttır

CAS No: 64519-82-0

Gardobond z3100

Gardobond, geleneksel fosfatlama işlemlerinden çevre dostu teknolojilere kadar çeşitli yüksek verimli dönüşüm kaplamalarının yerleşik ticari markasıdır. Alüminyum yüzeylerin işlenmesi için size yenilikçi Gardobond X serisini sunuyoruz.

Dönüşüm kaplamaları, korozyon koruması, sonraki kaplamalara yapışma, elektrik yalıtımı sağlar ve yüzey sürtünmesini ve aşınmayı en aza indirir.

CAS No:

Genaminox CSL

Compatible with cationic formulations
Hard water tolerant
Controlling of viscosity

Glikolik Asit CAS No 79-14-1

Glikolik asit, şeker kamışından elde edilen suda çözünür bir alfa hidroksi asittir (AHA). Cilt bakım endüstrisinde en iyi bilinen ve yaygın olarak kullanılan alfa-hidroksi asitlerden biridir. Diğer alfa-hidroksi asitler arasında laktik asit, malik asit, tartarik asit ve sitrik asit bulunur. Glikolik asit, şeker kamışından elde edilen bir alfa-hidroksi asit (veya AHA) türüdür.

CAS No: 79-14-1

Glikolik Asit Glycolic acid

Bir glikolat veya glikollat, bir glikolik asit tuzu veya esteridir

Glioksal
Glyoxal

renksiz, nem çekici katı veya sıvı hâlde bulunan, suda çözünen, dericilikte, tekstil endüstrisinde kullanılan bir madde,

CAS No: 107-22-2

Gliseril monostearat GMS (Glyceryl Stearate)

Genellikle GMS olarak bilinen gliserol monostearat, bir emülgatör olarak kullanılan bir organik moleküldür. GMS, higroskopik, beyaz, kokusuz ve tatlı tatma pul pulsu bir tozdur. Stearik asidin gliserol esteridir.

CAS No: 31566-31-1

Gliserin E422 Cas No 56-81-5

Gliserin oda sıcaklığında berrak, kokusuz bir sıvıdır ve tatlı bir tada sahiptir.

Cas No: 56-81-5

Gliserin Glycerine

Gliserin, daha resmen gliserol olarak bilinen bir organik bileşiktir. Ortak kaynakları hayvansal yağ ve bitkisel yağtır.

CAS No: 56-81-5

Glucam P20 PPG-20 Methyl Glucose Ether

Glucam P20 PPG-20 Methyl Glucose Ether Ağır, yağlı bir his bırakmadan nemlendirme sağlayan doğal olarak türetilmiş yumuşatıcı. Bu ürün, Sürdürülebilir Palm Yağı için Yuvarlak Masa (RSPO) Kütle Dengesi tedarik zinciri protokolü kapsamında onaylanmıştır.
Glucam P-20 distearat yumuşatıcı, doğal olarak türetilen %100 aktif, propoksillenmiş metil glikoz eterdir. Ağır, yağlı bir his bırakmadan güvenli, etkili nemlendirme sağlamak için cilt bakım formülasyonları için tasarlanmıştır. Hafif, bitkisel kaynaklı ve komedojenik olmadığı için özellikle göz çevresinde kullanılan ürünler veya hassas ciltler için hazırlanmış formülasyonlar için çok uygundur.

CAS No:

Glucopon 650

Nonionic Surfactants

Glukonik Asit

Nötr pH'ta sulu çözeltide, glukonik asit glukonat iyonunu oluşturur.

Gluteraldehit Glutaraldehyde

Gluteraldehit; Onaylanmış sterilizasyon etkisi olan tek sıvı ürün Gluteraldehittir.

Hem asit hem bazik ortamda aktiftir. Pratikte kullanımı sınırlı olmasına rağmen dezenfeksiyonu 60 dakikada, sterisizasyonu 10 saatte sağlar.

Saf ve orjinal bir ürün olan Gluteraldehit %50'liktir.

CAS No: 111-30-8

Glycerin Cas No 56-81-5 Glycerol

Glycerin is a sugar alcohol derived from animal products, plants or petroleum.

Vegetable glycerin is the variant made from plant oils. It is said to have been accidentally discovered more than two centuries ago by heating a mixture of olive oil and lead monoxide.

Cas No: 56-81-5

Glyceryl Oleate Gliseril

Gliseril monooleat olarak da adlandırılan gliseril oleat, zeytinyağı, yer fıstığı yağı, ceviz yağı veya teaseed yağından elde edilen berrak veya açık sarı bir sıvıdır. Tatlı bir kokusu ve yağlı bir tadı vardır; 77 derece Fahrenheit civarında erir. Suda çözünmez, yağda çözünür. Gliseril Oleat, gliserin ve oleik asidin esteridir. Zeytinyağı, yerfıstığı yağı, teaseed yağı veya ceviz yağı gibi yüksek konsantrasyonlarda oleik asit içeren yağlardan üretilir.

CAS No:

Glycidyloxypropyltrimethoxysilane Dynasylan GLYMO

Dynasylan GLYMO, çapraz bağlayıcı, yüzey değiştirici ve birleştirme maddesi olarak işlev görür. Bifonksiyonel bir organosilane dayanmaktadır. Termosetler, termoplastikler ve elastomerler için uygundur. Dynasylan GLYMO, organik polimerler ve inorganik malzemeler, cam elyaflar, metaller ve dolgu maddeleri arasında kullanılır.

CAS No:

Golpanol BOZ

Golpanol BOZ Kristalleri, elektrokaplama endüstrisi için parlatıcı katkı maddelerinin formüle edilmesinde kullanılır. Bu kristaller birçok organik çözücüde çözünür ve formülasyonlarda çok yüksek parlaklık sağlayabilir.

CAS No:

Grace Sident SYLODENT SYLOBLANC

Diş Macunu Aşındırıcılar ve Yoğunlaştırıcılar
Grace'in SYLODENT, SYLOBLANC ve SIDENT silikaları, diş macunu formülasyonları için önemli avantajlar sunar:

Çok çeşitli diş temizleme ve kalınlaştırma etkileri
Üstün beyazlatma performansı
Florür uyumluluğu
Mükemmel lezzet kararlılığı
Tüm SYLODENT, SYLOBLANC ve SIDENT silikaları sodyum florür ile tamamen uyumludur.

Temizleme ve Kıvam Arttırıcı Maddeler
Temizleme ajanları, diş macunu formülasyonunda gerekli temizleme ve leke çıkarmayı sağlarken, koyulaştırıcı ajanlar, genel formülasyonda aşınmaya (RDA) katkıda bulunmadan viskozite oluşturur.

Grace'in SYLODENT, SIDENT ve SYLOBLANC silikaları, aşağıdakiler gibi özel uygulamalar dahil olmak üzere her türlü diş macunu formülasyonu ihtiyacına uygun çok çeşitli temizleme ve koyulaştırma ürünleri sunar:

Yüksek leke çıkarma
duyarsızlaştırma
tartar kontrolü
Çocuk diş macunu

CAS No:

Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride

şampuanlarda kullanılan katyonik yapıda saçta iyi bir kondisyoner efekt sunan bir polimerdir. Şampuan ve duş jellerinde kullanıldığında kadifemsi bir his verir. Saçta ıslak/ kuru tarama kolaylığı sağlar.

CAS No: 65497-29-2

HEDP Hidroksietilidendifosfonik Asit

HEDP, sert suyun etkilerini önlemek için kullanılır.

CAS No: 2809-21-4

HEXAMIDINE DIISETHIONATE ELESTAB HP 100

HEXAMIDINE DIISETHIONATE
Elestab HP 100, beyaz, suda çözünür bir tozdur. Bu antimikrobiyal, katyonik madde bakteri, mantar ve mayalara karşı geniş bir aktivite yelpazesine sahiptir. Ayrıca uzun süreli bir etki ile kepek, kafa derisi kaşıntısı ve yağlılığın önemli ölçüde azalmasını sağlar. Kozmetikler için koruyucu, ayrıca yağlı ciltler, saçlar ve deodorantlar için antiseptik bir ajan olarak kullanılması tavsiye edilir. Heksamidin Diisetiyonat.

CAS No: 659-40-5

Hansa AFC 5020

HANSA ADD 5020D, organ modifiye polisiloksan bazlı köpük kesici ve hava gidericidir. Olağanüstü köpük giderici ve hava giderici özelliklere sahiptir. Hansa AFC 5020 HANSA ADD 5020D sulu sistemler için uygundur. Konserve ve bobin, ahşap ve mobilya, endüstriyel, sentetik ve korozyon koruma kaplamalarında kullanılır. Hansa AFC 5020 Ayrıca dispersiyon boya ve sıvalarda, fleksografik ve rotogravür mürekkeplerinde ve üst baskı boyalarında kullanılır. Hansa AFC 5020

CAS No:

Hidroflorik Asit (Hydrofluoric acid)

Hidroflorik asit, su içindeki bir hidrojen florür (HF) çözeltisidir.

CAS No: 7664-39-3

Hidrojen peroksit

Kağıt sanayinde kâğıtların beyazlatılmasında, tekstil sektöründe kumaşların ağartılmasında kullanılır.

Hidrokinon
Hydroquinone

Hidrokinon, benzene-1,4-diol ya da kuinol kimyasal formülü C6H4(OH)2 olan, fenol tipinde aromatik organik bileşiktir.

CAS No‎: ‎123-31-9

Hidroksi etil seluloz
natrosol tylose Hydroxyethylcellulose

Hidroksietil selüloz (kısaca HEC), hammadde olarak doğal polimer selüloz kullanılarak ve bir dizi eterleştirme reaksiyonu yoluyla üretilen noniyonik bir selüloz eterdir.

CAS No: 9004-62-0

Hostaperm Blue B2G-L

Hostaperm Blue B2G-L yeşilimsi mavi bir pigmenttir, Cu Phthalocyanin, ß-Mod . Olağanüstü haslık ile aromatik solventlere karşı stabildir. Hava kurumalı alkidlerde, fiziksel olarak kuruyan boyalarda, fırın emayelerinde, asitle kürlenen boyalarda, amin kürlenen epoksilerde, izosiyanat kürlenen boyalarda ve su bazlı boyalarda kullanılır.

CAS No:

Huperzia Serrata

Huperzine A, Çin kulüp yosunu veya köknar kulübü yosun bitkilerinden elde edilen bir kimyasaldır. Huperzia Serrata Laboratuvar ortamında da yapılabilir.

CAS No:

Hyaluronic Acid

Hyaluronik asit kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilen mucizevi bir molekü

Imbentin U 070 Undeceth 7

mbentin-U/070 comprises of branched oxoalcohols C11, ethoxylated with 7 mol EO

Isoamyl Laurate

Zarif yağsız bir cilt hissi verir, pigment dağılımını artırır. UV filtreleri için mükemmel bir çözme gücüne sahip okside olmayan bir yağdır. Polar bir yağdır,sıcak ve soğuk proses kozmetik formüllerinde kullanılabilir. cilt uyumluluğu ve cilt hissiyatı çok çok iyi olduğundan dolayı bebek bakım ürünlerinde silikon alternatifi gibi kullanılabilir.

CAS No: 6309-51-9

Isodecanol Isodesil alkol CAS No 25339-17-7

Chemical Properties
Colorless liquid.Insoluble in water. Combustible.
Uses
Antifoaming agent in textile processing.
Definition
Mixed isomers.
Production Methods
Isodecyl alcohol, or the C10 oxo alcohols, are made in the oxo process by reacting nonenes with carbon monoxide and hydrogen in the presence of a catalyst, followed by hydrogenation. The commercial product typically consists of trimethyl-1-heptanols and dimethyl-1-octanols; the composition and CAS registry number depend on the olefin feedstock.
Production Methods
Isodecyl alcohols are a mixture of alcohols produced by the oxo process in which undecenes are reacted with carbon monoxide and hydrogen in the presence of a catalyst, followed by hydrogenation . They are also prepared by other processes, including the Ziegler process that involves oxidation of trialklylaluminum compounds. Two of the major isomers found in the commercial product are trimethyl- 1-nonanols and dimethyl-1-decanols; the composition and CAS registry number depend on the olefin feedstock. These alcohols are used in producing phthalates and in detergents.
General Description
Colorless liquid with a mild alcohol odor. Floats on water.

CAS No: 25339-17-7

Isopropyl Myristate IPM

İzopropil mristat ürünün cilt tarafından emilimini artırması için kullanılır.

CAS No: 110-27-0

Isopropyl Palmitate

Sentetik alkolle kombine edilmiş palm yağından yapılan bir yağ asitidir.

CAS No: 142-91-6

Iyot (Iodine)

Koyu gri-koyu mor renkli bir katıdır

CAS No: 7553-56-2

Izopropil alkol IPA

İzopropanol olarakta bilinen izopropil alkol; berrak, etanol ve aseton karışımı bir kokuya sahip; yanıcı karakterde bir alkoldür. Su, etanol, aseton, kloroform ve benzen ile her oranda çözelti oluşturmakta, sekonder alkollerin tüm tipik reaksiyonlarına maruz kalabilmekte, güçlü okside edici ajanlarla kuvvetli tepkimeler vermektedir.

CAS No: 67-63-0

Jungbunzlauer F6000 Citric Acid Monohydrate Sitrik asit monohidrat E33O

Sitrik asit, bir karbonhidrat substratının mikrobiyal fermantasyonu ile ticari olarak üretilen, doğal olarak oluşan bir meyve asididir. Banyo ve duş jelleri, kremler, şekillendirici veya dekoratif ürünler için mükemmel bir pH düzenleyici ve kokusuz tamponlama maddesi görevi görür. Sitrik asit hem ECOCERT hem de COSMOS onaylıdır. Sitrik asit, bir karbonhidrat substratının mikrobiyal fermantasyonu ile ticari olarak üretilen, doğal olarak oluşan bir meyve asididir. Sitrik asit, gıdalarda, içeceklerde, farmasötiklerde ve teknik uygulamalarda en yaygın olarak kullanılan organik asit ve pH kontrol maddesidir.

CAS No: 5949-29-1

Jungbunzlauer N1500 Citric Acid Anhydrous Sitrik asit anhidrat E330

Sitrik asit, bir karbonhidrat substratının mikrobiyal fermantasyonu ile ticari olarak üretilen, doğal olarak oluşan bir meyve asididir. Sitrik asit, gıdalarda, içeceklerde, farmasötiklerde ve teknik uygulamalarda en yaygın olarak kullanılan organik asit ve pH kontrol maddesidir.

Sitrik asit susuz, renksiz kristaller veya güçlü asidik bir tada sahip beyaz, kristal toz halinde oluşur. Suda çok çözünür, etanolde serbestçe çözünür (%96) ve eterde az çözünür.

CAS No: 77-92-9

KTPP Potasyumtripolifosfat

Suda kolay çözünür, orta alkalilikte çözeltiler verir. Sıvı deterjan formülasyonlarında yer alır

CAS No: 13845-36-8

Kafur
Camphor

Kafur, Tablet veya prizmatik kristaller halinde satışa sunulur. Kafur, monoterpenik bir maddedir.

CAS No: 464-49-3 / 76-22-2

Kalsit

Kayalarda, kalsit ve aragonit minerallerinde bulunur.

Kalsiyum Tiyoglukonat Trihidrat
Calcium Thioglycolate

Tiyoklikolik Asit’in bir kalsiyum tuzudur. Kalsiyum Tiyoglikolat normalde kokusuz bir kimyasaldır.

CAS No: 814-71-1

Kalsiyum karbonat

Kayalarda, kalsit ve aragonit minerallerinde bulunur.

Kaolin

Kaolin Kili; inşaat, seramik, kağıt, cam, tekstil, kozmetik, tarım ve ilaçlara kadar birçok alanda kullanımı olan; tamamen doğal bir kil olan kaolin mineralinin işlenmesi ile elde edilmiştir.

CAS No: 1332-58-7

Kievit Vana Cerea milk tea creamers krema

Vana Cerea, sütlü çay kremaları
Kaliteyi ve mükemmelliği ifade eden Vana-Cerea sütlü çay kremaları, 20 yılı aşkın bir süredir Asya'da güvenilir bir ürün olmuştur. Farklı duyusal beklentilere etkin bir şekilde hizmet etme konusundaki benzersiz yeteneği yansıtır. Kievit Vana Cerea milk tea creamers

CAS No:

Kloramin-T (Chloramine T)
Halamid

CH3C6H4SO2N(Cl)Na.3H2O,. havada yavaşça bozunarak klor gazı veren beyaz kristalin bir toz Antiseptik, mikrop öldürücü, oksitleyici ve klorlayıcı olarak kullanılır.

CAS No: 127-65-1

Klorheksidin Glukonat (chlorhexidine gluconate)

CAS No: 18472-51-0

Koko Amfodiasetat Cocoamphodiacetate

Yumuşak, göz yakmayan, cilde zarar vermeyen, iyi köpüklü, düşük irritasyonlu amfoterik yüzey aktif.Bebe şampuanlarında ve normal şampuanlarda kullanılır

Koko yagi asidi coco fatty acid

Çözücü ve emülgatör olarak deterjan formülasyonlarında kullanılmaktadır.

CAS No: 61788-47-4

Kokoamidopropilamin Oksit

CAS No: 68155-09-9

Kopovidon VA64 Kollidon

Kollidon VA 64, çözünür bir vinilpirolidon-vinil asetat kopolimeridir.
hem suda hem alkolde. Tabletlemede kuru bağlayıcı olarak kullanılır.
granülleştirici yardımcı ve farmasötikte film oluşturucu bir ajan olarak
sanayi. Kollidon VA 64, çözünür bir vinilpirolidon-vinil asetat kopolimeridir.
hem suda hem de alkollerde.

CAS No:

Krem Tartar (Potasyum bitartarat)

Pişirme işleminde tartar kremi olarak adlandırılır.

CAS No: 868-14-4

Kristal Laktoz Monohidrat Pharmatose 50M

Pharmatose ve Lactochem, DFE Pharma'nın saf beyaz ve son derece tutarlı kristal, elenmiş laktoz monohidrat dereceleri için marka adlarıdır. Laktoz, değişen derecelerde partikül boyutlarına göre elenir ve ilaç şirketlerinin formülasyon ihtiyaçlarına en uygun sınıfı seçmelerine olanak tanır.

CAS No:

Kromik Asit (Chromic Acid)

Siyah beyaz fotoğrafik ters işlemede çamaşır suyu görevi ile kullanılmıştır.

CAS No: 7738-94-5

Kroskarmelloz Sodyum Primellose

Primellose®, Croscarmellose Sodium için ürün markasıdır. Hollanda, Foxhol'daki özel bir ilaç fabrikasında yapılır. Primellose® kroskarmeloz sodyum, çeşitli tablet ve kapsül formülasyonları için uygundur. Primellose®, %2 w/w - %6 w/w konsantrasyonlarında hem çözünmeyen dolgu bağlayıcıları hem de az çözünür ila çözünür dolgu bağlayıcıları ile kombinasyon halinde etkilidir.

CAS No:

Krospovidon Polykovidone XL

PolyKoVidone XL, vinilpirolidon'un (Polivinilpolipirolidon) toz formunda, suda ve normal çözücülerde çözünmeyen çapraz bağlı bir homopolimeridir. PolyKoVidone™, nemin emilmesinden sonra mükemmel şişme özellikleri sayesinde en iyi parçalayıcı madde olarak kabul edilir. KoVidone® ve PolyKoVidone® polimerleri, son derece etkili farmasötik ürünlerin formüle edilmesi için gerekli bir bileşendir. Polimerler, tam cGMP uyumluluğu altında çalışan son teknoloji üretim tesisinde üretilir.

CAS No:

Ksantangam
Xhantangum

Diş macunu, kremler, losyonlar ve şampuanların imalatında kullanılmaktadır. Bu uygulama alanlarında viskozite artırıcı özelliğinden ve iyi bir akış özelliği sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

CAS No: 11138-66-2

L metilfolat

Folat, birçok gıdada doğal olarak bulunan bir B vitamini formudur. Folik asit, işlenmiş gıdalara veya vitamin ve mineral takviyelerine eklenen insan yapımı folat formudur. İnsan vücudunda kırmızı kan hücrelerinin üretimi için folata ihtiyaç vardır.

CAS No:

L626 Faci

• Sert PVC işleme.
L626, şeffaf uygulamalar için dahili bir yağlayıcıdır.
ekstrüzyon ve kalenderleme ile üretilen sert PVC filmler.
• L626 sadece PVC sert işleme için önerilir.
• L626, özellikle düşük uçuculuğa sahip dahili bir yağlayıcıdır.

CAS No:

LABSA

LABSA Lineer Alkil Benzen Sülfonik Asit esas olarak deterjan formülasyonlarında kullanılır.

CAS No: 27176-87-0

LIGAPHOB N 90


LIGAPHOB CA 6 PLUS mineral sıvada kullanılması tavsiye edilir.
ve sıva ve özellikle restorasyon sıvaları için uygundur. LİGAPHOB CN 50
Reaktif olmayan ve reaktif bileşiklerin iyi dengelenmiş bir kombinasyonu
ürünü çeşitli uygulamalar için kullanışlı hale getirir.

CAS No:

LOWINOX CPL

LOWINOX TBM-6, leke bırakmayan ve renk değiştirmeyen engellenmiş bir tiyofenol antioksidandır. Sıcakta eriyen yapıştırıcılar için etkili bir soyulma önleyici madde olarak kullanılır. TDI'nin polyesterler üzerinde yoğuşması sırasında poliüretanlar için kavurma önleyici bir ajan olarak, bir ısı stabilizatörü olarak ve HDPE ve LDPE'de bir antioksidan olarak kullanılabilir. Termo-oksidatif bozunmaya ve arınmaya karşı yüksek direnç, peroksitlerle çok iyi uyumluluk ve karbon siyahı ile büyük sinerjizm sağlar. LOWINOX TBM-6, PP, ABS, PVC, EPDM elastomerler ve polibütadienler için polimerizasyon ve işleme stabilizatörü olarak kullanılabilir. LOWINOX CPL

CAS No: 96-69-5

LOX 7200

Çinko ve baryum karışımı. Isı stabilizatörü görevi görür. Mükemmel dinamik ısı kararlılığı ve yüksek şeffaflık sağlar. Epoksitlenmiş soya fasulyesi yağı ile birlikte kullanıldığında gelişmiş etkiler sunar. Cd-Ba-Zn tipi stabilizatörlerin yerine geçer. Ekstrüzyon ve perdahlamanın yanı sıra yarı rijit ve rijit uygulamalar için uygundur. Döşemelerde ve deco levhalarda kullanılır.

CAS No:

Laktitol Monohidrat Aglomerat Supertab 40LL

Super Tab 40LL
İlaç endüstrisi, ortaklarıyla birlikte sürekli olarak yeni hasta gruplarına ilaç sunmanın daha iyi yollarını arıyor. Mini tabletler, pediatrik ve geriatrik hastaların ilaçlarını almada daha fazla rahatlık sağlamasına harika bir örnektir. Bununla birlikte, mini tabletlerin ekonomik üretimi, formülasyona bir yük getirmektedir.

CAS No:

Laktoz anhidrat susuz Supertab 21AN 22AN

Laktoz anhidrat susuz SuperTab 21AN, oldukça tutarlı, susuz bir laktozdur. Karakteristik yapı, ağırlıklı olarak susuz β-laktoz mikro kristal kümelerini içerir. Susuz bir laktoz olması nedeniyle düşük nem içeriğine sahiptir. Bu özellik, SuperTab® 21AN'ı neme duyarlı API'lerle formüle etmede popüler bir seçim haline getirir.

CAS No:

Lameform TGI

Lameform TGI, kozmetik emülsiyonlar, lipofilik çubuklar ve merhemlerin üretiminde kullanım için bir yağ içinde su emülgatörüdür. Oda sıcaklığında bulanıklaşan berrak, sarımsı bir sıvıdır. Bu ürün, soğuk üretim için yağda su emülgatörü olarak kullanılır ve bulanıklık görünümü ısıtma ile tersine çevrilebilir. Poligliseril-3 Diizostearat. LAMEFORM TGI, noniyonik, W/O emülgatördür.

CAS No:

Lanolin Peg 75

LANOLİN, bebek şampuanlarının üretiminde amfoterikler ve diğer hafif tensitler ile kullanılabilen çok hafif bir non iyonik yüzey aktif maddedir. yıkanabilir Lanolin avantajları: cildi ve saçı pürüzsüzleştirir, sıvı formu preparatların formülasyonunu kolaylaştırır, parfümlerin, uçucu yağların, antiseptiklerin, diğer yüzey aktif maddelerle uyumluluğu çözülmesini kolaylaştırır, suda yağ (O/W) emülsiyonlarını stabilize eder, biyolojik olarak parçalanabilir.

CAS No: 61790-81-6 / 8039-09-6

Laureth 11

Cildde iritasyon yapmayan köpüklü ürünler için kullanılabilecek bir yüzey aktif

CAS No: 9002-92-0

Laureth 4

Laureth-4 çeşitli banyo, göz, yüz, saç, temizlik ve güneş koruyucu ürünlerinin formulasyonlarında kullanılmaktadır.

CAS No: 5274-68-0 / 9002-92-0 / 68439-50-9

Laurik Asit Lauric acid

Laurik asit, 12 karbon zincir yağ asidi olup, hindistan cevizi yağı içindeki yağ asitlerinin yaklaşık % 50’sini oluşturmaktadır

CAS No: 143-07-7

Laurilamin Oksit

Bu ürün bir köpük arttırıcı, emülsiyon yapıcı, köpük stabilize edici, ıslatıcı madde, viskozite oluşturucu, boya dispersanı, yağlama maddesi, hypoklorit için viskozite ve stabilizatör ajandır.Asit içeren formüller, anyonik, non-iyonik ve katyonik malzemeler ile formüle edilebilir.

CAS No: 1643-20-5

Lauryl Amine Oxide

LAURİL AMİN OKSİT bir köpük arttırıcı, emülsiyon yapıcı, köpük stabilize edici, ıslatıcı madde, viskozite oluşturucu, boya dispersanı, yağlama maddesi, hypoklorit için viskozite ve stabilizatör ajandır.Asit içeren formüller, anyonik, non-iyonik ve katyonik malzemeler ile formüle edilebilir.

KULLANIM ALANI:
Banyo Temizlik Çamaşır Makinesi Deterjanı Çamaşır Suyu Elde Bulaşık Deterjanı Genel Temizlik Yağ Sökücü

CAS No: 1643-20-5

Lauryl glucoside CAS Number 59122-55-3

Lauril glukozit, hurma çekirdeği yağı, mısır şekeri veya hindistancevizinden elde edilen viskoz sarı bir maddedir. Bileşen ayrıca, alkoller ve şeker veya glikozun karıştırılmasıyla oluşturulan bir madde olan bir tür alkil glikozittir. Lauril glukozit bir yüzey aktif maddedir, yani sıvılardaki yüzey gerilimini kırarak her şeyin temiz olmasını sağlar.

CAS No: 59122-55-3

Lesitin soybean lecithin

Lesitin ilaç ve gıda üretim sektöründe kullanılan lesitin aşırı derece saflaştırılmış bir karışımdır.

CAS No: 8002-43-5 / 8030-76-0

Licomer w11

Lityum Karbonat

Lityum temel olarak iki kaynaktan ekstraksiyon yöntemiyle elde edilir.

CAS No: 554-13-2

Loramin C260

This product is mainly used to harden low-viscosity liquid epoxy

Lugalvan BNO 12

Lugalvan BNO 12 atma gücünü artırmak ve sünekliği iyileştirmek için asit çinko elektrolitlerinde yardımcı parlatıcı olarak özellikle etkilidir. Lugalvan TC-BAR vb. gibi üst parlatıcıları çözmek için de kullanılabilir. 2 – 6 g/l konsantrasyonda kullanılması gerekir.

CAS No:

Lupragen N100

CAS No: 98-94-2

Lutensol AT 25 C16C18-Fatty alcohol 25 EO

Lutensol AT 25 The product can be used in lead-free alloy solder, halogen-free soldering flux, and solder paste.

Lutensol XP 60

Lutensol XP 60, iyonik olmayan bir yüzey aktif maddedir. C10-Guerbet alkol ve etilen oksit bazlı bir alkil polietilen glikol eterdir. Bu ürün, C10-alkolün etilen oksit ile stokiyometrik oranlarda reaksiyona girmesi sağlanarak üretilmiştir. Ürün adındaki sayısal kod, genel olarak etoksilasyonun derecesini belirtir. Lutensol XP 60, oda sıcaklığında bulanık bir sıvıdır ve tortu oluşturma eğilimindedir.

CAS No:

MACKANATE DOS 75

MACKANATE DOS 75 Geniş bir kullanım yelpazesine ve belirgin bir emülsiyonlaştırma ve dağıtma gücüne sahip mükemmel bir ıslatma maddesi. Alt 48 eyalette mevcuttur.

CAS No: 577-11-7

MEG 3 1812 TG e Oil Omega

Omega-3'ler, genel sağlığımız kadar beynimiz ve kalp fonksiyonumuz için kritik olan sağlıklı bir yağ olarak kabul edilir. Vücudumuz önemli seviyelerde Omega-3 üretemez, bu nedenle günlük diyetimizde bu tür yağları tüketmemiz önemlidir. Omega-3 yağ asitleri, son 35 yılda Omega-3'lerin doğumdan önce ve doğumdan önce her yaşam aşamasında değerli sağlık yararları sağlayabileceğini

CAS No:

MEILOSE GMC3112

MEILOSE üç bölüme ayrılmıştır -
Metil selüloz (MC), Hidroksi propil metil selüloz gibi ürün tipi
(HPMC) ve Hidroksi etil metil selüloz (HEMC) ürünleri
suda çözünür selüloz eterleridir. Bu eterler tarafından oluşturulur
bazı selüloz hidroksil gruplarının metoksil ile ikame edilmesi ve
hidroksil propoksil veya hidroksietoksil grupları.
MEILOS'un Kimyasal Yapısı
MC : R=-CH3
HPMC : R=-CH2CHOHCH3
R=-CH3
HEMC : R=-CH2CH2OH
R=-CH3

MEILOSE yapı malzemelerine, inşaat inşaatlarına, boyalara,
kimya endüstrisi, kişisel bakım, eczacılık ve ayrıca sivil
inşaat, vb
Su Tutma MEILOSE özelliği vardır
formülasyonlarının su kaybını azaltmak için
formülasyonları uygulandığında
gibi su emici yüzeyler
duvar panosu vb.
Suda Çözünürlük MEILOSE kolayca çözünür
soğuk suda.
Organik Çözünürlük MEILOSE içinde çözünür
bazı ikili organik ve organik su
hidrofobik nedeniyle solvent sistemleri
molekülündeki gruplardır.

CAS No:

MICHELMAN Licomer w11

Licomer , zemin cilası, otomotiv cilası, ayakkabı cilası ve deri cilası uygulamalarına yönelik kuru-parlak emülsiyonların üretimi için su bazlı polimer dispersiyonları ve mum emülsiyonları ailesidir.

CAS No:

MICONOL CM

MICONOL CM, amfoterik bir organik bileşiktir. Şampuanlarda, bebek banyolarında ve endüstriyel temizleyicilerde hafif bir deterjan, mükemmel köpürtücü ajan ve köpük dengeleyici olarak işlev görür. Bu ürün, düşük tahriş edici şampuanlar, köpük banyoları ve vücut temizleyicileri için mükemmel bir yüksek köpüren yüzey aktif madde ve şampuanlar ve cilt temizleyicileri için düşük tahriş edici bir deterjandır.

CAS No : 68608-65-1 or 90387-76-1

MPG Mono Propylene Glycol

Propan-1,2-diol olarak da adlandırılan propilen glikol, C3H8O2 kimyasal formülü olan bir sentetik organik bileşiktir. Kokusuz fakat hafifçe tatlı bir tada sahip olan viskoz bir renksiz sıvıdır. Kimyasal olarak bir diol olarak sınıflandırılır ve su, aseton ve kloroform gibi geniş bir solvent yelpazesiyle karışabilir.

CAS No: 57-55-6

Mediaplast PK Kettlitz

KETTLITZ-Mediaplast PK ürünü, kauçuğun yeşil yapışkanlığını iyileştirmek için yeni geliştirilmiş bir yapışkanlaştırıcıdır.
Bileşikler. Ürün, kauçuk-kauçuk ve kauçuk-tekstil arasındaki yapışmayı iyileştirebilir
uygulamalar. Üzerine püskürtülen aromatik karakterli sıvı sentetik reçine esaslıdır.
silika.
KETTLITZ-Mediaplast PK, polar polimer bazlı kauçuk bileşikler için kullanılmak üzere geliştirilmiştir.
NBR, HBNR veya EVA gibi.
Bu ürünün etkinliğini arttırmak için, karıştırma döngüsünün sonunda ilave edilmesi tavsiye edilir.
3-6 phr'lik bir doz.
Kürlendikten sonra tavsiye edilen şekilde kullanıldığında her türlü kauçuk bileşikleri ile son derece uyumludur.
miktarları.

CAS No:

Medley SmartR

It targets them with a blend of protease and lipase enzymes.

Megum

MEGUM kauçuktan alt tabakaya yapıştırma
MEGUM kauçuk-alt tabaka yapıştırıcıları, çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, çinko, bakır, poliamidler, poliasetaller, polyesterler ve PTFE dahil olmak üzere metal ve plastik yüzeylere çeşitli elastomer bileşiklerini yapıştırmak için kullanılır.

Çoğu formülasyon, düşük viskoziteli, organik, solvent bazlı çözeltiler ve/veya polimerlerin ve diğer reaktif kimyasalların dispersiyonudur.

CAS No:

Melamin

Melamin, C3H6N6 kimyasal formülüne sahiptir.

CAS No: 108-78-1

Mentol

Analjezik, Anestezik , Antibakteriyel, Canlandırıcı, Yatıştırıcı, Ferahlık , Soğukluk hissi, Kan dolaşımını hızlandırıcı ve Dolgunluk özellikleri ile kullanılmaktadır.

CAS No: 1490-04-6 / 2216-51-5 / 89-78-1 / 15356-70-4

Methacryloxypropyltrimethoxysilane Dynasylan MEMO

Dynasylan MEMO, polimer sentezi için bir yapışma arttırıcı, yüzey değiştirici ve ko-monomer görevi görür. Cam elyaflar, peroksit çapraz bağlı elastomerler ve döküm reçineleri için uygundur. Islak yapışma mukavemeti, kimyasal ve mar direnci sunar.

CAS No:

Methylisothiazolinone

MI genel olarak kozmetik ürünlerinde, hijyen ürünlerinde ve diğer vücut bakım ürünlerinde bulunmaktadır.MI ayrıca, örneğin bulaşık deterjanlarında, sıvı temizlik ürünlerinde, ve de boya, tutkal vs. gibi sıvı yapı ürünlerinde bulunabilir.

CAS No: 2682-20-4

Metil Etil Keton MEK

Metil etil keton (MEK) olarak da adlandırılan bütanondur.

CAS No: 78-93-3

Metilen Klorit

Kauçuk, metal ve tekstil sanayilerinde, ilaç endüstrisinde şişe yıkamada temizleyici ajan olarak, aerosol uygulamalarında solvent buhar bastırmada ve genel temizlik solventi olarak kullanılır.

Michem Emulsion 44730 MICHELMAN

Michem Emulsion, geniş bir ürün yelpazesine değer katan çok yönlü bir ürün ailesidir.
pazarların. Bu pazarlar arasında boya ve kaplamalar, cam elyafı, mürekkepler ve OPV'ler, zemin
bakım, ahşap cilalar, otomotiv bakım ürünleri, yapı ürünleri, halılar, kalıp
yağlayıcılar, meyve ve sebze kaplamaları ve tekstil ve üretan köpük.
KULLANIM Bu formalin ve APE içermeyen katkı maddesi, kaymazlık ve siyah topuk izi sağlar.
zemin cila uygulamaları için direnç ve tohum kaplamaları için aşınma direnci. o
ayrıca hem tohum kaplamaları hem de kalıp yağları için kayganlık sağlar.

CAS No:

Michem Emulsion 70852 MICHELMAN

Michem Emulsion, geniş bir ürün yelpazesine değer katan çok yönlü bir ürün ailesidir.
pazarların. Bu pazarlar arasında boya ve kaplamalar, cam elyafı, mürekkepler ve OPV'ler, zemin
bakım, ahşap cilalar, otomotiv bakım ürünleri, yapı ürünleri, halılar, kalıp
yağlayıcılar, meyve ve sebze kaplamaları ve tekstil ve üretan köpük.

CAS No:

Michem Emulsion 93335

Michem Emulsion, çok çeşitli pazarlara değer katan çok yönlü bir ürün ailesidir. Bu pazarlar arasında boya ve kaplamalar, cam elyafı, mürekkepler ve OPV'ler, zemin bakımı, ahşap cilalar, otomotiv bakım ürünleri, yapı ürünleri, halılar, kalıp yağlayıcılar, meyve ve sebze kaplamaları ve tekstil ürünleri ve üretan köpük bulunmaktadır.

CAS No:

Millathane PU

Millathane® PU Kauçuk
Millathane® öğütülebilir poliüretan, üstün aşınma direnci ve mekanik mukavemetin yanı sıra yağ ve ozon direnci gerektiren en zorlu uygulamalar için tercih edilen polimerdir. Millathane öğütülebilir poliüretan kauçuklar (öğütülebilir sakızlar), Banbury® karıştırıcıları ve kauçuk değirmenleri gibi dahili karıştırıcılarda işlenebilen katı polimerlerdir. Kauçuk değirmenlerinde işlenme kolaylığı için balya ve/veya önceden öğütülmüş levhalar halinde satılmaktadır. Her biri onu farklı kılan temel özelliklere ve özelliklere sahip 10 farklı Millathane poliüretan sınıfı vardır.

CAS No:

Mirathane TPU

Mirathane TPU , otomotiv endüstrisinde çeşitlendirilmiş iş ve üstün performans ile uygulanmıştır. Mirathane TPU otomotiv endüstrisi 16949 sertifikasına layık görülmüş ve her zaman 16949 standardını şirketin çalışma prensibi olarak benimsemiştir.

CAS No:

Miristil Amin Oksit

Özellikle hipokloritin kıvamlaştırılmasında ve aktif klorun stabil kalmasında kullanılan yüzey aktiftir.Kozmetik ve deterjan formüllerinde de köpük arttırıcıaktif olarak kullanılır. Kıvamlı hipoklorit(%3-5), Deterjan ve Kozmetik (%2-10)

CAS No: 3332-27-2

Molclear 110 Elektroforetik Lak

MOLCLEAR 110, katı pirinç, çinko bazlı dökümler ve çoğu elektrolizle kaplanmış alt tabakalar üzerinde onları oksidasyondan korumak ve aşınma direncini artırmak için şeffaf bir kaplama oluşturmak için düşük sıcaklıkta kürlenen katodik bir elektroforetik işlemdir.

CAS No:

Mono Etilen Glikol MEG

Soğutma sıvısı, antifiriz, fren sıvısı, polyester film ve elyaf, alkit reçine, boya, vernik ve mürekkep imalatında kullanılır.

Mono Propilen Glikol MPG

Aroma ve esans sanayinde, ilaç ve kozmetik sektöründe, solvent, emülsiyon oluşumunda bir koruyu ve yağlayıcı olarak kullanılır.

Mono amonyum Fosfat MAP

Tarımda, tam çözünen kuru gübrelerde bir bileşen olarak, kuru tip yangın söndürücülerde ve makine sanayide kullanılır.

CAS No : 12-61-0

Mono sodyum Fosfat MSP

Gıdalarda, tampon ve emulgatör, kuru toz içeceklerde asit bileşeni ve hazır pudinglerde jelleştirmeyi hızlandırıcı ajan olarak kullanılır.

Monoetanolamin Monoethanolamine

Nötralizasyon işlemlerinde ( deterjanlarda , genel yağ gidericilerde , araba yıkama şampuanlarında nötralize ajan olarak ) kullanılır.

CAS No: 141-43-5

Morfolin (morpholin)

Özellikle buhar kazanı sistemlerinde korozyon önleyici olarak kullanılmaktadır.

CAS No: 110-91-8

NAFOL 1618 Cetearyl Alcohol

NAFOL 1618, C16-C18 lineer alkoldür. Renksiz katı formda mevcuttur. NAFOL 1618, plastik katkı maddeleri için tasarlanmıştır.

CAS No:

NANOCYL NC7000

Katalitik karbon buharı biriktirme (CCVD) işlemi ile üretilen ince çok duvarlı karbon nanotüpler. Yüksek performanslı elektrostatik enerji tüketen plastikler gibi düşük elektriksel sızıntı eşiği gerektiren uygulamalarda kullanılır. NANOCYL® NC7000™ serisi, ince çok duvarlı karbon nanotüpler, Katalitik Kimyasal Buhar Biriktirme (CCVD) işlemi ile üretilir.

Temel Uygulamalar
Birincil ilgi, yüksek performanslı elektrostatik enerji tüketen plastikler veya kaplamalar gibi düşük elektriksel sızıntı eşiği gerektiren uygulamalardır.

Endüstriyel NC7000™ karbon nanotüpler, farklı pazarlarda çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır:

CAS No:

NAUGARD 445

NAUGARD 445 stabilizatörü, amin bazlı bir antioksidandır. Poliolefinlerde, stireniklerde, poliollerde ve poliamidlerde kullanılır. NAUGARD 445 stabilizatör, işleme sıcaklıklarında çok iyi performans sunar.

CAS No: 10081-67-1

NAUGAWHITE

NAUGAWHITE Powder, ısı, ışık ve oksijene maruz kalma nedeniyle bozulmaya karşı koruma sağlayan, doğal ve sentetik kauçuk için uygun bir kauçuk antioksidandır. Kumaşları, cilaları veya diğer malzemeleri migrasyon veya temas yoluyla lekelemez.

CAS No:

NONIDAC 11P 30-70

NONIDAC 11P 30-70, LIAL 111 ve etilen oksit bazlı bir yağlı alkol polietilenglikol eterdir,
ağırlıkça %30 su ile seyreltilir. Terranova dei Passerini (Lodi, İtalya) fabrikasında üretilmektedir.
Kimyasal yapısı aşağıdaki gibidir:
Ana Uygulamalar
NONIDAC 11P 30-70, kararlı lateksler üretmek için emülsiyon polimerizasyonunda iyonik olmayan emülgatör olarak kullanılır.

CAS No: 127036-24-2

NOVAZONE AS

NOVAZONE AS, ısı, ozon ve oksijenden kaynaklanan bozulmaya karşı mükemmel uzun vadeli koruma sağlayan güçlü bir antioksidan ve antiozonanttır. Doğal ve sentetik kauçuklarda çatlama önleyici olarak kullanım için idealdir.
Ürün Özellikleri
Görünüm: Gri ila mavimsi-siyah pullar
Özgül Ağırlık: 1.20
Erime Noktası: 90-105 °C
Çözünür: Benzen, karbon tetraklorür, klorobenzen, kloroform, etil alkol
Çözünmez: Su
Birincil Kimya: Karışık diaril-p-fenilendiaminler
Özellikler ve Faydalar
Gıda ile temas onayları
Güçlü antioksidan ve antiozonant
Isı, ozon ve oksijen nedeniyle bozulmaya

CAS No:

NP 10 Nonilfenol Etoksilat (10 EO)

Noniyonik yüzey aktif kimyasal hammaddesidir. .Temizleyici gücü yüksek nitelikli bir kimyasaldır.Deterjan ve temizleyici maddeler için endüstriyal bir ajandır.

CAS No: 9016-45-9

NTA Nitrilotriasetik Asit

CAS No: 139-13-9

Naugard Q

Naugard Q, polimerize edilmiş bir 1,2-dihidro-2,2,4-trimetilkinolindir. Antioksidan olarak kullanılır. Isı ve oksijen nedeniyle bozulmaya karşı iyi koruma sağlar. Peroksit kürleme sistemleri ile birlikte kullanılabilir. Naugard Q, doğal kauçuk, sentetik poliizopren, SBR, BR, NBR ve EPDM ve contalarda kullanılır.

CAS No:

Neossance Squalane

Neossance Squalane polar olmayan bir hidrokarbondur. Cildin esnekliğini ve esnekliğini geri kazandırırken nem kaybını önleyerek cildin lipid bariyerinde doğal olarak bulunur. Olağanüstü nemlendirme özellikleri ve cilde nüfuz etme yeteneği, uzun süredir Squalane'i kozmetik formülatörlerinin gözdesi haline getirmiştir. Squalane, yağlı, ağır bir his bırakmadan ipeksi, pürüzsüz ve lüks bir dokunuş sağlar. Neossance® Squalane sürdürülebilir kaynaklıdır ve ECOCERT onaylıdır.

CAS No:

Nitrik Asit

Gübre, patlayıcı maddeler, boya ve ilaç yapımında ve maden işlemeciliğinde kullanılır.

OPTIBENT

OPTIBENT 602, ilave organik modifikasyonu sayesinde mineral bağlayıcılı duvar sıvalarında ve hidrolik olarak sertleşen fayans yapıştırıcılarında özel özellikler yaratan,

CAS No:

OPTIGEL WX

OPTIGEL WX, özel olarak seçilmiş ve aktive edilmiş smektit ürünü, suda yüksek şişme kapasitesine sahiptir ve belirgin bir tiksotropik kalınlaşma etkisi gösterir.

CAS No:

ORGACYL NMP

ORGACYL NMP dispersiyonu, N-Metil-2-pirolidon (NMP) çözücü içinde NC7000™ ince çok duvarlı karbon nanotüpün (MWCNT) Nanosil dispersiyonudur. Bu ürün, Lityum-iyon elektrot formülasyonları, kaplamalar ve filmler gibi NMP kullanan uygulama sistemlerine karbon nanotüplerin dahil edilmesini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Nanosil endüstriyel NC7000™ çok duvarlı karbon nanotüp (yıllık 460 metrik ton), Elektronik Paketleme, Otomotiv, Enerji ve Endüstri sektörlerine çok düşük yüklemelerde sağlam faydalar sağlar.

CAS No:

ORP 7099 RD vinil asetat akrilik kopolimer

ORP 7099 RD, bir vinil asetat / akrilik kopolimer emülsiyonunun koruyucu kolloid olarak PVA ile kurutulmasıyla elde edilen yeniden dağılabilir bir tozdur. Polimerin spesifik kimyasal bileşimi, yeniden dağılabilir polimerin düşük sıcaklıklarda birleşmesini sağlar ve çeşitli substratlara iyi yapışma sağlar. ORP 7099 RD, hidrolik bağlayıcı içeren karışımların modifikasyonu için kullanılır. ORP 7085 HM, özel kimyasal/fiziksel bileşimi nedeniyle VAM / Akrilik kopolimer emülsiyonunun kurutulmasıyla üretilen yeniden dağılabilir bir tozdur.

CAS No:

Octocrylene

Octocrylene UVB koruma sağlar Octocryleneden oluşan bir güneş koruma maddesidir. Karakteristik acı bademe yakın kokusu vardır. Berrak, viskoz sıvı çok iyi koruma potansiyeli ve viskoz güneş kremleri için mükemmel çözülebilir yağdır. Max.%10 kullanımı vardır. Bu ürün su geçirmez ve su itici formülasyonları için iyidir.

CAS No: 6197-30-4

Octyl Methoxycinnamate - OMC

OMC, kokusuzdur ve açık sarı yağlı sıvı olan ve etanol, propilen glikol, izo-propanol içinde çözünür olan bir Oktil metoksisinamat olup. OTC güneş koruma ürünlerinde kullanılan bir UVB Kategori 1 güneş koruyucusudur.

CAS No: 5466-77-3

Okzalik Asit (Oxalic Acid)

İlaç sanayiinde saflaştırma ajanı olarak, Tekstil sanayinde ve ahşap için ağartıcı olarak kullanılmaktadır.

CAS No: 144-62-7

Oleik Asit

Oleik asit eser miktarda HNO2 ile muamelesiyle katı elaidik asit üretiminde kullanılabilir. Oleik asit, sabun üretiminde hammadde olarak kullanılır.

CAS No: 112-80-1

Oleilamin 2 EO Sabopal No 2 genamin

Asit içeren formülasyonlarına kıvam verme etkisi vardır. Aynı zamanda temizleme özelliği gösterir.Asit içeren kıvamlı formülasyonlar için (%1.5-5)

CAS No: 25307-17-9

Oleth 10 Procol OA 10

Oleth-10. Procol OA-10 bir yüzey aktif madde, ıslatma maddesi, emülgatör, çözündürücü, yumuşatıcı ve birleştirme maddesi olarak işlev görür. Klimalarda ve diğer kozmetik bakım ürünlerinde kullanılır. Polioksietilen ve Polioksipropilen Eterler, kişisel bakım ürünlerinde ıslatıcı maddeler, emülgatörler, çözücüler, yumuşatıcılar ve birleştirme maddeleri olarak kullanılan iyonik olmayan yüzey aktif maddelerdir. Krem durulama ürünleri, saç kremleri, banyo yağları, kremler, losyonlar, deodorantlar, terlemeyi önleyici ürünler ve tıraş ürünleri gibi çeşitli kozmetik ve banyo malzemelerinde kullanılır. Oleth-10. Krem durulama ürünleri, saç kremleri, banyo yağları, kremler, losyonlar, deodorantlar, terlemeyi önleyici ürünler ve tıraş ürünleri gibi çeşitli kozmetik ve banyo malzemelerinde kullanılır.

CAS No: 9004-98-2

Oleyl Alcohol

Oleyl alkol veya cis-9-oktadesen-1-ol, moleküler formülü C18H36O veya yoğunlaştırılmış yapısal formül CH3(CH2)7-CH=CH-(CH2)8OH olan doymamış bir yağlı alkoldür. Esas olarak kozmetikte kullanılan renksiz bir yağdır.

Oleik asit esterlerinin Bouveault-Blanc indirgemesi ile hidrojenlenmesiyle üretilebilir, bu da C=C grubunun indirgenmesini önler (olağan katalitik hidrojenasyonda olduğu gibi).

CAS No: 143-28-2

Optical brightener cbs-x Optik Beyazlatici

Optical Brightener CBS-X Detergent Optical Brighteners Fabric Brightener

CAS No: 27344-41-8

Oxo Alkol C11 6EO 4PO

Ozokerite

Ozokerite wax Aslen kumtaşlarındaki damarlardan elde edilen hidrokarbonlardan oluşan mineral mum. Beyaz pastiller, kokusuz. Ozokerite wax Suda ve alkollerde çözünmez, ılık yağlarda ve diğer erimiş mumlarda çözünür. Erime Noktası: 73-76°C (164-169°F). Faydalar:
Sertlik, jel gücü ve tutarlılık sağlar Ozokerite wax
Renkli kozmetiklerde renk bütünlüğü sağlar
Emülsifiye edici ve yumuşatıcı özelliklere sahiptir
Her türlü mineral ve bitkisel yağlar ve mumlarla uyumludur.
Ozokerite wax Kullanım: Formüllerin ısıtılmış yağ fazına ekleyin. Ürüne ve istenen viskoziteye bağlı olarak tipik kullanım seviyesi %1-20.

CAS: 8021-55-4

PARAFILM M SEALING FILM

Yüzeye nem geçirmez film kalıpları
Parafilm M, iki yönlü streç özelliğine sahip yarı saydam, esnek, termoplastik bir filmdir.

PBTC Fosfonobutan Trikarboksilik Asit

PBTC, düşük fosfor içeriğine sahiptir, hem fosforik asit hem de karboksilik asit grubunun yapısal özelliklerine sahiptir, bu da mükemmel ölçek ve korozyon inhibisyon özelliklerini sağlar.

CAS No: 37971-36-1

PCMX chloroxylenol

Kloroxylenol olarak da bilinen, para -kloro- meta -xylenol ( PCMX ), bir antiseptik ve dezenfektan için kullanılan deri dezenfeksiyonu ve temizlik cerrahi aletlerde kullanılmaktadır.

CAS No: 88-04-0 / 1321-23-9

PEG 3350 Macrogol

Polietilen glikol 3350, ara sıra kabızlığı tedavi etmek için kullanılır. Polietilen glikol 3350, ozmotik laksatifler adı verilen bir ilaç sınıfındadır. Dışkı ile suyun tutulmasına neden olarak çalışır. Bu, bağırsak hareketlerinin sayısını arttırır ve dışkıyı yumuşatır, böylece geçişi daha kolay olur. Macrogol 3350, bağırsaktaki ozmotik etkisi sayesinde, müshil etkisine neden olur.

CAS No: 25322-68-3

PEG 12 Dimetikon BRB 526

PEG-12 Dimetikon. BRB 526, silikon uyumlu bir emülgatör görevi görür. Yumuşak, pürüzsüz ve ipeksi bir his ve yayılma sunar. Saç bakım ürünlerinde kuru ve ıslak tarama sağlar. BRB 526 tıraş formülleri, duş/banyo, ıslak mendiller, sıvı makyaj, şampuanlar, durulanan ve durulanmayan saç kremleri, saç şekillendirme yardımcıları ve güneş, yüz ve vücut bakım ürünlerinde kullanılır. BRB 526, su, alkol ve hidroalkolik sistemlerde çözünen bir silikon kopolimerdir.

CAS No:

PEG 200 300 400 600 1500 4000 6000

Mineral yağ, tekstil, deri, metal ve deterjan sanayilerinde, wax, parafin ve çözgen emülsiyonlarında emülgatör, ara çözücü, viskosite ayarlayıcı, nemlendirici, ester üretiminde alkol komponenti olarak kullanılmaktadır.

PEG-40 Castor Oil

Çözücü etkili yüzey aktif. esans emülgatörü. saç jölesi, Şampuan da kullanIlIr. W/O karrışımmlarda yan emülgatör sulu çözeltiler içinde hidrofobik aktif maddelerin çözülebilir hale getirmek için kullanılır.

CAS No: 61791-12-6

PLASTICYL NANOCYL

PLASTICYL , üstün elektriksel iletkenlik ve elektrostatik deşarj (ESD) özellikleri gerektiren uygulamalar için çok duvarlı karbon nanotüpler (MWCNT'ler) termoplastik konsantrelerinin bir ailesidir.

PLASTICYL™ PA1501, Nanocyl'in MWCNT'lerinin (NC7000™) %15'i ile yüklenen poliamid 66 bazlı iletken bir masterbatch'tir. PLASTICYL™ PA1501, yüksek akışı nedeniyle enjeksiyon kalıplama ve ekstrüzyon işlemleri için idealdir.

Temel Uygulamalar
Elektrostatik Deşarj (ESD) ve elektriksel olarak iletken parçalar
Elektrik ve Elektronik (E&E) ve endüstriyel
Enjeksiyon kalıplama, ekstrüzyon
Otomotiv yakıt hattı parçaları ve konektörleri
E-resim
Faydalar
Düşük yüklemede mükemmel elektriksel iletkenlik
Temel mekanik özelliklerin korunması
İşleme kolaylığı
SAE J1645 otomotiv standartlarını karşılar. PLASTICYL™, üstün elektriksel iletkenlik ve elektrostatik deşarj (ESD) özellikleri gerektiren uygulamalar için çok duvarlı karbon nanotüpler (MWCNT'ler) termoplastik konsantrelerinin bir ailesidir. PLASTICYL™ PP2001, Nanocyl'in MWCNT'lerinin (NC7000™) %20'si ile yüklenen polipropilen bazlı iletken bir masterbatch'tir. PLASTICYL™ PP2001, düşük viskozitesi ve yüksek akışı nedeniyle enjeksiyon kalıplama ve ekstrüzyon işlemleri için idealdir.

CAS No:

POLYCOMP PC 31-050

POLYCOMP PC 31-050 PC 31-030
solventsiz, tek bileşenli, yüksek renk haslığına sahip poliüretan bağlayıcıdır. POLYCOMP PC 31-050
PC 31-030, elastik düşmeye karşı korumalı zeminlerin ve çocuk oyun alanlarının üretiminde kullanılmaktadır.

CAS No:

PPG-5 Laureth-5 EUMULGIN ES

Kozmetik uygulamalarında çözücü olarak kullanılmaktadır.

CAS No: 68439-51-0

PURAC FCC 80 Laktik Asit

PURAC FCC 80, şekerin fermantasyonu ile üretilen doğal bir L-laktik asittir. Hafif bir asit tadı vardır ve gıda endüstrisinde asitleştirici olarak yaygın olarak kullanılır. PURAC FCC 80'in birincil amacı, gerçek ürünün yanı sıra lezzeti de korumaktır. PURAC FCC, şekerden fermantasyon ile üretilen doğal L-laktik asittir. hafif bir özelliği var
asit tadı ve gıda endüstrisinde asit düzenleyici olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.
PURAC'ın birincil işlevleri, korumak ve tat vermektir. Laktik asit. PURAC FCC 80, en düşük tahriş potansiyeline sahiptir. Birçok cilt bakım ürününde kullanılan bir nemlendirici ajan görevi görür. Saçta doğal olarak bulunur, parlak, çekici bir görünüm sağlar ve her türlü saç bakım formülasyonunda pH düzenleyici olarak kullanılır. Akne karşıtı ürünlerde, antimikrobiyal etkisi için PURAC FCC 80 kullanılır.

CAS No: 79-33-4 (50-21-5)

PURASAL MOISTXS

PURASAL MOISTXS, durulanan ve bırakılan kişisel bakım formülasyonlarında Doğal Nemlendirici Faktörü (NMF) artıran doğal, optimize edilmiş sodyum laktat ve sodyum glukonat kombinasyonumuzdur.

CAS No: 867-56-1 / 527-07-1

PURASAL S

PURASAL S, şekerin fermantasyonu ile üretilen doğal L-Laktik asidin sodyum tuzudur. Hafif tuzlu bir tada, antimikrobiyal özelliklere sahiptir ve pH'a göre nötrdür.

CAS No: 867-56-1

PVA Polyvinyl Alcohol

Kırışıklık aktifi, Gözenek ve diğer cilt kusurlarını önlemek için kullanılan optik aktif parçacıklar. %5i , %95 kırışıklık kapatır. Işığı yansıtarak kapatma yapar. Göz jelleri ve kırışıklık kremleri için idealdir

CAS No: 9002-89-5 / 25213-24-5

PVP K30 polymer

Crospovidone

CAS No: 9003-39-8

PVP K90

CAS No:

Paint Stripper Boya sokucu

Boya sokucu stripper, endüstriyel dayanıklı bir boya sokucudur. Duvara mükemmel yapışır, çok hızlı etki gösterir, ayrıca yerleşik bir endüstriyel yüzey aktif maddeye (deterjan) sahiptir. Paint Stripper Boya sokucu Yüzey aktif madde, aplikatör katların yapışması endişesi olmadan tüm kalıntıları kolayca ve hızlı bir şekilde temizlemesini sağlar.

CAS No:

Panthenol Provitamin B5

Derideki iritasyon, kepek gibi cilt problemlerine karşı kullanılan vitamin. Şampuan, Jöle, Krem, Duş jeli, Islak mendil, Pişik kremi gibi ürünlerde %0,1-0,3 kullanılır.

CAS No: 81-13-0 / 16485-10-2

Parafin Likit

Ham parafin mumunun erimesi 37 ve 48 derecede; tam rafine edilmiş parafinin ergime noktası ise 48 ile 66 derece arasında değişiklik gösterebilir.

CAS No: 8002-74-2

Paratoluen Sulfonik Asit
PTSA

Patates nisasta PREJEL PA5 PH Solani

Pregel PA5 PH, sırasıyla %73 Amilopektin ve %27 Amiloz içeren mısır nişastasından yapılır. Suda çözünür Amiloz, tabletleme ve granülasyon için ihtiyaç duyulan bağlanmayı sağlar Amilopektin, bozulmamış nişasta yapısını sağlayan yapıyı sağlar. Solani Amylum, beyaz ve serbest akışlı bir toz formunda saflaştırılmış patates nişastasıdır.

CAS No:

Payet Kostik

Peg 7 Glyceryl Cocoate

Şampuan, duş jeli, sıvı sabunlarda geri yağlandırıcı olarak kullanılan emollient gliserol etoksilat elde edilen bir esterdir. Bu şampuan, duş jelleri ve banyo köpüğü formülasyonları için, berrak, açık sarı renkli bir hidrofilik yumuşatıcı ve uçucu yağlar ve kokular ve O / W emülsiyonları, kremler ve losyonlar için bir ko-emülsiyonlaştırıcı için bir çözünürlük güçlendirici.

CAS No: 68201-46-7

Perkadox 14-40B-PD Di(tert-butylperoxyisopropyl) benzene CAS number 2212-81-9 no 25155-25-3

Perkadox 14-40B-PD, di(2-tert-butilperoksiizopropil)benzendir. Doğal ve sentetik kauçukların yanı sıra termoplastik poliolefinler için çapraz bağlama maddesi görevi görür.

CAS no 2212-81-9, 25155-25-3

Perkloretilen

Bir çok uygulamada yaygın olarak da kuru temizlemede solvent olarak ve leke giderici gibi tüketici ürünlerinin içinde bileşen olarak yer alır.

Peynir Alti Suyu Tozu

Çeşitli peynirlerin üretimi esnasında oluşan taze peynir altı sularının, demineralize işlemi sonrası tekniğine uygun olarak kurutulmasıyla elde edilen son üründe en fazla % 4 nem içeriğine sahip üründür. Peynir Alti Suyu Tozu

CAS No:

Phenethyl alcohol

Ürünün etken maddesi olan phenethyl alcohol doğda bir çok çiçek özünden elde edilir. Kötü kokuları maskeler. Ph dan bağımsız olarak çalışan bir antimikrobiyel maddedir.

CAS No: 60-12-8

Phenoxyethanol fenoksietanol

Tüm dünya genelinde üretilen kozmetik ürün çeşitlerinde en yaygın şekilde kullanılan koruyucu maddelerden biri de phenoxyethanol (fenoksietanol) adlı maddedir.

CAS No: 122-99-6

Phytosphingosine Fitosfingosin

Fitosfingosin, esas olarak mantarlarda ve bitkilerde ve aynı zamanda insanlar da dahil olmak üzere hayvanlarda bulunan C4 pozisyonunda bir hidroksil grubuna sahip bir sfingolipiddir. Ara ürün olarak 2-hidroksi palmitik asit (Cay-22679) ile tek sayılı yağ asitlerine metabolize edilir. Fitosfingosin doza bağlı olarak CHO hücrelerinin hücre ölümünü indükler ve C. elegans muskarinik asetilkolin reseptörleri ile transfekte edilmiş CHO hücrelerinde karbakol ile indüklenen fosfolipaz D (PLD) aktivasyonunu inhibe eder. S. cerevisiae'de ısı stresi yanıtında esastır. Resmi Ad: 2S-amino-1,3S,4R-octadecanetriol. CAS Numarası: 554-62-1. Eşanlamlılar: D-ribo Fitosfingosin. Moleküler Formül: C18H39NO3. Formül Ağırlığı: 317.5. Saflık: >%95. Formülasyon: Kristal bir katı. Çözünürlük: DMF: 10 mg/ml, DMSO: 2 mg/ml, Etanol: karışabilir.

CAS No: 554-62-1

Plantacare 810 UP Alkyl polyglucoside APG

This product has a liquid appearance, with an active substance content of 62-65%

Polydadmac

Polyquaternium 10

Saç üzerinde güçlü kondisyoner efekti sağlar. Kullanılırken silikonlarla uyumluluğuna göre ürün seçilmelidir. Şampuan, şekillendirici, serum da ıslak tarama, kuru tarama ve bakım amaçlı kullanılır.

CAS No: 81859-24-7 / 53568-66-4 / 54351-50-7 / 55353-19-0 / 68610-92-4 / 81859-24-7

Polysorbate 20 span tween

Polysorbate 20 temizlik ve kişisel bakım ürünlerinde kullanılan bir yüzey aktif madde ve emülgatördür. Uçucu yağlar için mükemmel bir çözücüdür, aynı zamanda bir ıslatma ajanı, viskozite dengeleyici ve dispersiye edici olarak kullanılır.

CAS No: 9005-64-5

Polysorbate 60

POLİSORBAT 60, E 435 gıda kodu ile bilinen, C62H122O26 kimyasal formülasyona sahip ve molekül ağırlığı 1231,9 GR / MOL olan koyu sarı renkte ve kıvamlı sıvı formda bir emülgatördür.

CAS No: 9005-67-8

Polysorbate 80 tween

POLİSORBAT 80, E 433 gıda kodu ile bilinen, açık sarı renkte ve kıvamlı ve yağımsı sıvı formda bir emülgatördür.

CAS No: 9005-65-6

Potas Kostik Potasyum Hidroksit

Alkalik bir baz olarak, sıvı sabun ve arap sabunu gibi bir çok temizlik ürününün yapımında, geri dönüşümlü kağıtların yapımında, gübre yapımında ve tarım ilaçlarında, pillerde elektrolit olarak, tıpta ve endüstriyel kimyada kullanılır.

Potassium permanganate Cas no 7722-64-7

Potassium permanganate is an inorganic compound with the chemical formula KMnO₄ and composed of K⁺ and MnO⁻ ₄. It is a purplish-black crystalline salt, that dissolves in water to give intensely pink or purple solutions.

CAS no 7722-64-7

Potasyum Bromur (Potassium Bromide)

Potasyum bromür beyaz renkli bir kristalize tozdur.

CAS No: 7758-02-3

Potasyum Nitrat (Potassium Nitrate)

Beyaz katı renkli ve kokusuz bir kimyasal bileşiktir.

CAS No: 7757-79-1

Potasyum Tiyoglukonat
Potassium Thioglycolate

Suda ve etanolde çözünür. 30 C’nin üzerinde ısıtılmamalıdır. Oksidasyona hassastır. Demir, mangan, kurşun’un eser miktarları daha hızlı oksidasyona önderlik eder.

CAS No: 34452-51-2

Potasyum permanganat Cas no 7722-64-7

Potasyum permanganat, manganez oksit cevherini potasyum hidroksit ile birleştiren sık kullanılan bir kimyasal bileşiktir.

CAS no 7722-64-7

Povidon iyot PVP-I
Povidone Iodine

Povidon-iyot, polivinilpirolidon adlı bir polimerin (bir tür plastik) iyotla yaptığı bir komplekstir.

CAS No: 25655-41-8

Povidon k12 pvp

Polivinilpirolidon K-12, PVP K-12 Cas 9003-39-8 - diyaliz ve su arıtma filtreleri gibi membranların üretiminde kullanılır.Polivinilpirolidon K-12, PVP K-12 Cas 9003-39-8 - olarak kullanılır bitki koruma, tohum işleme ve kaplama gibi tarımsal uygulamalarda bir bağlayıcı ve kompleks oluşturucu ajan.

CAS No: 9003-39-8

Povidon k15 pvp

PVP K15 Povidon K15, PVP K-15 Povidon K-15 USP BP
Eşanlamlılar: poli(vinilpirolidon) K15, Polivinilpirolidon K15
CAS Numarası: 9003-39-8
Özellikleri: Beyaz toz.
Moleküler Formül: (C6H9NO)n, (C6H9NO)n
Yapı Formülü:

PVP K15 Povidon K15, PVP K-15 Povidon K-15 USP BP yapı formülü

CAS No: 9003-39-8

Povidon k25 pvp

PVP K30 ve K25, yapışma gücü ve kullanım kolaylığı arasında iyi bir dengeye sahip, düşük viskoziteli ıslak bağlayıcılardır. Düşük viskozitede son derece yapışkandır, böylece PVP K25 için %4-7 veya PVP K30 için %2-5 arasında yapışkanlık gücü ve kullanım kolaylığı arasında optimum dengeyi sunar. PVP K90, daha yüksek viskozitesi nedeniyle %1-3 gibi daha düşük yüzdelerde bile formülasyona eklenebilir.

CAS No: 9003-39-8

Primojel

CAS No: 9063-38-1

Probenz SG Sodium Benzoate CAS No 532-32-1

Probenz SG sodyum benzoat, temel olarak yiyecek ve içecek endüstrilerinde koruyucu olarak kullanılır. Ayrıca kişisel bakım uygulamalarında koruyucu olarak ve otomotiv ve diğer antifriz ürünlerinde korozyon önleyici olarak kullanılır.

CAS No: 532-32-1

Propanediol

Humektant özellikli bir çözücü ajan olan bu ürün, bir başka koruyucu ile kombine şekilde kullanıldığında booster etki oluşturur.

CAS No: 504-63-2 / 26264-14-2

QUARTAMIN kuartamin

QUARTAMIN, mürekkepler için uygundur.
QUARTAMIN yumuşatıcı, yumuşatıcı, antistatik ajan vb. için kullanılır. QUARTAMIN yumuşatıcı, yumuşatıcı, antistatik ajan vb. için kullanılır. Çeşitli petrol sahası sondaj uygulamalarında kullanılan yüzey aktif madde. Bentonit modifikasyonu dahil olmak üzere çeşitli petrol sahası sondaj uygulamalarında kullanılan yüzey aktif madde. QUARTAMIN ürünleri özel aminlere dayanmaktadır.

CAS No: 61789-80-8

Quartamin

It is compatible with cationics, nonionic and anfoterics surfactants.

Cas No: 112-02-7

Quartamin kuartamin

Yumuşatıcı (%6-10)

CAS No: 112-02-7

RHEOSTYL UP

RHEOSTYL UP, su içinde yağ emülsiyonlarını stabilize etmek ve sıvı formülasyonlardaki pigmentleri askıya almak için oldukça verimli bir süspansiyon ajanıdır. Üretim hızını artırmaya ve soğuk proses ile enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı olan sıvı formda reoloji düzenleyici kullanıma hazırdır.

CAS No:

Radia 7730

It has a vegetal origin and is non-toxic, non-irritating, non-exhaustive

Respitose SV001 Laktoz Monohidrat

Respitose® SV001, tomahawk şeklindeki partiküllere ve mükemmel akışa sahip elenmiş inhalasyon sınıfı bir laktozdur. İnce elenmiş standart Respitose sınıfı

CAS No:

Rhizobian Gum

Bir çok kozmetik ürünlerinde kullanılan aktif hammaddedir.

Ricobond 1731

Ricobond Maleinize Polibütadien
Ürün Açıklaması
Ricobond maleinize polibütadien ailesi
ürünler, çeşitli yüzeylere yapışmayı teşvik etmek için kullanılır.
peroksit ve kükürt kavisli sistemlerde substratlar.
Peroksit veya kükürt ile kürlenen sistemlerde kullanıldığında bunlar
malzemeler ayrıca yağlar (proses yardımcıları) görevi görecek ve
matrise çapraz bağlanarak onları çıkarılamaz hale getirir.
Faydalar/Özellikler
√ Polibütadien omurgası son halini oluşturur

CAS No:

Ricon 151

Ricon 151, dünyanın en ucuzudur.
Yukarıda gösterilen reçineler ve genel olarak,
Daha ucuz bir koagent gerekiyorsa EPDM ve EPM.
Ricon® 152 ve Ricon® 153 genel amaçlıdır
koajanlar. Bu belgede verilen bilgilerin çoğu
EPDM ve EPM için kağıt,
Ricon® 153. Ricon® 154 ısıya dayanıklı olarak kullanılır.
mümkün olan en iyi yerde aşağı kuyu elastomerleri
çapraz bağlama gereklidir. Ricon® Reçineler, peroksit ile kürlenmiş EPDM kauçuk ile önemli özellik geliştirmesi gösterir. Orada
katalizör etkinliğinin arttığına dair kanıt
kat4
ve daha yüksek bir dereceye sahip olduğu açıktır.
polibütadien reçinesi kullanıldığında çapraz bağlanma.3
Tablo 4'ten, çekme mukavemetinin,
sertlik ve modül artar ve uzama
ve sıkıştırma seti azaltılır.

CAS No:

Rokanol O10 Oleth-10

ROKAnol O10, hidrofilik karaktere sahip etoksillenmiş yağ alkolleri (INCI adı: Oleth-10) grubundan iyonik olmayan yüzey aktif maddelere aittir. Oda sıcaklığında sıvı macun kıvamındadır ve suda iyi çözünürlük gösterir.

CAS No: 9004-98-3

SABICOL L9

SABICOL L-9, dokuz mol Etilen Oksit ile doğal olarak türetilmiş yağlı alkol C12-14'ün bir katkı maddesidir. Çok yönlü iyonik olmayan bir yüzey aktif maddedir. SABICOL L9 Kokusuz beyaz bir macundur, su içinde etkili bir yağ emülgatörüdür ve biyolojik olarak kolayca parçalanabilir.

CAS No: 68002-97-1

SCG PVC Polyvinyl Chloride Resin

SCG PVC Polyvinyl Chloride Resin Orta moleküler ağırlığa sahip Polivinil Klorür Homopolimeri, beyaz renkli ve serbest akışlı reçinelerdir. SCG PVC Polyvinyl Chloride Resin
süspansiyon polimerizasyon işlemi. Reçine, istenen nitelikleri elde etmek için çeşitli katkı maddeleri ile kolayca karışabilir.

CAS No:

SDIC sodium dichloroisocyanurate

SDIC sodium dichloroisocyanurate White crystalloid powder or granular, have a kind of special excitant odour, melting 240-250
° c, soluble in water, soluble in organic solvents.
shape and properties:Powder、granular 8-30,20-60(Can provide customized)
Flake specifications:1 G/slice,5 G/slice,20 G/slice, 50 G/slice,200 G/slice。(Can provide customized)

CAS No: 2893-78-9

SILRES

SILRES markası, binalara ve yüzeylere su hasarına karşı uzun süreli koruma sağlayan köklü, ancak yenilikçi bir portföy içerir. Hem mineral malzemeler hem de ahşap üzerinde oldukça etkilidir.

CAS No:

SILRES BS 2410 A

BS 2410 A, özellikle kağıt destek liflerinin içine nüfuz etmek için uygundur ve alçıya yapışma özelliklerini etkilemez.

CAS No:

SIPERNAT 320 DS CAS No 112926-00-8

SIPERNAT 320 DS, iyi kalınlaştırıcı ve mükemmel akış iyileştirme özelliklerine sahip çok ince öğütülmüş bir silikadır.

SIPERNAT® 320 DS, her tür ince toz (akış iyileştirme), köpük gidericiler / köpük önleyiciler (yerinde hidrofobizasyondan sonra hızlı köpük imhası), yapıştırıcılar (yardımcı bileşen), baskı / ofset mürekkepleri (buğulanmayı ve bozulmayı önler) dahil olmak üzere birçok farklı uygulamaya yarar sağlar

CAS No: 112926-00-8

SIVI Kostik

Sodyum Hidroksit, likit ve payet. Endüstride bir çok kimyasal maddenin yapımında, yapay ipek, sabun, kâğıt,boya, deterjan endüstrisinde , gıda sanayii arıtmalarında ve petrol rafinelerinde kullanılır.

SLES 70

Sodyum lauril eter sülfatın (SLES) kabul edilen bir daralması olan sodyum lauret sülfat (SLES) birçok kişisel bakım ürünlerinde (sabun, şampuan, diş macunu vb.) Bulunan anyonik bir deterjan ve yüzey aktif maddedir.

CAS No: 68585-34-2

SLS

Sodyum lauril sülfatın (SLS)

CAS No: 9004-82-4

SMARGO 328 KOR

SMARGO® 328 (KOR), özellikle ETICS için uygun, kuru karışım harçları için çok amaçlı dağılabilir bir polimer tozudur. Vinilasetat ve etilenin yarı esnek bir kopolimerine dayanır ve yüksek derecede formülasyon özgürlüğü veren, temel özellikleri yapışma ve esneklik sağlayan SMARGO® ürün sınıfına aittir.

CAS No:

SMARGO 814

SMARGO 814, özellikle ETICS uygulamaları için uygun, kuru karışım harçlar için çok amaçlı dağılabilir bir polimer tozudur. Vinilasetat ve etilenin yarı esnek bir kopolimerine dayanır ve kuru karışım harçlar için uygun maliyetli kalite arttırıcılar markası olan SMARGO'ya aittir.

CAS No: 24937-78-8

SODIUM COCOYL ISETHIONATE PUREACT I-78P

Sodyum Cocoyl Isethionate (SCI) çok hafif bir yüzey aktif maddedir ve sert suda etkili bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır. SODIUM COCOYL ISETHIONATE
Hindistan cevizi yağ asitlerinden elde edilir ve tamamen biyolojik olarak parçalanabilir.

CAS No:

SODIUM LAUROYL SARCOSINATE ROKAtend LS

SODIUM LAUROYL SARCOSINATE
Sarkozinat yüzey aktif maddeler, yağ asitlerinden ve sarkozinden (amino asit) türetilen hafif, biyolojik olarak parçalanabilen anyonik yüzey aktif maddelerdir. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE Özellikle kimyasal olarak zarar görmüş saçlarda vücut, esneklik ve parlaklık kazandırarak saçın görünümünü ve hissini iyileştirme özelliğine sahiptir.

CAS No:

SOLUPRAY TKPP

SOLUPRAY Çözelti alkalidir, alkolü çözmez, 180°C'ye ısıtıldığında iki molekül kristal su kaybeder ve 300°C'ye ulaştığında tamamen su kaybeder. 25°C'de 100g suda çözünürlük 187g'dir.

CAS No:

STEPANTEX VT-90 ESTERQUAT

STEPANTEX VT-90 ESTERQUAT , mükemmel yumuşatma, soğuk suda dağılabilirlik ve iyi yeniden ıslanma özellikleri sağlayan bir diester kumaş yumuşatıcı dörtlüdür. STEPANTEX VT-90 ESTERQUAT Bu katyonik yüzey aktif madde macunu, %25'e kadar katı dispersiyonları üretmek için ve ev tipi ve endüstriyel kumaş yumuşatıcılarda kullanılabilir. STEPANTEX VT-90 ESTERQUAT Saç durulamaları için anti statik ve yumuşatıcı ajan. Çözücü IPA'dır.

CAS No: 157905-74-3

STEPWET DOS 70 SODIUM DIOCTYL SULFOSUCCINATE

STEPWET DOS 70, sulu sistemler (düşük konsantrasyonlarda bile) için çok iyi bir ıslatma maddesidir.
mineral dispersiyonlar.
STEPWET DOS 70, su içinde yağ emülsiyonları için faydalı bir emülsiyonlaştırıcı madde olabilir. Emülsiyonda kullanılır
Polimerizasyon ve tekstil endüstrisi. STEPWET DOS 70 biyolojik olarak parçalanabilir. Ek bilgi istek üzerine mevcuttur.

sağlık
Etkileri
STEPWET DOS 70 ağızdan hafif toksiktir (sıçanlarda LD50 > 2000 mg/kg).

Depolamak &
Taşıma
Standart Paketleme: STEPWET DOS 70, variller (440 lb, 200 kg), taşıma çantası (2200 lb, 1000 kg),

CAS No: 577-11-7

STPP L 400 Toz Sodyumtripolifosfat granul

STPP yaygın olarak düzenli ve kompakt çamaşır deterjanlarında (toz, sıvı, jel ve tabletler), otomatik bulaşık yıkama deterjanlarında (toz, sıvı, jel ve tabletler), tuvalet temizleyicilerde ve yüzey temizleyicilerde kullanılmaktadır

CAS No: 7758-29-4