top of page

Xiameter MEM 0949

Amodimethicone (and) Trideceth-12 (and) Cetrimonium Chloride

CAS No:

XIAMETER® MEM-0949 Emülsiyonu, amin fonksiyonlu silikon polimerin %35 katyonik emülsiyonudur. Amodimetikon aktif maddeleri, nötr pH'lı, opak, düşük viskoziteli bir sıvı içinde teslim edilir.

XIAMETER® MEM-0949 Emülsiyonu, amin fonksiyonlu silikon polimerin %35 katyonik emülsiyonudur. Amodimetikon aktif maddeleri, nötr pH'lı, opak, düşük viskoziteli bir sıvı içinde teslim edilir. Bu emülsiyon, şampuanlar, saç kremleri, şekillendirme yardımcıları ve saç boyaları gibi saç bakım ürünleri için bir bakım katkı maddesi olarak geliştirilmiştir. Bu ürün kolay formülasyon ve iyi seyreltme stabilitesi sağlar. Saç bakım ürünlerinde ıslak saçta tarama süresini kısaltır ve kuru saçta ağır bir etki bırakmaz. Aminofonksiyonel silikon polimerin %35 katyonik emülsiyonu, donyağı olmayan yüzey aktif madde içerir, ancak saç bakımı uygulamalarında kullanım için alkilfenol etoksilat (APE) emülgatörleri içermez. INCI adı: Amodimetikon (ve) Setrimonyum Klorür (ve) Trideceth-12.
Faydalar:
Hayvansal kaynaklı içerik içermez (Vegan için uygundur)
Bu ürün, Dow Chemical tarafından veya adına hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
GDO'suz *
Şu anda mevcut olan bilgimize dayanarak, Dow bu ürünün nanomalzeme olarak sınıflandırılmasını beklemiyor *
Formülasyon kolaylığı sağlar
Suda seyreltme sağlar
Islak taramayı azaltır
Hafif bir his verir, Amodimetikon, Trideceth-12 ve Cetrimonium Klorür. XIAMETER ™ MEM-0949 EMÜLSİYON, bir bakım maddesi görevi görür. Amin fonksiyonlu silikon polimerin %35 katyonik emülsiyonudur. Amodimetikon aktif, nötr pH'lı, opak, düşük viskoziteli bir sıvı içinde verilir. Donyağı olmayan türevli bir kuaterner amin yüzey aktif madde içerir ve alkilfenol etoksilat (APE) emülgatörleri içermez. Kolay formülasyon ve iyi seyreltme stabilitesi sağlar. Ayrıca ıslak saçta tarama süresini kısaltır ve kuru saçta ağır bir etki sağlamaz. XIAMETER ™ MEM-0949 EMÜLSİYON, 2'si bir arada şampuanlar, saç kremleri, şekillendirme yardımcıları, saç boyaları, perma ve kalıcı ürünlerin formüle edilmesinde uygulama bulur. NZIoC, REACH, AICS, IECSC, ENCS / ISHL, KECI, PICCS, DSL, TCSI ve TSCA ile uyumludur.

bottom of page