top of page

Captivates HC0001

Captivates HC

CAS No:

Captivates HC kapsülleri, jelatin (balık türevi) ve akasya (doğal Gum Arabic) bazlı bir çekirdek-kabuk yapısına sahiptir ve pigmentleri ve boyaları kapsüllemek için kullanılabilir; aroma ve koku yağları dahil doğal ve sentetik yağlar; ve vitaminler gibi yağda çözünen aktif maddeler. Sedefli ve metalik efektler de dahil olmak üzere bir dizi renk elde edilebilir.

Captivates HC kapsülleri, jelatin (balık türevi) ve akasya (doğal Gum Arabic) bazlı bir çekirdek-kabuk yapısına sahiptir ve pigmentleri ve boyaları kapsüllemek için kullanılabilir; aroma ve koku yağları dahil doğal ve sentetik yağlar; ve vitaminler gibi yağda çözünen aktif maddeler. Sedefli ve metalik efektler de dahil olmak üzere bir dizi renk elde edilebilir. Kapsüllerin boyutu 20 µm ila 2.000 µm arasında değişir. Özelleştirme, kabuğun çekirdek bileşenleri, rengi, boyutu ve kalınlığı değiştirilerek elde edilir. Tüm HC kapsülleri, korunmuş sulu bulamaç olarak sağlanır. 20-50μm boyutundaki kapsüller kuru toz olarak sunulabilir. Captivates HC kapsüller

Captivates HC kapsülleri, karmaşık bir koaservasyon işlemi kullanılarak üretilen bir kabuk ile çevrelenmiş, aktif bir bileşen veya çekirdek malzeme içeren bir dizi küçük parçacıktır. Kapsül duvar kalınlığı, rengi, kapsül boyutu ve çekirdek malzemesi özelleştirilebilir.

Captivates HC kapsülleri aşağıdaki özellikleri ve faydaları sunar:

heyecan verici görsel efekt ekler
lezzet verir
doku ve duyusal sinyaller sağlar
bileşenleri izole eder ve korur
Captivates GL kapsüller

Captivates GL kapsülleri, sürekli bir matris içinde dağılmış malzeme içeren bir dizi küçük parçacıktır. Bu mikro boncuklar, çözünmeyen tozları, yağları ve suda çözünür aktifleri hapsedebilen bir hidrojel matrisi oluşturan JettCutter teknolojisi kullanılarak yapılır.

Captivates GL encapsulates aşağıdaki özellikleri ve avantajları sunar:

heyecan verici görsel efekt ekler
fırçalama sırasında sinyaller için renkler sağlar
ağız bakımı uygulamaları

diş macunu
ağız durulamaları
protez bakımı

bottom of page