top of page

Ceridust 9615

Ceridust 9615

CAS No:

Toz boyalarda kullanılan Ceridust 9615 A, mükemmel bir gaz giderici ajan görevi görür. Ayrıca ekstrüzyon sırasında çıktıyı arttırır ve tozun akışkanlığını iyileştirir.

Polietilen dengeli ve amid mumunun iyi mikronize karışımı. Bu olağanüstü kombinasyon, baskı mürekkeplerinde, ahşap ve endüstriyel kaplamalarda iyi sürtünme ve çizilme direnci, blokaj önleyici özellikler ve kayma performansı sunar.

Toz boyalarda kullanılan Ceridust 9615 A, mükemmel bir gaz giderici ajan görevi görür. Ayrıca ekstrüzyon sırasında çıktıyı arttırır ve tozun akışkanlığını iyileştirir.


Faydalar
Kısa bir kuruma süresinden sonra mükemmel sürtünme direnci
Bitmiş ürünlerin çok iyi anti-blokaj özellikleri
Üründe daha az aglomera, kolay dağılma sağlar
Toz boyalarda iyi çizilme direnci özellikleri
gaz giderme maddesi
Blokaj ve topaklanma önleyici etki
Her türlü kaplamada parlaklık azaltıcı özellikler. Uygulamalar
Ceridust 9615 A ​​​​solvent ve su bazlı kaplamalar ve mürekkepler için önerilir. Ayrıca toz boyalar için çok etkili bir katkı maddesidir.

Her türlü matbaa mürekkebi sistemlerinde kayma ve sürtünme önleyici katkı maddesidir. Özellikle macunsu mürekkeplerde, anti blokaj davranışı nedeniyle kauçuk örtü üzerinde yığılma olgusu belirgin şekilde azalır.

Solvent ve su bazlı kaplamalarda mikronize mum bileşiği, çizilmeye karşı direnç katkısı görevi görür ve sürtünme katsayısını (kayma) düşürür. Ayrıca aşınma direncini artırır ve metal izlerini en aza indirir. Ahşap kaplamalarda da yumuşak tuşe ve blokaj önleyici performans sağlar. Kum kabiliyetini geliştirmek için katkı maddesi olarak da kullanılabilir.

Toz boyalarda her türlü toz boyalarda çok etkili bir gaz giderici ajandır. Ayrıca ekstrüzyon işlemi sırasında çıktıyı arttırır ve tozun akış kabiliyetini iyileştirir. Ceridust 9615 A, kürlenmiş toz kaplamanın kayma özelliği sağlar ve çizilme direncini artırır. İnce ve serbest akışlı tozun, üretim prosedürünün başlangıcında diğer tüm bileşenlerle karıştırılması kolaydır.
Paketleme ve taşıma
Teslimat formu
mikronize toz

Ambalajlama
Kağıt torba 20 kg
Palet 480 kg (24 torba)
Palet 600 kg (30 torba)

Depolamak
En iyi raf ömrü için bu ürünü normal ortam sıcaklıklarında kuru bir yerde saklayın.
Minimum raf ömrü, uygun şekilde depolandığında nakliye tarihinden itibaren iki yıldır.

bottom of page