top of page

Tomadol 1-7

Tomadol 1-7

CAS No:

TOMADOL® 1-7, sert yüzey temizleyici formülasyonlar için harika olan noniyonik bir yüzey aktif maddedir.

TOMADOL® 1-7, sert yüzey temizleyici formülasyonlar için harika olan noniyonik bir yüzey aktif maddedir. TOMADOL 1-7, yüksek HLB kirlerini hedeflemek için veya daha geniş bir temizleyici ürün yelpazesi için daha düşük bir HLB yüzey aktif cismi ile birlikte kullanılır.

Evonik, çok çeşitli noniyonik yüzey aktif maddeler üretir. TOMADOL etoksilatları, hem sentetik hem de bitki türevli alkolleri içerir ve çok çeşitli fiziksel ve yüzey aktif madde özellikleri elde etmek için hem hidrofobik hem de etilen oksit zincir uzunluklarında değişiklik gösterir. Mükemmel ıslatıcı maddeler, emülgatörler ve deterjanlardır ve orta düzeyde köpürtücüdürler.

TOMADOL 1-7'nin Özellikleri ve Faydaları
Kolayca biyolojik olarak parçalanabilir (10 günde >%60)
CleanGredients (Dfe) iyonik olmayan yüzey aktif madde
Sert yüzey temizliği için hızlı toprak penetrasyon performansı
TOMADOL 91 serisi yüzey aktif maddelerden daha az kokulu yüzey aktif madde
Sulu çözeltilerde, tüm konsantrasyonlarda pompalanabilir sıvı
Suda hızlı çözüm süresi
İdeal çevre profili
Uygulamalar
temizleyiciler
Yiyecek ve İçecek
Tesis Temizliği
Temizlik
TOMADOL 1-7 Performans Verileri
Düzgün bir noniyonik yüzey aktif maddenin viskozitesi, pompalama kolaylığının bir göstergesidir. Genel olarak, belirli bir sıcaklıkta viskozite ne kadar düşükse, malzemenin pompalanması o kadar kolay olur. Ancak bu, bireysel kullanıcının ekipmanına bağlıdır. Birçok noniyonik yüzey aktif madde, viskoziteyi pratik koşullar altında kolayca pompalanabilecek bir seviyeye düşürmek için ısıtma gerektirir.

Aşağıdaki şekil, TOMADOL 1-7 için artan sıcaklıkla viskozitedeki düşüşü göstermektedir.

Tomadol 1-7

Tomadol® 1-7, sert yüzey temizleyici formülasyonlar için harika bir noniyonik yüzey aktif maddedir. Yüksek HLB kirlerini hedeflemek için veya daha geniş bir temizlik aralığı için daha düşük bir HLB yüzey aktif madde ile birlikte kullanılır. Bu ürün biyolojik olarak kolayca parçalanabilen (10 günde >%60), CleanGredients (DfE) iyonik olmayan bir yüzey aktif maddedir.

bottom of page