top of page

SMARGO 328 KOR

Smargo

CAS No:

SMARGO® 328 (KOR), özellikle ETICS için uygun, kuru karışım harçları için çok amaçlı dağılabilir bir polimer tozudur. Vinilasetat ve etilenin yarı esnek bir kopolimerine dayanır ve yüksek derecede formülasyon özgürlüğü veren, temel özellikleri yapışma ve esneklik sağlayan SMARGO® ürün sınıfına aittir.

SMARGO® 328 (KOR), özellikle ETICS için uygun, kuru karışım harçları için çok amaçlı dağılabilir bir polimer tozudur. Vinilasetat ve etilenin yarı esnek bir kopolimerine dayanır ve yüksek derecede formülasyon özgürlüğü veren, temel özellikleri yapışma ve esneklik sağlayan SMARGO® ürün sınıfına aittir. SMARGO® 328 (KOR), size çok çeşitli uygulamalar için sınıfının en iyisi çözümü sunan standart serimizin bir parçasıdır. SMARGO® 328 (KOR), bir vinil asetat-etilen kopolimerinden oluşur ve suda dağılabilir.
SMARGO® 328 (KOR) ile modifiye edilmiş harç, üstün yapışma, kohezyon, eğilme mukavemeti, aşınma direnci ve işlenebilirlik özelliklerine sahiptir.
SMARGO® 328 (KOR), topaklanma önleyici maddeler olarak az miktarda mineral katkı maddeleri içerir. Üretim sürecinde hiçbir organik çözücü, plastikleştirici veya film oluşturucu katkı maddesi eklenmez.
SMARGO® 328 (KOR), nötr reolojik özelliklere sahip genel amaçlı dağılabilir bir polimer tozudur. Orta düzeyde esneklikle, düşük emisyonlu son ürünlerin hazırlanmasında kullanılması tavsiye edilir.
SMARGO® 328 (KOR), hem inorganik hem de organik alt tabakalara iyi bir yapışma mukavemetine sahiptir ve yüksek kohezyon mukavemeti ve çekme yapışma mukavemeti ile harç hazırlamak için uygundur. SMARGO® 328'in (KOR) tipik uygulama alanları için "uygulama" bölümüne bakın. Lütfen ek uygulamaları WACKER müşteri temsilcinizle görüşün.

İşleme

Yapıştırıcılar ve yama bileşikleri gibi hazır kuru harçların üretimi için SMARGO® 328'i (KOR) diğer kuru bileşenlerle uygun ekipmanda karıştırın. Karıştırma sırasında sıcaklıkların aşırı yükselmesine izin verilmemelidir çünkü aksi takdirde dağılabilir polimer tozu, termoplastik özellikleri sayesinde topaklaşabilir. Harç, önerilen miktarda su ilave edilerek mekanik veya elle karıştırılarak kullanıma hazırlanır. Elle karıştırma çok az kesme kuvveti oluşturduğundan, taze harcın 5 dakika gevşemesini ve ardından tekrar karıştırmanızı öneririz. Mekanik karıştırıcıların kullanıldığı yerlerde bu genellikle gereksizdir.

bottom of page