top of page

NAUGAWHITE

NAUGAWHITE

CAS No:

NAUGAWHITE Powder, ısı, ışık ve oksijene maruz kalma nedeniyle bozulmaya karşı koruma sağlayan, doğal ve sentetik kauçuk için uygun bir kauçuk antioksidandır. Kumaşları, cilaları veya diğer malzemeleri migrasyon veya temas yoluyla lekelemez.

Ürüne Genel Bakış
NAUGAWHITE Powder, ısı, ışık ve oksijene maruz kalma nedeniyle bozulmaya karşı koruma sağlayan, doğal ve sentetik kauçuk için uygun bir kauçuk antioksidandır. Kumaşları, cilaları veya diğer malzemeleri migrasyon veya temas yoluyla lekelemez. NAUGAWHITE™ Toz, nitrojen dioksite maruz kaldığında sararmaz.
Ürün Özellikleri
Görünüm: Tan rengi toz, inert bir baz taşıyıcı üzerinde %70 aktif
Özgül Ağırlık: 1.19
Çözünür: Çoğu organik çözücü
Çözünmez: Su
Birincil Kimya: 2,2'-metilenbis (6-nonil-p-kresol)
Özellikler ve Faydalar
leke bırakmayan
renk atmaz
Gıda ile temas onayları
Azot dioksite maruz kaldığında sararma yapmaz
Çözülen Sorunlar
Işık, oksijen veya yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında kauçukların bozulması ve parçalanması
Antioksidanların veya stabilizatörlerin neden olduğu kauçuk bileşiklerinin renk değişikliği ve lekelenmesi
Azot dioksite maruz kaldığında elastomerlerin ve polimerlerin sararması
Sıvı formdaki kauçuk ve elastomer antioksidanların ele alınması sorunları
Uygulamalar
Lateks köpük, buzdolabı contaları, ayakkabı, prova, çeşitli eşyalar, SP-1 kablosu gibi tel izolasyonu, otomotiv kauçuk ve kumaş destek bileşikleri NAUGAWHITE stabilizatörü, leke bırakmayan, renk atmayan bir antioksidandır. Doğal ve sentetik kauçukları oksijen, ışık ve ısıya karşı korur. NAUGAWHITE stabilizatörü, leke bırakmayan ve renk değiştirmeyen bir kauçuk antioksidandır. Doğal ve sentetik kauçukları oksijene, ışığa ve ısıya maruz kalmaya karşı korur. Bu antioksidan, doğal kauçuk, sentetik poliizopren, SBR, neopren ve bütil kauçuklarda etkilidir. NAUGAWHITE sabitleyici lateks köpüğü, buzdolabı contaları, ayakkabı, prova, çeşitli eşyalar, SP-1 kablosu gibi tel yalıtımı, otomotiv kauçuğu ve kumaş destek bileşikleri için kullanılabilir. Azot dioksit varlığında sararma yapmaz, kumaşları, cilaları veya diğer malzemeleri migrasyon veya temas yoluyla lekelemez.

bottom of page