top of page

White ozokerite 77W

White ozokerite 77W

CAS No:

Ozokerite wax mumu. Yüksek solvent emilimi ve jel değerlerine sahip kuru bir mum üreten gerçek mumların bir karışımıdır.

Ozokerite wax mumu. Yüksek solvent emilimi ve jel değerlerine sahip kuru bir mum üreten gerçek mumların bir karışımıdır. Yapısı, parafinlerin ve mikrokristalin mumlarınkinden farklıdır. Ozokerite wax Ayrıca bitkisel, hayvansal ve mineral mumlar, çok çeşitli doğal ve sentetik reçineler, yağ asitleri, gliseritlerle uyumludur.
Beyaz Ozokerite Wax - SP-273, çok çeşitli solventler, yağlar, katı yağlar, reçineler, petrolatum ve diğer mumlarla uyumludur. Ozokerite Wax genellikle beyaz, kristalimsi, kokusuz ve tatsız bir katıdır.Çoğunlukla parafin ve mikrokristalin mumların karışımlarından yapılır ve bir araya getirildiğinde bileşen bileşenlerden daha geniş işlevsellik sunar ve kişisel bakım ve kozmetik formülasyonlarında yaygın olarak kullanılır. Ozokerite Wax, sıvı ve yarı katı sistemlerde viskoziteyi artıracak, emülsiyon stabilitesine yardımcı olacak ve jel gücünü artıracaktır. Nispeten yüksek bir erime noktasına sahip sert bir mumdur. Ozokerite wax Bu özellikler, yapıyı ve yapışma gücünü artırmak için ruj ve dudak bakım ürünlerinde kullanımını teşvik eder.

bottom of page