top of page

AIREX 900

Cas Number:

TEGO® Airex 900, fumed silika içeren organo-modifiye polisiloksandır. Bu ürün solvent bazlı, solventsiz ve radyasyonla kürlenen kaplama sistemleri için mükemmel bir köpük kesici ve hava gidericidir. Sıvıdır ve özellikle yüksek viskoziteli formülasyonlarda üstün performans gösterir. TEGO® Airex 900'ün kendiliğinden yayılan zemin kaplamalarında kullanılması ve fırça, rulo veya havasız püskürtme ile uygulanması tavsiye edilir.


Organ modifiye polisiloksan. Zemin kaplamaları, serigraf mürekkepleri, vernikler, ahşap ve mobilya kaplamaları ve deri kaplamalarda hava giderici görevi görür. Solvent içermez ve son derece etkilidir. Özellikle pigmentli formülasyonlar için kullanılır. Özellikle yüksek viskoziteli veya yüksek katı formülasyonlarda önemli olan ve havasız/hava karışımlı uygulamalar için gerekli olan su bazlı, solvent bazlı ve radyasyonla kürlenen kaplamalarda hava kalıntıları ve iğne delikleri oluşumunu önler. Ayrıca, su bronzu formülasyonları durumunda özellikle önemli olan üretim ve uygulama sırasında köpük oluşumunu önler.


TİPİK UYGULAMALAR

Kaplamalar > Solventsiz/ Yüksek Katı Maddeler

Kaplamalar > Solvent Bazlı

Kaplamalar > UV / Radyasyon Kürlemesi

Mürekkepler > UV / Radyasyonla kürlenebilir

Mürekkepler > Solvent bazlı

Reçineler > Poliüretanlar (PU)

Reçineler > Epoksiler

Reçineler > Klorlu Kauçuklar

Mürekkepler > Vernikler / Baskı üstü vernik

Mürekkepler > Ekran mürekkepleri

Kaplama Marketleri > Döşeme

Boya Marketleri > Ahşap ve Mobilya Boyaları

Kaplama Piyasaları > Diğer endüstriler > Deri Kaplamalar TEGO® Airex 900, hem mikro hem de makro köpükle mücadele eden güçlü bir hava giderici konsantredir. Yüksek yapılı ve yüksek viskoziteli uygulamalar için çok uygundur. Hızlı ve verimli köpük kırılması.

0212 924 18 58

bottom of page