top of page

Sorbitan Caprylate Glyceryl Oleate Remo 95 MB

Cas Number: 91744-09-1 / 91844-53-0

TEGO® Remo 95 MB, aynı anda etkili kalınlaşma ve cilt bakım özellikleri sağlayan yumuşatıcı özelliklere sahip doğal bazlı bir koyulaştırıcıdır. %95 aktif maddeye sahip, düşük viskoziteli, berrak ve renksiz bir sıvıdır.


TEGO® Remo 95 MB tamamen yenilenebilir kaynaklara dayalıdır ve RSPO Mass Balance Supply Chain Model tarafından belirlenen kurallara göre sertifikalı sürdürülebilir palm yağı üretimine katkıda bulunur. Sorbitan Kaprilat (ve) Gliseril Oleat. TEGO® Remo 95 MB by Evonik, sıvı bir yüzey aktif madde koyulaştırıcı ve hidrofilik yumuşatıcıdır. PEG ve sülfat içermeyen yüzey aktif madde formülasyonlarının verimli şekilde kalınlaştırılması ve cilt bakımı faydaları sunan tamamen doğal bazlıdır.


Pürüzsüz ve yumuşak bir cilt sağlar. Cilde özdeş bir lipid içerir, cildin nem seviyesinin korunmasına yardımcı olur ve köpük kalitesini artırır. Düşük sıcaklıkta viskozitede iyi stabilizasyon ve kesme incelmesi akış davranışı sergiler. Enerji tasarrufu sağlayan ve karbon ayak izini azaltan kolay ve soğuk işlenebilir. Sorumlu bir şekilde tedarik edilir, biyolojik olarak kolayca parçalanabilir ve doğal ve “temiz” kozmetikler için uygundur.


TEGO® Remo 95 MB, yüksek yağ içeriği (%50'ye kadar) ve iyi köpürme etkisi olan vücut yıkama/şampuanları için önerilir. TEGO Remo 95 MB (NCI: Sorbitan Caprylate (ve) Glyceryl Oleate), verimli kalınlaştırma ve cilt iyileştirme özellikleri sağlayan yumuşatıcı özelliklere sahip doğal bazlı bir koyulaştırıcıdır. Düşük viskoziteli, berrak ve renksiz bir sıvıdır ve tamamen yenilenebilir kaynaklara dayalıdır.

0212 924 18 58

bottom of page