top of page

AVICEL PH 101 102 SCG 103 105 MCC 112 113 200 301
302 NF 200LM

CAS No:

Avicel mikrokristalin selüloz (MCC), özel odun hamurunun asit hidrolizi ile yapılan saflaştırılmış, kısmen depolimerize bir alfaselüloz eksipiyandır.

Avicel mikrokristalin selüloz (MCC), özel odun hamurunun asit hidrolizi ile yapılan saflaştırılmış, kısmen depolimerize bir alfaselüloz eksipiyandır.

Avicel®, yaklaşık 60 yıldır, tablet ciltlemede bilimin sınırlarını zorlayarak sıradan hap bağlayıcıların performansını aştı ve bu alanda gerçek uzmanlar tarafından desteklenen birinci sınıf bir ürüne yol açtı. Bugün Avicel®, katı kalite kontrol ve sağlam, esnek tedarik zincirleri ile ABD ve Avrupa'da bulunan son teknoloji, GMP nitelikli tesislerde üretilmektedir.Tek bir üründe birden fazla işlev
Avicel® PH MCC çoğunlukla tabletlemede sıkıştırma yardımcısı, akış yardımcısı ve doğrudan sıkıştırılmış tabletler için dolgu maddesi olarak kullanılır. Avicel® PH, yüksek kesme ortamlarında stabil kalan sağlam granülleri hızla üreten, geniş işleme pencereleri sağlayan ve seriden seriye tekrarlanabilirliği en üst düzeye çıkaran ideal bir ıslak granülasyon bağlayıcısıdır.

Farklılaştırılmış sınıfların geliştirilmesiyle Avicel® PH, çok yönlü işlevselliğe sahip vazgeçilmez bir farmasötik formülasyon aracı olmaya devam ediyor:

Geliştirilmiş toz akışı
Geniş ıslak granülasyon işleme pencereleri
Optimum granül özellikleri
İdeal tablet sıkıştırılabilirliği
Tek tip tablet içeriği
Artan parti boyutu
Azaltılmış nem ile ilgili API bozulması anahtar uygulamaları
Doğrudan Sıkıştırma Tabletleme
granülasyon
Ekstrüzyon ve Sferonizasyon
Uygulama olanakları sonsuzdur. Düşündüğünüz uygulama ne olursa olsun başarılı olmanıza yardımcı olmak istiyoruz, bu nedenle daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin. Uzmanlarımız karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmek için can atıyor.


Farklılaştırılmış kalitelerin geliştirilmesiyle Avicel®'in üretkenliği artıran ve zorlu formülasyon zorluklarını karşılayan vazgeçilmez bir formülasyon aracı olmaya devam ettiğini biliyor muydunuz? Bu kısa video, kritik formülasyon ihtiyaçlarınızı karşılayan çok yönlü bir yardımcı madde olan Avicel®'in değer teklifini özetler.

bottom of page