top of page

REMAFIN

REMAFIN

CAS No:

REMAFIN™ markası altında, renk masterbatchleri ​​(renk konsantreleri), yüksek yoğunluklu, düşük yoğunluklu ve lineer düşük yoğunluklu polietilen (PE) ve polipropilen (PP) dahil olmak üzere poliolefin polimerlerinde kullanım için özel olarak formüle edilmiştir.

REMAFIN™ markası altında, renk masterbatchleri ​​(renk konsantreleri), yüksek yoğunluklu, düşük yoğunluklu ve lineer düşük yoğunluklu polietilen (PE) ve polipropilen (PP) dahil olmak üzere poliolefin polimerlerinde kullanım için özel olarak formüle edilmiştir. Bu malzemeler genellikle enjeksiyon kalıplama, şişirme kalıplama, film ekstrüzyon ve diğer plastik proseslerinde kullanılmaktadır. Son derece yüksek renk yüklemeleri elde eder
Optimum performans için üstün dağılım
Kullanım düzeylerini ve maliyetlerini düşürür
Özel konsantreler, siyah ve beyaz da dahil olmak üzere, hayal edebileceğiniz hemen hemen her renkte mevcuttur.
Hem renk hem de performans arttırıcı katkı maddeleri içeren kombine partiler. REMAFIN elyaf renklendirici serisi, siyah, beyaz, tek pigment dispersiyonu ve eğrilmiş boyalı polipropilen için özel renk masterbatchleri ​​içerir. Masterbatchler pelet formunda sunulur ve POY, FDY, DTY, ATY, BCF, spunbond ve meltblown üretim süreçlerinde optimum elyaf renklendirmesi için geliştirilmiştir. Renk, renklendirme sağlayan ve eğrilerek boyanmış polipropilenin özelliklerini geliştiren tek bir masterbatch çözümü için katkı maddeleriyle birleştirilebilir. Laboratuvarlarımız, gerekli tüm parametreleri test etmek ve müşteri ve uygulama gereksinimlerini karşılayan yüksek kaliteli masterbatchleri ​​sağlamak için donatılmıştır. Avient'ten Remafin™ Masterbatch, termoplastik elastomerden (TPE) yapılmış özel efektli bir masterbatch paketidir. Doğal görünümlü şarap mantarlarının üretimi için özel olarak tasarlanmıştır. İyi kalıplanabilirlik ve sterilizasyona karşı direnç gösterir. Doğal mantarın estetik zevkini TPE'nin geliştirilmiş performansı ile birlikte sunar. Eşsiz bir açık kahverengi girdap deseni ve rastgele siyah özellikler sunar. Enjeksiyon kalıplama ile işlenebilir. Remafin™ Masterbatch, FDA ve AB gıda ile temas standartlarına uygundur.

bottom of page