top of page

Deyhton MC

Cas Number: 90387-76-1 / 61791-32-0

Sodyum Kokoamfoasetat. BASF'nin DEHYTON® MC'si amfoterik bir yüzey aktif maddedir. Amfoterik yapıya sahip bir yağ asidi amid türevidir. Hafif yüzey aktif madde uygulamaları için uygundur. BASF tarafından DEHYTON® MC yüz temizleyiciler, sıvı sabunlar, kişisel bakım mendilleri, şampuanlar, duş ve banyo formülleri ve bebek bakım ve temizlik ürünlerinde kullanılır. Sodyum Kokoamfoasetat. BASF'nin DEHYTON® MC'si amfoterik bir yüzey aktif maddedir. Amfoterik yapıya sahip bir yağ asidi amid türevidir. Hafif yüzey aktif madde uygulamaları için uygundur. BASF tarafından DEHYTON® MC yüz temizleyiciler, sıvı sabunlar, kişisel bakım mendilleri, şampuanlar, duş ve banyo formülleri ve bebek bakım ve temizlik ürünlerinde kullanılır. Dehyton MC, hafif yüzey aktif madde müstahzarlarında uygulama için uygun, iyi uyumlu bir amfoterik sıvı yüzey aktif maddedir. Anyonik yüzey aktif maddeler ile kombinasyon halinde, dermatolojik olarak geliştirilmiş bir nihai ürüne yol açan sinerjik etkiler elde edilir. 8.5 – 9.5 pH ve %38 – 41 katı içeriğe sahiptir. Dehyton MC

İnci

Sodyum Kokoamfoasetat


Başvuru

Amfoterik-Hafif Sürfaktan, Gözyaşı yok

Görünüm Sarımsı sıvı ile berrak düşük viskoz

Menşei BASF Tayland

120kg/kutu ambalaj

Tedarikçi BASF

detay

- Dehyton® MC bir amfoasetattır. Amfoterik bir yüzey aktif maddedir. Berrak sıvı çok hafiftir.

- Bebek bakım ürünlerinde artık gözyaşı iddiasını desteklemez ve "tepeden tırnağa" konsepti ile çocukların kullanımına uygundur.

- Dehyton® MC Kadınsı hijyen ürünleri için de uygundur, çok hafiftir ve tahriş etmez

- Anyonik yüzey aktif maddelerle kombinasyon halinde, dermatolojik olarak geliştirilmiş bir nihai ürüne yol açan sinerjik etkiler elde edilirUygulamalar:

* Bebek Bakımı

* Sıvı sabun

* Şampuan

* Duş

* Yüz temizleyici

* Kadınsı hijyen ürünleri

0212 924 18 58

bottom of page