top of page

BTMS Behentrimonium Methosulfate

Cas Number: 81646-13-1 / 279-791-1

BTMS-25, doğal bir emülsifiye edici mumdur ve cilde yumuşak ipeksi bir his bırakarak kremleri, losyonları ve peelingleri emülsifiye etmek için kullanılabilir. Bununla birlikte, BTMS-25, en yaygın olarak saç kremi yapmak için kullanılır. Katyoniktir (pozitif yüklü) ve saçta bırakılan ve durulanan saç bakımında iyi dolaşık açıcı, antistatik ve yumuşatıcı özellikler sağlayan bir bakım maddesi olarak sınıflandırılmıştır. Katı bar tariflerinde son derece popülerdir.


Bu ürün %25 aktif içerik (Behentrimonium Methosulfate) içerir, ayrıca %50 aktif içerik içeren BTMS 50 ve %80 aktif içerik içeren BTMS 80 (palmiyesiz) sunuyoruz.


BTMS-25, kullanımı kolay pullar olarak gelir.

İNCİ:


Setearil Alkol* (ve) Behentrimonyum Metosülfat


CAS numarası:


81646-13-1 / 279-791-1


Potansiyel uygulamalar:


Saç Kremleri, Şampuanlar, Katı Barlar, Kremler, Losyonlar, Vücut Yağları, Balzamlar


Kullanım:


Genellikle %10'a kadar, diğer uygulamalarda daha fazlasını kullanabilir


çözünürlük:


Yağda Çözünür

BTMS-25 Behentrimonium Metosülfat Emülsifiye edici Katyonik Saç Kremi


BTMS 25, esas olarak saç kremleri ve bakım şampuanları formüle etmek için kullanılan katyonik bir emülgatördür. Tipik kullanım konsantrasyonu, saç tipine ve saç hasarının derecesine bağlı olarak %1.0 ila 5.0 arasında olabilir.


%25 Behentrimonium Metosülfat Emülsifiye Edici Saç Kremi


INCI Adı: Behentrimonium Metosülfat (ve) Setearil Alkol


Behentrimonium Methosulfate / BTMS 25%, tipik olarak yüksek kaliteli saç ve cilt bakım formülasyonlarında kullanılan doğal, yumuşatıcı bir emülgatördür.


BTMS, doğal olarak Colza yağından elde edilir ve cilde ve saça karşı naziktir.


BTMS %25, cilde yumuşak, pudramsı bir his vermek için kremlerde ve losyonlarda da sıklıkla kullanılır. Bazı silikonları emülsifiye etmek için de kullanılır.


Önerilen kullanım seviyeleri: Koşullandırıcı Emülgatör olarak da bilinen %1-10 BTMS , kendi kendine emülsifiye edici bir mum, doğal Colza bitki yağından elde edilen bir kuaterner amonyum tuzudur ve etoksillenmiş içerik içermez. BTMS-25'e eşdeğerdir. Hem cilt hem de saç bakım ürünleri için zarif katyonik emülsiyonlar sağlayan hem hafif bir birincil emülgatör hem de mükemmel bir bakım maddesidir. Bu kremler, ciltte yumuşak, pudramsı bir his bırakarak ve saç kremlerine mükemmel dolaşık açıcı özellikler kazandırarak yıkanmaya karşı direnç gösterirler. Bir saç kremi olarak, geliştirilmiş ıslak tarak sunar ve saçta fark edilir bir vücut ve yay bırakır. Aşırı yumuşaklığı nedeniyle, durulanmayan klimalar için uygundur. BTMS birçok silikonu (bir formülasyonda %50'ye kadar) emülsifiye edebilir ve mükemmel bir süspansiyon ajanıdır. BTMS, emülsiyonlara şartlandırma özelliklerini ekleyerek Emulsifying Wax NF ile birlikte emülgatör olarak kullanılabilir.

0212 924 18 58

bottom of page