top of page

Viton FreeFlow Z200 CAS No 64706-30-5

Viton FreeFlow Z200

CAS No: 64706-30-5

Viton FreeFlow Z200 , bir polimer işleme yardımcısıdır. Eriyik kırılmasını ortadan kaldırır, ekstrüzyon basıncını düşürür, amper ve torku ve kalıp oluşumunu azaltır. Yeni hatların veya temizlenmiş sistemlerin başlatılması sırasında şartlandırma oranını ve diğer proses yardımcılarında sıklıkla gerekli olan yüksek katkı seviyelerine ihtiyaç duymadan zor hatlarda veya zor formülasyonlarda performansı artırır.

Viton FreeFlow Z200 , bir polimer işleme yardımcısıdır. Eriyik kırılmasını ortadan kaldırır, ekstrüzyon basıncını düşürür, amper ve torku ve kalıp oluşumunu azaltır. Yeni hatların veya temizlenmiş sistemlerin başlatılması sırasında şartlandırma oranını ve diğer proses yardımcılarında sıklıkla gerekli olan yüksek katkı seviyelerine ihtiyaç duymadan zor hatlarda veya zor formülasyonlarda performansı artırır. Polietilen glikol bazlı proses yardımcılarının bozulabileceği döküm film hatları için mükemmel termal stabilite (300°C'ye kadar) sağlar. Pigmentler veya yüksek dolgu yüklemesi içeren masterbatch'lerde gelişmiş performans ve HALS, dolgu maddeleri ve anti-blok gibi diğer katkı maddeleri ile olumsuz etkileşimlere karşı geliştirilmiş direnç sunar. Kalıbına iletilen floroelastomer partikül boyutunu kontrol etmek için gelişmiş floroelastomer reolojisini çiçek açmayan ve tescilli bir yüzler arası ajanla birleştirir. Viton FreeFlow Z200, LLDPE taşıyıcıda (5 MI veya daha az) gaz fazı LLDPE (1.0 MI veya daha az) ve düşük konsantrasyonlu masterbatchlerin (tipik olarak, %2 proses yardımcısı) üretimi sırasında doğrudan dozaj için uygundur. Ayrıca 2 MI veya daha az LLDPE ve mLLDPE veya HDPE kullanan tüm ekstrüzyon işlemleri (film, boru), özellikle yüksek pigment veya anti-blok yüklemeleri, yüksek geri basınç (dar kalıptan) gibi karıştırmayı destekleyen koşullar altında ekstrüzyon için tasarlanmıştır. boşluklar veya sıkı elek paketleri) veya Maddock uçları gibi yüksek kesmeli vida elemanları. Gıda ile temas eden kullanımlar için onaylanmıştır ve içme suyu cihazları için uygundur. Bu ürünün raf ömrü 27°C'nin altındaki depolama sıcaklığında 4 yıldır. Viton™ FreeFlow™ Z200 ve Z210, aşağıdakiler için proses yardımcılarıdır:
sayesinde olağanüstü performans sağlayan poliolefinler
tüm poliolefin işleme koşulları yelpazesi
eriyik kırılmasını ortadan kaldırın, ekstrüzyon basıncını düşürün, azaltın
amper ve tork ve kalıp birikimini azaltır. İki
ürünler sadece floroelastomerin reolojisinde farklılık gösterir
bileşen.
Hem Z200 hem de Z210 tescilli avantajlardan yararlanır
yüksek verimli sağlamak için büyük parçacık teknolojisi
çok çeşitli ekstrüder altında çalışan proses yardımı
koşullar ve diğer neden olan formülasyonlar ile
süreç, marjinal bir şekilde işlemeye yardımcı olur. Z200 ve Z210
geliştirmek için gelişmiş floroelastomer reolojisini çiçek açmayan, termal olarak kararlı, tescilli bir arayüzey ajanı ile birleştirir.
verilen floroelastomer partikül boyutunu kontrol eder.
ölmek. Elde edilen büyük floroelastomer kaplama parçacıkları
iç kalıp yüzeyleri daha hızlı ve daha düşük dozajla
seviyeleri geleneksel proses yardımcılarından daha fazladır.

bottom of page