top of page

BIOGENIC CAFFEINE 210

BIOGENIC CAFFEINE 210

CAS No:

BioGenic Caffeine-210, Kafeini çözündürmek için yeni oligomer kompleks teknolojisini kullanır.

BioGenic Caffeine-210, Kafeini çözündürmek için yeni oligomer kompleks teknolojisini kullanır. %10'a kadar Kafein-210, yeniden kristalleşmeden suda çözülebilir ve moleküler ölçekli kompleks, kafeinin cilt tarafından hızla emilmesini sağlar. Biyojenik Kafein-210

Kafein (ve) Maltodekstrin (ve) Ksantan Sakızı (ve) Hidroksietilselüloz (ve) Fenoksietanol
Biyojenik Kafein-210, yeniden kristalleşme göstermeden sulu formülasyonlarda yüksek konsantrasyonlarda kafein kullanımına olanak tanır. Selülit önleyici ve koyu halka önleyici etkiler sağlar. BioGenic Caffeine-210, kafeini çözündürmek için yeni oligomer kompleks teknolojisini kullanır. %10'a kadar Kafein-210, yeniden kristalleşmeden suda çözülebilir. Kafein-210, kafeinin cilde nüfuz etmesini iyileştirir.

Kafein kozmetikte mikro sirkülasyonu artırmak ve selüliti azaltmaya ve cildi UV ışığından korumaya yardımcı olmak için kullanılır; Bununla birlikte, suda düşük çözünürlüğe (%2'nin altında) sahiptir. BioGenic Caffeine-210, Kafeini çözündürmek için yeni oligomer kompleks teknolojisini kullanır. %10'a kadar Kafein-210, yeniden kristalleşmeden suda çözülebilir ve moleküler ölçekli kompleks, kafeinin cilt tarafından hızla emilmesini sağlar.

Destekleyici veri:

In vivo: selülit önleyici aktivite
Kimyasal Tanımı: Kafein, Maltodekstrin, Ksantan Sakızı, Hidroksietil Selüloz, Fenoksietanol

bottom of page