top of page

Luperox PNP25

Luperox organik peroksitler, polyester veya akrilik katı yüzeyler ve iki parçalı akrilik birleştirme veya ankraj yapıştırıcıları dahil olmak üzere özel pazarlar için bir dizi formülasyon içerir. Luperox® PNP25: Banyo tipi akrilik levha kürleme işleminde yüksek oranda doldurulmuş bileşikler için faydalı olan tert-butil monoperoksimaleatın %25 aktif ağırlıklı formülasyonu. Ftalat içermez ve dünya çapında mevcuttur.

Luperox® A98: Hibrit poliüretanları ve silikonları kürlemek için %99 aktif susuz benzoil peroksit. Yalnızca K. Amerika kullanılabilirliği.

Luperox® APF55: Suya karşı son derece hassas iki parçalı birleştirme ve yapıştırma yapıştırıcıları için %55 susuz benzoil peroksit ftalat içermeyen formülasyon.

Luperox® ALR55: İki bileşenli yapıştırıcılar için yüksek viskoziteli, %55 aktif, ftalat içermeyen benzoil peroksit formülasyonu. Yalnızca K. Amerika ve Asya'da kullanılabilirlik.

Luperox® ATC50: Suya karşı oldukça hassas akrilik uygulamalar için %50 aktif, düşük viskoziteli susuz benzoil peroksit macun. Yalnızca K. Amerika ve Asya'da kullanılabilirlik.

Luperox® AFR40: ftalat formülasyonlu düşük viskoziteli, dökülebilir, pompalanabilir %40 aktif benzoil peroksit macunu. Yalnızca K. Amerika kullanılabilirliği.

Luperox® ANS55: İki parçalı yapıştırıcılar için benzoil peroksit formülasyonu içeren %55 aktif ftalat. Yalnızca K. Amerika ve Asya'da kullanılabilirlik.

Luperox PNP25
bottom of page