top of page

AAK Trio

AAK Trio Yasal düzenlemeler yağ, şeker ve kalori azaltma hedefleri, bisküvi ve kurabiye üreten müşterilerimize önemli zorluklar getiriyor. AAK Trio hedeflerine ulaşan yenilikçi, ısmarlama çözümler geliştirmek için onlarla yakın çalışarak yardımcı olabiliyoruz. AAK Trio Tat, doku, şekil ve kalite baştan sona birinci öncelik olmaya devam ediyor.

AAK Trio Bu nedenle, bu zorlukla karşı karşıyaysanız, Müşteri İnovasyonu ekibimiz sizden haber almaktan mutluluk duyacaktır. AAK Trio Yeni, daha sağlıklı, atıştırma biçimleri, dolgular ve tatlar konusundaki çalışmalarınızı desteklemek için yeni ürün geliştirme konusunda da yardımcı olabilir. AAK Trio Tereyağı fiyatlarının yüksek olduğu bir zamanda, artan maliyetleri azaltmanıza, beslenme profilinizi iyileştirmenize ve üretimi basitleştirmenize yardımcı olabilecek bir dizi tereyağı alternatifi sunabiliriz.
AAK Trio
İlk konseptler ve içerik geliştirmeden test çalıştırmalarına ve tam üretime kadar, size yolun her adımında destek olabiliriz. AAK Trio ile yanlış hamur akışı ve çiçeklenmeden tutarsız renk, doku veya şekle kadar mevcut sorunları çözmeye de yardımcı olabiliriz, bizi aramanız yeterlidir. AAK Trio

bottom of page