top of page

VINNAPAS EP 706

Vinnapas

CAS No:

VINNAPAS® EP 706, vinil asetat-etilen bazlı bir kopolimerdir ve formaldehit donörleri kullanılmadan üretilir. İyi işlenebilirlik ve güçlü ıslak yapışkanlık sergiler ve polivinil klorür gibi filmlere daha iyi yapışma sağlar.

VINNAPAS® EP 706, vinil asetat-etilen bazlı bir kopolimerdir ve formaldehit donörleri kullanılmadan üretilir. İyi işlenebilirlik ve güçlü ıslak yapışkanlık sergiler ve polivinil klorür gibi filmlere daha iyi yapışma sağlar. VINNAPAS® EP 706 ayrıca çok yüksek plastikleştirici / solvent viskozitesi kalınlaşma tepkilerine sahiptir. VINNAPAS® EP 706, diğer VINNAPAS® EP dispersiyonları gibi, polivinil asetat (PVAc) polimerleri, kauçuk kafesler, EVCL dispersiyonları ve VINNAPAS®VAE dispersiyonları ile uyumludur. Ayrıca çeşitli reçineler, solventler, plastikleştiriciler ve diğer değiştiricilerle uyumludur. VINNAPAS® EP 706, plastikleştiriciler veya çözücüler eklendikçe hızla yüksek viskozitelere kadar kalınlaşır.

Uygulama

VINNAPAS® EP 706, kağıt, ahşap, pamuklu kumaş, naylon kumaş, sunta, üretan köpük ve belirli tipte kaplamalı karton gibi çok çeşitli alt tabakaları yapıştırır. Özellikle OPP yaş laminasyon uygulamalarında mükemmel bir parlaklık ve yapışma gücü gösterir. VINNAPAS® EP 706'nın tipik uygulama alanları aşağıdaki gibidir:

Ambalaj (pencere kartonları ve karton şekillendirme)
Zarf ve ciltleme
Tekstil ve döşeme
PVC laminasyon ve OPP ıslak laminasyon
Yapıştırılması zor yüzeyler için ambalaj.
VINNAPAS® EP 706'nın yüksek plastikleştirici/çözücü viskoziteli kalınlaşma tepkisi, tek bir VAE emülsiyonu ile çeşitli yüksek performanslı su bazlı yapıştırıcılar geliştirmek için çok kullanışlıdır.

bottom of page