top of page

ORGASOL 4000 CARESSE Nylon 5 Nylon 6

ORGASOL 4000 CARESSE Nylon 5

CAS No: 25038-74-8

Orgasol® 4000 EXD NAT COS CARESSE Caresse, tüm emülsiyon bazlı cilt bakımı ve güneş bakımı uygulamaları için özel olarak tasarlanmış yumuşak ve duyusal bir tozdur.

Orgasol® 4000 EXD NAT COS CARESSE Caresse, tüm emülsiyon bazlı cilt bakımı ve güneş bakımı uygulamaları için özel olarak tasarlanmış yumuşak ve duyusal bir tozdur. Orgasol® serisine yönelik bu yenilik, üstün optik faydalar sağlarken, yağlılığı azaltarak ve duyusal etkileri artırarak estetik ve performansı bir araya getiriyor. Orgasol® 2002 EXD NAT COS
naylon-12. Orgasol® 2002 EXD NAT COS, yumuşatıcı / tekstüre edici ajan, parlaklık arttırıcı ve bağlayıcı görevi görür. Büyük bir afinite ile karakterize edilen mikro gözenekli ve yuvarlak şekilli bir naylon 12 tozudur.
Orgasol® 2002 EXD NAT COS TİPİ S
naylon-12. Orgasol® 2002 EXD NAT COS TYPE S, yumuşatıcı/tekstüre edici ve yağlayıcı/kaydırıcı madde olarak işlev görür. Cilt için büyük bir afinite ile karakterize edilen yuvarlak şekilli bir naylon 12 tozdur.
Orgasol® 4000 EXD NAT COS CARESSE
naylon 6/12. Orgasol® 4000 EXD NAT COS CARESSE, yumuşatıcı / tekstüre edici, matlaştırıcı ve kırışık önleyici bir ajan olarak işlev görür. Özel olarak tasarlanmış oldukça mikro gözenekli yuvarlak şekilli bir poliamid tozudur.
Orgasol® 1002 D NAT COS
naylon-6. Yumuşatıcı/tekstüre edici ve kayganlaştırıcı/kaydırıcı madde görevi görür. Zengin ayak ile ilişkili istenmeyen yapışkanlığı sınırlamak için yuvarlak şekilli parçacıklara sahip mikro gözenekli bir naylon 6 tozudur.
Orgasol® 2002 D NAT COS
naylon-12. Yumuşatıcı/tekstüre edici ve kayganlaştırıcı/kaydırıcı madde görevi görür. Cilt için büyük bir afinite ile karakterize edilen, uzun süreli kullanım sağlayan, mikro gözenekli ve yuvarlak şekilli bir naylon 12 tozdur.
Orgasol® 2002 UD NAT COS
naylon-12. Yumuşatıcı / tekstüre edici, matlaştırıcı ajan ve bağlayıcı görevi görür. Cilt için büyük bir afinite ile karakterize edilen, uzun süreli kullanım sağlayan, oldukça mikro gözenekli ve yuvarlak şekilli bir naylon 12 tozdur.
Orgasol® YEŞİL DOKUNUŞ
naylon-11. Yumuşatıcı/tekstüre edici, yağlayıcı/kaydırıcı ajan ve bağlayıcı görevi görür. Güzellik bakımı için tasarlanmış, uzun süre kalıcılık ve kadifemsi bir his sağlayan ultra ince %100 biyolojik kaynaklı naylon 11 tozdur. ... daha fazla görüntüle
Orgazol® Hidra +
Naylon-12 (ve) Sodyum Hyaluronat. Nemlendirici ve yaşlanma karşıtı bir ajan görevi görür. Bu işlem görmüş ürün, yaşlanmanın ve kuru cildin ilk belirtileriyle savaşmak için derin ve etkili nemlendirme sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Orgazol® Saf
Naylon 12 (ve) Laktik Asit. Yeniden dengeleyici ve arındırıcı bir ajan görevi görür. Bu işlem görmüş ürün, yağlı cildi, lekeli cildi ve hasarlı saçları tedavi etmek için tasarlanmıştır. Eşsiz mikro gözenekli yapısı sayesinde

bottom of page