top of page

Polyquart 149

Polyquart 149

CAS No:

Polyquart® 149 banyo, mutfak, cam, araba ve çok amaçlı temizleyiciler gibi sert yüzey temizleyicileri için uygunluk iddiaları sağlamak üzere polimerik katkı maddesi olarak kullanılabilen akrilik kopolimerin sulu bir çözeltisidir.

Polyquart® 149 banyo, mutfak, cam, araba ve çok amaçlı temizleyiciler gibi sert yüzey temizleyicileri için uygunluk iddiaları sağlamak üzere polimerik katkı maddesi olarak kullanılabilen akrilik kopolimerin sulu bir çözeltisidir. Polyquart® 149, daha parlak bir yüzey parlaklığı için kalıntı bırakmadan temizler. Bu ürünle işlem gören yüzeyler ayrıca sabun köpüğüne ve yağa karşı direnç göstererek temizliği daha hızlı ve kolay hale getirir. Polyquart® 149'u cam temizleyiciler gibi ürünlere dahil etmek buğu önleyici bir fayda sağlar. Polyquart® 149, akrilik kopolimer sodyum tuzunun sulu bir çözeltisidir.

Tipik bir kokuya sahip berrak bir sıvı çözeltidir.
Bu polimerin etki şekli, sert yüzeylerin hidrofobikleştirilmesini sağlamaktır.
Her tür yüzey aktif madde ile uyumludur ve 3 ila 10 pH aralığında kullanılabilir.
Polyquart® 149, yüksek parlaklık, iz bırakmadan temizleme, yeniden kolay temizleme, lekesiz kurutma ve yeniden kirlenmeye karşı koruma gibi özellikler sunan yüksek performanslı bir katkı maddesidir. Sadece temizleyici formülasyona küçük bir miktar eklenerek dahil edilebilir. Suyun durulama etkisi daha sonra açıkça görülür.

bottom of page