top of page

Bayhydrol

Bayhydrol

CAS No:

Bayhydrol polioller veya poliüretan dispersiyonlar (PUD'ler) ile kaplamalarınızın ekolojik ayak izini iyileştirin. Su bazlı Bayhydrol® PUD'ler, düşük seviyelerde uçucu organik bileşikler (VOC) içerir ve Bayhydrol®

Bayhydrol® polioller veya poliüretan dispersiyonlar (PUD'ler) ile kaplamalarınızın ekolojik ayak izini iyileştirin. Su bazlı Bayhydrol® PUD'ler, düşük seviyelerde uçucu organik bileşikler (VOC) içerir ve Bayhydrol® ürünleri, kaplamaların ve yapıştırıcıların solvent emisyonlarını kökten azaltır.

Son kullanıcılar solvent emisyonlarını azaltmaya ve çevresel ayak izlerini iyileştirmeye çalıştıkça, düşük VOC kaplamalara olan talep tüm pazarlarda arttı. Bu ihtiyaca çok çeşitli düşük ila ultra düşük VOC su bazlı polioller ve PUD'ler ile yanıt veriyoruz. Bayhydrol® dispersiyonları, metal, ahşap, deri, tekstil, vinil kaplı kumaş ve diğer plastikler dahil olmak üzere sert ve esnek alt tabakalar için ortamla kürlenen ve fırınlanmış poliüretan kaplamaları formüle etmek için kullanılabilir. Ayrıca Bayhydrol®, su bazlı tek (1K) ve iki bileşenli (2K) poliüretan kaplamalar ve yapıştırıcılar için iyi bir seçimdir. İster kağıt ve tekstiller için mobilya boyaları, parke sızdırmazlık veya baskı mürekkepleri üretiyor olun, Bayhydrol® dispersiyonları her uygulama için mükemmel özellikler sunar. Bayhidrol® A 2470
Sulu hidroksifonksiyonel poliakrilik dispersiyon. Alifatik Poliizosiyanatlarla kombinasyon halinde su bazlı 2K-Poliüretan vernikler.
Bayhidrol® A 2601
Genel endüstriyel ve nakliye kaplamaları için 2K PU vernik/sonkatlar için alifatik PIC ile birleştirilebilir OH-fonksiyonel PAC. Melamin reçineleri kullanılarak 1K kaplamalar da mümkündür.
Bayhidrol® U 2757
Bayhydrol U XP 2757, birlikte solvent içermeyen, alifatik, hidroksil-fonksiyonel bir polikarbonat ester-poliüretan dispersiyonudur. Suyu azaltılabilir iki bileşenli poliüretan kaplamalar, özellikle yumuşak dokunuşlu ve konforlu kaplamalar için bağlayıcı olarak uygundur.
Bayhidrol® UH XP 2660
Anyonik alifatik polyester-poliüretan dispersiyon, birlikte çözücü içermez. Suda indirgenebilir yumuşak hissi veren kaplamaların formülasyonu için kombinasyon bağlayıcı.
Bayhidrol® UV 2282
Su Bazlı, UV ile kürlenen Poliüretan Dispersiyon.Fiziksel olarak kuruyan, su bazlı UV ile kürlenen ahşap ve plastik kaplamaların formülasyonunda.

bottom of page