top of page

TEXIN DOS 75

TEXIN DOS 75

CAS No: 577-11-7

Geniş bir kullanım yelpazesine ve belirgin bir emülsiyonlaştırma ve dağıtma gücüne sahip mükemmel bir ıslatma maddesi. Alt 48 eyalette mevcuttur.

TEXIN DOS 75 Geniş bir kullanım yelpazesine ve belirgin bir emülsiyonlaştırma ve dağıtma gücüne sahip mükemmel bir ıslatma maddesi. TEXIN DOS 75 Alt 48 eyalette mevcuttur. Kişisel Bakım: Alabama, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Florida, Georgia, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Louisiana, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, New Mexico, Kuzey Karolina, Kuzey Dakota, Ohio, Oklahoma, Oregon, Güney Karolina, Güney Dakota, Tennessee, Teksas, Utah, Virginia, Washington, Batı Virginia, Wisconsin, Wyoming. Numunelerinizi talep etmek için lütfen firmamızı ziyaret ediniz.
Açıklama
Mackanate DOS-75, tabletlemede üstün bir ıslatıcı ajan, dağıtıcı, emülgatör, işleme yardımcı dağıtıcı ve adjuvandır. Emülsiyon polimerizasyonunda, kaplamalarda, madencilikte susuzlaştırma yardımcılarında, kuru temizlemede, metal işleme temizleyicilerinde, kalıp ayırıcılarda, TEXIN DOS 75 boyalarda, mürekkeplerde ve kağıt işlemede faydalıdır. TEXIN DOS 75

bottom of page