top of page

PHARMABURST 500

Pharmaburst® 500

CAS No:

Pharmaburst® 500
Pharmaburst®, piyasadaki ilk ağızda dağılan tablet (ODT) platformuydu. Pharmaburst 500, performansı ve çok yönlülüğü için mevcut standarttır.

Pharmaburst® 500
Pharmaburst®, piyasadaki ilk ağızda dağılan tablet (ODT) platformuydu. Pharmaburst 500, performansı ve çok yönlülüğü için mevcut standarttır. Geliştirme zorluklarını ele aldığı ve birinci sınıf ürünler yarattığı için formül oluşturucular arasında ideal bir seçimdir. Küresel olarak kabul edilen özetleri karşılayan ortak işlenmiş bir yardımcı madde platformudur ve dünya çapında 60'tan fazla ticari üründe kullanılmaktadır.

Ağızda Parçalanan Tablet Platformu
Pharmaburst 500, üretim, depolama, nakliye ve bir blister ambalajdan dışarı itilme mekaniğine dayanacak kadar sert, ancak hastanın ilaçlarını rahatça yutabilmesi için hızla parçalanabilen hızlı dağılan tabletler üretir.

Pazara giden yolunuzu kolaylaştırırken formülasyonunuzu ve üretim sürecinizi basitleştirin.

Hasta uyumu
Hasta uyumu için çok önemli olan 30 saniye veya daha kısa hızlı parçalanma süresi

Hasta uyumunu iyileştirmeye yardımcı olmak için mükemmel ağız hissi nitelikleri - ilaç ürününüzü daha başarılı hale getirir

Daha iyi ilaç yükleme kapasitesi
Yüksek oranda sıkıştırılabilirlik - artan tablet boyutu olmadan yüksek ilaç yükleri taşır

Sağlam tabletler
Daha düşük sıkıştırma kuvvetlerinde dayanıklı tabletler üretin

Kaplamanın bütünlüğünün korunmasını sağlarken ekipman ve çoklu partiküller üzerindeki stresi azaltın

üretim kolaylığı
Pharmaburst 500, çok az formülasyon geliştirme gerektiren tamamen optimize edilmiş bir platform olacak şekilde tasarlanmıştır. Pharmaburst ile formüle edilen ağızda dağılan tabletlerin standart doğrudan sıkıştırma ekipmanı ve süreçleri kullanılarak üretilmesi de kolaydır. Sadece aktif, kuru karışımı ekleyin ve sıkıştırın.

bottom of page