top of page

Opacifier 621

Opacifier 621

CAS No: 9010-92-8

Stiren / akrilat kopolimeri. Opacifier 621 , iyonik olmayan bir yüzey aktif madde ve kozmetik opaklaştırıcı görevi görür. Kozmetik formülasyonlar için tavsiye edilir.

Stiren / akrilat kopolimeri. Opacifier 621 , iyonik olmayan bir yüzey aktif madde ve kozmetik opaklaştırıcı görevi görür. Kozmetik formülasyonlar için tavsiye edilir. Stiren / Akrilatlar Kopolimer, birkaç yıl önce Lytron 621 adı altında İran pazarına tanıtıldı. O zamanlar Stiren / Akrilat Kopolimerinin ana işlevi opak bulaşık yıkama sıvıları üretmekti. Formülasyona Lytron 621 ekleyerek bitmiş ürünün güneş ışığının UV ışını karşısında çökmesini engellemiştir. İran'ın iklim koşulları nedeniyle, o zaman formüle edenlerin İran'ın güney bölgelerinde yaz aylarında sıcak ve doğrudan güneş ışınlarına karşı aylarca dayanacak şekilde bulaşık yıkama sıvısı üretmeleri gerekiyordu ve Lytron 621 bu görevi layıkıyla yerine getiriyordu. Bu günlerde müşterilerin tercihleri ​​bitmiş ürünlere doğru değişmiştir ve formülasyonlarda yapılan modifikasyonlar ve marka isminin değişmesi ile AKATON Opacifier 621 opaklaştırıcı ve kremleştirici ajan olarak kullanılmaktadır.

Ürün Açıklaması:
Genel olarak, Stiren / Akrilat Kopolimer, Stiren ve Akrilat monomerlerinden oluşan bir kopolimerdir (Stiren Akrilat emülsiyonu).
AKATON Opacifier 621 sütlü bir sıvıdır ve bitmiş ürüne homojen opaklıkla losyonlu bir görünüm kazandırır. Formülü hazırlayanların lüks hissi, kremsi doku, zengin his gibi duyusal iddialarda bulunmalarını sağlayan bu işlev.
Stiren / Akrilatlar Kopolimer, anyonik yüzey aktif madde bazlı sistemler için çok yönlü bir opaklaştırıcıdır. Formülasyonların görünümünü verimli bir şekilde değiştiren Stiren Akrilat emülsiyonu
Bitmiş ürün çökelmesini önleyen ışık saçılması. Bulaşık deterjanlarında, Şampuanlarda, Sıvı el sabunlarında, Duş jellerinde kullanım için Opaklaştırıcı madde olarak...

Özellikler ve faydalar:

Bitmiş ürüne homojen, opak, lüks bir görünüm sunar.
Bu malzemenin formülasyondaki diğer hammaddelerle uyumluluğu, AKATON Opacifier 621'in geniş bir ürün yelpazesinde uygulanmasını mümkün kılmaktadır.
Boyalarla birlikte kullanıldığında formülasyona yüksek beyazlık veya pastel renk efekti sunar.
Formülasyonlardaki kehribar rengi dökümü veya bulanıklığı etkili bir şekilde gizlemeye yardımcı olur ve kremsi bir şekle dönüştürür.
Düşük kullanım seviyelerinde etkilidir.
Formülasyon kolaylığı.
Diğer bilgiler:
AKATON Opacifier 621 üretiminde alkil fenol etoksilatlar, ağır metaller, organik solventler, hayvansal kökenli maddeler veya GD bitkilerden elde edilen maddeler kullanılmamaktadır.

Her zaman en son madde olarak eklenmelidir (yani son pH ayarından sonra) ve ilave seviyesi yaklaşık %0,1 - %1'dir, kullanım seviyesi bitmiş ürünün istenen görünümüne bağlıdır.

AKATON Opacifier 621, orijinal açılmamış ambalajlarında uygun koşullarda (5 °C ila 35 °C) stoklanması halinde üretim tarihinden itibaren en az 18 ay raf ömrüne sahiptir.

Ürünümüz, herhangi bir mikrobiyolojik kontaminasyonu önlemek için %0.03 oranında Bronopol koruyucu içerir.
Ambalaj: Ürün stoklarımızda 60 kg'lık bidonlarda mevcuttur.

bottom of page