top of page

Kroskarmelloz Sodyum Primellose

Kroskarmelloz Sodyum Primellose

CAS No:

Primellose®, Croscarmellose Sodium için ürün markasıdır. Hollanda, Foxhol'daki özel bir ilaç fabrikasında yapılır. Primellose® kroskarmeloz sodyum, çeşitli tablet ve kapsül formülasyonları için uygundur. Primellose®, %2 w/w - %6 w/w konsantrasyonlarında hem çözünmeyen dolgu bağlayıcıları hem de az çözünür ila çözünür dolgu bağlayıcıları ile kombinasyon halinde etkilidir.

Primellose®, Croscarmellose Sodium için ürün markasıdır. Hollanda, Foxhol'daki özel bir ilaç fabrikasında yapılır. Primellose® kroskarmeloz sodyum, çeşitli tablet ve kapsül formülasyonları için uygundur. Primellose®, %2 w/w - %6 w/w konsantrasyonlarında hem çözünmeyen dolgu bağlayıcıları hem de az çözünür ila çözünür dolgu bağlayıcıları ile kombinasyon halinde etkilidir. Nişasta içermeyen ürünler gerektiren formülasyonlar için de bir seçimdir. Primellose®, granüler formülasyonlarda intragranüler ve/veya ekstragranüler kullanıldığında etkilidir.
Tipik değerler
Üretim sitesi
Foxhol, Hollanda
Örnek boyut
Varsayılan
500g
Üstün performans Primellose®, ıslak granülasyon, kuru granülasyon veya doğrudan sıkıştırmada hemen hemen her tür API ve yardımcı madde(ler) (çözünür veya az çözünür) ile birlikte kullanılabilir. Fitilleme, kroskarmeloz sodyum performansında en önemli faktördür ve Primellose®'un nispeten büyük parçacık boyutu dağılımının diğer birçok markaya kıyasla üstün performans sağladığı bulunmuştur. Primellose®'un granülasyon sırasında en azından kısmen (%50 a/a veya daha fazla) dahil edilmesini öneririz. Bu, API olarak Diklofenak Sodyum ve ana seyreltici olarak dibazik kalsiyum fosfat dihidrat kullanan bu örnekte gösterildiği gibi yüksek oranda çözünmeyen seyreltici kullanıldığında özellikle önemlidir. Önerilen başlangıç ​​noktası, Primellose® için %2 ağ/a ila %6 ağ/ağdır. Tablo 1, çeşitli plasebo tabletlerinin (%4 a/a Primellose® ve %0,5 a/a magnezyum stearat içeren 250 mg / 9 mm tabletler) parçalanma süresinin, 40°C / %75 RH'de 6 ay süreyle depolamadan sonra nasıl korunduğunu gösterir. açık kaplarda. 6 ay boyunca ortam laboratuvar koşullarında saklanan referans tabletlerin parçalanması da gösterilmektedir. Bu veriler, Primellose®'un en stresli stabilite depolama koşullarında bile etkili bir süper parçalayıcı olarak kaldığını doğrulamaktadır.

bottom of page