top of page

TAED beyaz mavi Cas no 10543-57-4

TAED beyaz Toz ve tablet çamaşırlarda ve otomatik bulaşık yıkama deterjanlarında kullanım için dünyanın önde gelen TAED ağartıcı aktivatörleri, Warwick Chemicals tarafından Mykon™ TAED ve Warwick™ TAED (tetraasetiletilendiamin) olarak üretilmekte ve tedarik edilmektedir. TAED beyaz Warwick™ TAED kaliteleri, protez temizliği ve tıbbi aletlerin soğuk sterilizasyonu gibi birçok uygulamada biyosit olarak da kullanılmaktadır. TAED beyaz Ürünler biyolojik olarak kolayca parçalanabilir ve son derece düşük toksisite seviyelerine sahiptir, bu da TAED'in EPA'nın Daha Güvenli Seçim programına kayıtlı olmasına yol açmıştır.
TAED beyaz
Avantajlar
Mykon TAED ve Warwick™ TAED, gerektiğinde ve yerde perasetik asit üretmek için sodyum perkarbonat gibi hidrojen peroksit kaynaklarıyla reaksiyona girer.
Çay, kahve, meyve suları gibi lekeler 15 °C'ye kadar düşük su sıcaklıklarında çıkar. TAED beyaz
Renklere ve kumaşlara karşı nazik olurken beyazlığı korur ve kötü kokuları yok eder.
Warwick™ TAED kaliteleri, hem ABD'de hem de Avrupa'da çamaşır ve sert yüzey temizliği için biyosit olarak tescil edilmiştir. Warwick™ BCX2027 TAED Ağartma Aktivatörü kullanıldığında üretilen perasetik asit, bakterileri, virüsleri ve sporları öldüren geniş spektrumlu bir biyosittir. TAED beyaz Patojenler bu ürüne karşı direnç kazanmazlar. TAED beyaz Warwick™ BCX2027 TAED Çamaşır Suyu Aktivatörü hijyenik bir yıkama sağlar ve bakteri faaliyetinin neden olduğu kötü kokuları azaltır. Warwick™ BCX2027 TAED Ağartma Aktivatörü, ABD EPA tarafından biyosidal formülasyonlar için İmalatta Kullanım Ürünü olarak listelenmiştir v TAED üreticisi Warwick™ BCX2027 TAED Çamaşır TAED beyaz Suyu Aktivatörü, küçük partikül boyutunun gerekli olduğu kullanımlar için tasarlanmış beyaz, ince granül aktivatördür, Zor lekelerin çıkarılmasına yardımcı olur ve hijyenik temizlik sağlar. TAED beyaz

TAED beyaz mavi Cas no 10543-57-4
bottom of page