top of page

Maranil DBS

Cas Number: 27176-87-0

Maranil DBS Lineer alkil benzen sülfonik asitler (LAS) anyonik yüzey aktif maddelerdir. Lineer alkil benzen sülfonik asitler, farklı uzunluklarda lineer alkil zincirleri içeren benzen sülfonik asitlerin bir karışımlarıdır (C9: %1'den az, C10:8 ila %16, C11:26 ila %38, C12:26 ila %38, C13: %15 ila 27 ve C13'ten daha uzun: %2,5'ten az). CAS No.: 27176-87-0

Eşanlamlılar: Dodesilbenzen Sülfonik Asit (Boğaz Zinciri); LAS; LABSA; Laurilbenzensülfonik Asit;

Laurilbenzensülfonat; n-Dodesilbenzen Sülfonik Asit Maranil DBS


Lineer Alkil Benzen Sülfonik Asit Maranil DBS , bağlama maddesi olarak, emülgatör olarak ve ev deterjanlarının üretiminde çok çeşitli uygulamalara sahip sentetik bir yüzey aktif maddedir. LABSA Lineer alkil benzen sülfonik asit, renksiz ve viskoz özelliklere sahip bir kimyasaldır. LABSA Lineer alkil benzen sülfonik asit esas olarak deterjan formülasyonlarında kullanılır. Toz formülasyon ve deterjan sıvılarında en önemli ve en ucuz yüzey aktif maddelerden biridir. Mükemmel temizleme özelliklerine sahiptir.


Maranil DBS LABSA Lineer alkil benzen sülfonik asit, anyonik, noniyonik ve amfoterik yüzey aktif maddelerin formülasyonunda bulunur ve doğada bozunabilirliği için son derece önemlidir. Suda ve emülsifiye edici ajanda çözünür. Maranil DBS Alkil benzen sülfonik asit, düşük maliyeti, yüksek verimliliği ve lineer zinciri nedeniyle biyouyumluluğu nedeniyle en yaygın kullanılan anyonik yüzey aktif maddelerden biridir. Bu anyonik yüzey aktif madde hidrofilik ve hidrofobik gruplara sahiptir. Bunlar, sülfonasyon işlemiyle üretilen uçucu olmayan bileşiklerdir. Bu bileşikler, bir sülfonat grubu ile bir fenil grubu olan 10 ila 14 karbon uzunluğundaki karbon zincirlerinin karışımlarından oluşur.


LABSA Lineer alkil benzen sülfonik asit uygulaması Maranil DBS

LABSA Lineer alkil benzen sülfonik asidin özellikleri, onlara farklı işlevsellik kazandıran alkan zincirlerinin uzunluğuna bağlıdır. Yüzey aktif maddeler endüstride yağ, su veya su ve mineraller gibi polar ve polar olmayan fazların temasını arttırmak için kullanılır. Maranil DBS Lineer alkil benzen sülfonat esas olarak çamaşır tozu, yıkama sıvısı, bulaşık deterjanı ve diğer ev temizleyicileri ve diğer endüstriyel kullanımlar gibi ev deterjanlarının imalatında kullanılır. Maranil DBS LABSA Lineer alkil benzen sülfonik asit, sülfonik asit üretiminde kullanılır. LABSA, yağlama maddesi olarak bir katkı maddesidir ve korozyon ve pas önleme özelliğine sahiptir. onun ürünü çok etkili bir ara yüzey aktif maddedir. Maranil DBS Genellikle alkali türleri ile nötralize edilir ve farklı alanlarda kullanılan sülfonatları oluşturur. Bu ürün asidik ortamlarda kullanılabilir.

Maranil DBS

LABSA Lineer alkil benzen sülfonik asit paketleme

Basekim Kimya, LABSA Lineer alkil benzen sülfonik asidi tamburlu olarak tedarik edebilir. Her bidon 220 kg alabilir ve bir konteynere 80 varil kolayca yüklenebilir

0212 924 18 58

bottom of page