top of page

Editronik asit Turpinal SL Cas No 86159-18-4

Turpinal SL Kişisel bakım ürünleri katkısıdır. Demir, bakır, mangan ve çinko gibi geçiş metalleri için mükemmel kompleks yapıcı ajandır. Turpinal SL Yüksek saflıkta ürün üretilir ve karşılaşılan tutarlı yüksek kalite gereksinimleri karşılamak için test edilir. Oksijen ağartıcı şartlarında kararlıdır. Turpinal SL Bu asit cinsi nötral pH bazlı formülasyonlar için tercih edilir. Turpinal SL Suyla bütün oranlarda karışabilir ve polivalent katyonlarla güçlü bir kompleks yapıcı kapasiteye sahiptir.
Turpinal SL’nin tavsiye edilen kullanımı: İdeal olarak kişisel bakım ve kozmetik uygulamalarında kullanım için uygundur. Turpinal SL Düşük düzeylerde kalıp sabuna ve saç bakım preparatlarına ilave edilir. 5-30 oC arasında kapalı orijinal ambalajında Turpinal SL en az 1 yıl raf ömrüne sahiptir. Turpinal’in üretim sırasında bitmiş ürün referansıyla % 0,1-2 arası konsantrasyonlarında eklenmesi tavsiye edilir.Turpinal SL
Kullanım alanları:
- Özellikle alkali ortamlarda peroksit bağlarının stabilizasyonunda,
- Merkaptan gruplarını içeren saç kozmetiklerinde bir kompleks yapıcı olarak(thioglikolik asit, thiolaktik asit gibi)
- Ağartma ve renklendirmenin neden olduğu saç hasarlarını sınırlama,
- Turpinal’in antioksidan olarak kullanıldığı ve renk bozulmasını ve küflenme (ekşime, kokma)’dan koruduğu yerlerde özellikle gün ışığı etkisi altında kalıp sabunların stabilizasyonunda kullanılır.
(Turpinal SL)

Editronik asit  Turpinal SL Cas No 86159-18-4
bottom of page