top of page

SST 3 Shamrock PTFE

SST 3 Shamrock

CAS No:

SST 3 Shamrock Mikronize PTFE tozu. Çözünmez, ısıya dayanıklı, dahil edilmesi kolay ve yüksek verimli. Web baskı, tabaka beslemeli litografik metal dekorasyon mürekkepleri, kutu, bobin, endüstriyel ve UV kaplamalarda kullanılır.

SST 3 Shamrock Mikronize PTFE tozu. Çözünmez, ısıya dayanıklı, dahil edilmesi kolay ve yüksek verimli. Web baskı, tabaka beslemeli litografik metal dekorasyon mürekkepleri, kutu, bobin, endüstriyel ve UV kaplamalarda kullanılır. SST ürünleri, Shamrock'un partikül boyutu ve dağılımı, moleküler ağırlık, kristallik, yüzey alanı, yağ adsorpsiyonu, toz akışı ile tanımlanan PTFE mikro tozlarıdır. , ve renk. Öncelikle yüksek düzeyde kontrol edilen geri dönüştürülmüş PTFE hammaddelerinden üretilen SST® ürünleri, yüzeylere kayma, yapışmazlık, su iticilik, doku, serbest bırakma, sürtünme ve aşınma direnci sağlama yetenekleri nedeniyle kullanılır.

Ürün Açıklaması:
SST®-3, ortalama 5 µm değerinde partikül boyutu dağılımına sahip, beyaz, düşük MW'lik bir PTFE mikro tozdur.

Uygulamalar:
SST®-3, ofset ve sıvı mürekkeplerde kullanılması tavsiye edilir. SST®-3 ayrıca su bazlı, solvent bazlı, toz ve UV kaplamalarda tek başına kullanıldığında toplam formül ağırlığının %0.5-3'ü oranında veya %2-3 sentetik ile kullanıldığında %0.5-1 oranında kullanılması önerilir. balmumu.

Özellikler ve faydalar:
Sürtünme ve Aşınma Direnci
Kayma (Düşük COF)
Yüksek sıcaklık dayanımı
çizilme direnci Uygulamaları
Havacılık, Hava Kurutma, Cihaz, Sulu, Mimari, Otomotiv, Pişirme, Kutu, Kaplamalar, Bobin, Ticari, Tencere, Flekso, Gravür, Isı Seti, Endüstriyel, Mürekkepler, Sıvı Mürekkepler, Denizcilik, Yapışmaz Endüstriyel, Ofset Mürekkepler, Üst Baskı Vernik, Ambalaj, Toz, Yayın, Radyasyon, Sac Besleme, Solvent, UV, Ahşap

Özellikler ve faydalar
Aşınma Dayanımı, Anti-Blokaj, Kimyasal Dayanım, Gres İticilik, Yüksek Sıcaklık Dayanımı, Mar / Sürtünme Dayanımı, Paspaslanma, Bırakma, Sürtünme Dayanımı, Kayma (Cof), Doku, Su Tutma

bottom of page