top of page

Hydrocarbon resin Sukorez SU 400

SUKOREZ

CAS No: 68132-00-3

SUKOREZ® SU-120, su beyazı, hidrojene, amorf, termoplastik DCPD hidrokarbon reçine bazlı bir yapıştırıcıdır. İyi bir ısı direncine sahiptir. EVA ve SBC ile iyi uyumluluk gösterir. Bantların yanı sıra sıcakta eriyen, basınca duyarlı ve sıhhi yapıştırıcılarda kullanım için tasarlanmıştır. ABD SUKOREZ, hidrojene hidrokarbon yapışkanlaştırıcı reçine markasının gerekliliklerine uygundur.

SUKOREZ® SU-120, su beyazı, hidrojene, amorf, termoplastik DCPD hidrokarbon reçine bazlı bir yapıştırıcıdır. İyi bir ısı direncine sahiptir. EVA ve SBC ile iyi uyumluluk gösterir. Bantların yanı sıra sıcakta eriyen, basınca duyarlı ve sıhhi yapıştırıcılarda kullanım için tasarlanmıştır. ABD SUKOREZ, Kolon Industries'in hidrojene hidrokarbon yapışkanlaştırıcı reçine markasının gerekliliklerine uygundur. SUKOREZ ürünleri düşük renkten su beyazı şeffafa kadar çeşitlilik gösterir ve sıcakta eriyen yapıştırıcıların, sıcakta eriyen basınca duyarlı yapıştırıcıların, akrilik basınca duyarlı yapıştırıcıların formülasyonunda kullanılır. Ek olarak, bu ürünler polimer modifikasyonunda (polipropilen ve polietilen) uygulamalar bulur.

SUKOREZ reçineleri tipik olarak heksan, karbon tetraklorür, toluen, tetrahidrofuran, benzen, kloroform, klorobenzen ve karbon disülfid içinde çözünür. SUKOREZ reçineleri tipik olarak butil asetat, metil izobutil keton, izopropil alkol, etil asetat, metil etil keton, aseton, 1,4-dioksin, anilin, butil alkol, furfuril alkol ve metanolde çözünmez.

Ek olarak, reçineler tipik olarak keten tohumu yağı, soya fasulyesi yağı, tali yağı, trikresil fosfat, bütil benzil ftalat, dioktil ftalat, dibütil ftalat, reçine reçinesi, uzun yağ reçinesi, ester sakızı, politerpen, parafin mumu, mikro kristalli mum, karnauba mumu ile uyumludur. , polietilen mumu, doğal kauçuk, bütil kauçuk, SBS blok kopolimeri, SIS blok kopolimeri, SEBS blok kopolimeri, amorf polialfa olefinler, etilen vinil asetat ve polistiren ve fenolik reçinelerde kısmen çözünür.

bottom of page