top of page

Mirasil CM5

Mirasil CM5

CAS No:

Siklopentasiloksan. MIRASIL™ CM5, yumuşak ipeksi bir his veren ve yayılma özelliklerini geliştiren uçucu bir taşıyıcıdır.

Siklopentasiloksan. MIRASIL™ CM5, yumuşak ipeksi bir his veren ve yayılma özelliklerini geliştiren uçucu bir taşıyıcıdır. Ayrıca cilt bakımında komedojenik olmayan bir yumuşatıcı olarak kullanılır. Terlemeyi önleyici ve deodorantlardaki aktif tuzlar için geçici bir taşıyıcıdır. Saç bakımında ıslak taramayı iyileştirir, kalıntı bırakmaz. Parfümlerde koku verir ve cilde pürüzsüz, soğutmayan bir his verir. MIRASIL™ CM5, çok çeşitli kişisel bakım uygulamaları için kullanılır. Bu bileşenin raf ömrü üretim tarihinden itibaren 36 aydır. MIRASIL CM5, yüksek saflıkta bir dekametilsiklopentasiloksandır. Yumuşak ipeksi bir his sağlayan ve çok çeşitli kişisel bakım uygulamaları için yayılma özelliklerini geliştiren uçucu bir taşıyıcıdır.

MIRASIL CM5, kozmetik ve kişisel bakımda MIRASIL CM5 HP ile birbirinin yerine kullanılabilir. Bununla birlikte, MIRASIL CM5 HP, yüksek saflıkta siklopentasiloksan tercih edildiğinde veya gerekli olduğunda daha uygundur. MIRASIL CM5, yumuşak ipeksi bir his sağlayan ve çok çeşitli kişisel bakım uygulamaları için yayılma özelliklerini geliştiren uçucu bir taşıyıcıdır:


Terlemeyi önleyiciler ve deodorantlar: Aktif tuzlar için geçici taşıyıcı.

Saç bakımı: Islak taramayı iyileştirir, ancak kalıntı bırakmaz.

Cilt bakımı: Komedojenik olmayan yumuşatıcı ve taşıyıcı.

Parfümler: Koku verir ve cilde pürüzsüz, soğutmayan bir his verir.

Önerilen kullanım seviyeleri:

Ter önleyiciler, deodorantlar: %3 – 10.

Saç bakımı: %1 – %5 Cilt bakımı: %3 – %10.

Parfümler: 0,5 – %3.

bottom of page