top of page

N hance Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride

Cas Number: 65497-29-2

N-hance™ katyonik guarlar, şartlandırma ve koyulaştırmanın ikili faydalarını sağlayan katyonik polimerlerdir. Katyonik yük, ürünü cilt ve saç gibi anyonik yüzeyler için önemli kılar.


n-hance™ katyonik guar ürün serisindeki ürünlerin çoğu, yüksek moleküler ağırlığa, suda çözünür bir omurgaya sahiptir ve sulu çözeltilerde ve yüzey aktif madde bazlı sistemlerde etkili viskozlaştırıcılardır. Guar Hidroksipropiltrimonyum Klorür. Ashland Specialty Chemical'dan N-Hance™ 3215 Katyonik Guar, yumuşatıcı ve koyulaştırıcıdır. Çoğu anyonik yüzey aktif madde ile uyumludur. Cilde yumuşak ve lüks bir his verir. Daha iyi stabilite, köpük ve cilt yağlama özelliklerine sahip köpük geliştirir. N-Hance™ 3215 Katyonik Guar şampuan gibi saç bakım ürünlerinde, sabun gibi cilt bakım ürünlerinde, el, vücut ve yüz emülsiyonları ve tıraş kremlerinde kullanılır. Bu yüksek katyonik ikameli, yüksek moleküler ağırlıklı polimer, cilt ve saç gibi anyonik yüzeyler için sabittir.


N-Hance™ 3215 Katyonik Guar, şartlandırma ve viskozite oluşturmanın ikili faydalarını sağlayan dörtlü bir polimerdir. Bu yüksek katyonik ikameli, yüksek moleküler ağırlıklı polimer, cilt ve saç gibi anyonik yüzeyler için sabittir. Saç ve cilt bakım formülasyonlarında, yüksek viskoziteli yapı ile yüksek düzeyde kondisyon sağlamak için kullanılması önerilir.

N-Hance™ 3196 Katyonik Guar, şartlandırma ve viskozite oluşturmanın ikili faydalarını sağlayan dörtlü bir polimerdir. Deri ve saç gibi anyonik yüzeylere asildir. Bu ürün, yüksek viskoziteli yapı ile orta düzeyde bir bakım sağlamak için saç ve cilt bakım formülasyonlarında kullanılması önerilir.

0212 924 18 58

bottom of page