VANZAN Ksantan Zamkı

VANZAN

CAS No:

Xanthan Gum, sulu sistemler için bir reoloji kontrol maddesi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Viskoziteyi arttırır, emülsiyonları stabilize etmeye yardımcı olur ve çok çeşitli kişisel bakım uygulamalarında katıların çökmesini önler.

VANZAN® Xanthan Gum, sulu sistemler için bir reoloji kontrol maddesi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Viskoziteyi arttırır, emülsiyonları stabilize etmeye yardımcı olur ve çok çeşitli kişisel bakım uygulamalarında katıların çökmesini önler. VANZAN® Xanthan Gum, çoğu ev, kurumsal ve endüstriyel uygulama için uygun genel amaçlı bir kalitedir. Ksantan sakızı geniş bir pH aralığında stabildir - pH 2 - 12.anzan® NF-C, berraklığın gerekli olduğu uygulamalar için berrak ksantan sakızı çözümleri üretir. USP / NF Xanthan Gum monografına uygundur. Vanzan® ksantan zamkı, sulu sistemler için bir reoloji kontrol maddesi olarak yaygın olarak kullanılan, yüksek moleküler ağırlıklı suda çözünür bir polisakarittir. Viskoziteyi arttırır, emülsiyonları stabilize etmeye yardımcı olur ve çok çeşitli uygulamalarda katıların çökmesini önler.

Ksantan polimer ağı, Vanzan® Xanthan Gum'u su bazlı sistemler için oldukça verimli bir koyulaştırıcı yapar. Ağırlıkça %0,1 kadar düşük konsantrasyonlar viskozitede önemli bir artışa neden olacaktır. Ağırlıkça %1.0'dan daha büyük konsantrasyonlar, jel benzeri kıvama sahip çok yüksek viskoziteli sistemlerle sonuçlanacaktır. Bu ürün için bazı uygulamalar nemlendirici jeller, yıkama jelleri, yıkama ve yüz fırçalarıdır.