top of page

Mineral oil Drakeol 9

Drakeol 9

CAS No:

Mineral oil Drakeol 9 LT Min Oil NF: Beyaz mineral yağlar çok yönlü petrol ürünleri arasındadır ve çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır.

Mineral oil Drakeol 9 LT Min Oil NF: Beyaz mineral yağlar çok yönlü petrol ürünleri arasındadır ve çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Drakeol 9 LT Min Oil NF, 80/90 SUS'luk bir viskoziteye ve esasen nötr bir PH değerine sahiptir. Ve benzersiz test yetkinliğine sahiptir. Biyolojik olarak parçalanabilir ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Mineral oil
Beyaz mineral yağlar çok yönlü petrol ürünleri arasındadır ve çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Mineral oil Aşırı saflıklarından dolayı, bu yağlar yalnızca yüksek derecede rafine ürünlerin uygun olduğu yerlerde kullanılabilir - ilaçtan kozmetiğe, plastiğe ve gıda işlemeye kadar, Penreco en yüksek standartlarınızı karşılayan Mineral Yağı sunar. Drakeol 15 Lt Min Oil NF beyaz mineral yağlar içerir en çok yönlü petrol ürünleri arasındadır ve çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Mineral oil
Drakeol 15 Hafif Mineral Yağ NF, 145/155 SUS viskoziteye ve esasen nötr bir PH değerine sahiptir. Ve benzersiz test yetkinliğine sahiptir. Biyolojik olarak parçalanabilir ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

bottom of page