top of page

AEROSIL R972

AEROSIL R972

CAS No: 68611-44-9

AEROSIL R 972, dimetildiklorosilan ile işlendikten sonra füme silikadır. Yapıştırıcılarda ve silikon dolgu macunlarında kullanılır. Kalınlaştırma ve güçlendirme, hidrofobiklik ve pigment stabilizasyon özelliklerine sahiptir. AEROSIL R 972, suya dayanıklılık ve tozların serbest akış ve topaklanma önleyici özelliklerinin iyileştirilmesi ve korunması gibi avantajlar sunar. AEROSIL R 972, DDS (dimetildiklorosilan) ile sonradan işleme tabi tutulmuş bir füme silikadır. Dağıtılması kolaydır ve çok çeşitli uygulamalar için uygundur.

AEROSIL R 972, dimetildiklorosilan ile işlendikten sonra füme silikadır. Yapıştırıcılarda ve silikon dolgu macunlarında kullanılır. Kalınlaştırma ve güçlendirme, hidrofobiklik ve pigment stabilizasyon özelliklerine sahiptir. AEROSIL R 972, suya dayanıklılık ve tozların serbest akış ve topaklanma önleyici özelliklerinin iyileştirilmesi ve korunması gibi avantajlar sunar. AEROSIL R 972, DDS (dimetildiklorosilan) ile sonradan işleme tabi tutulmuş bir füme silikadır. Dağıtılması kolaydır ve çok çeşitli uygulamalar için uygundur. AEROSIL R 972, DDS (Dimetildiklorosilan) ile işlemden geçirilmiş füme bir silikadır.

RTV-1 K silikon dolgu macunlarının kalınlaştırılması ve güçlendirilmesi için hidrofobik bileşen
Silikon mastiklerin raf ömrünü uzatır
Suya dayanıklı, sıvı sistemlerin hidrofobikleştirilmesi
(Karmaşık) sıvı sistemlerinin reoloji kontrolü
Kaplamalarda çökelme önleyici madde olarak, pigment stabilizasyonu ve korozyon korumasının iyileştirilmesi için kullanım için
Ofset baskı mürekkeplerinin hidrofobikliğini ve reolojisini iyileştirir
Tozların serbest akış ve topaklanma önleyici özelliklerinin iyileştirilmesi ve bakımı
TİPİK UYGULAMALAR
Silikon kauçuk ve silikon dolgu macunları
Boyalar ve kaplamalar
Baskı mürekkepleri ve toner
yapıştırıcılar
Kablo bileşikleri ve jeller
Bitki koruma
Makyaj malzemeleri

bottom of page