top of page

MERIDEX Glikoz Monohidrat

MERIDEX Glikoz Monohidrat

CAS No:

Meridex®, hemodiyaliz uygulamalarında Aktif Farmasötik Bileşen olarak kullanıma uygundur. Meridex® endotoksin kontrollüdür ve farmakope gerekliliklerinin ötesinde saflık sergiler.

Meridex®, hemodiyaliz uygulamalarında Aktif Farmasötik Bileşen olarak kullanıma uygundur. Meridex® endotoksin kontrollüdür ve farmakope gerekliliklerinin ötesinde saflık sergiler. Avrupa'da cGMP sertifikalı bir tesiste üretilmektedir. Uygunluk: Glikoz monohidrat (Ph.Eur.), Dekstroz (USP-NF) Tabletler, granüller veya toz karışımlar gibi oral katı dozaj formlarında, sakaroz, nişasta, maltodekstrinler, toz polioller ve dekstroz (glikoz monohidrat) üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. nihai ürünlerin tat profili, görsel yönü ve dokusu.

Şuruplar, süspansiyonlar ve solüsyonlar gibi oral sıvı dozaj formlarında sakaroz, glikoz şurupları ve sıvı polioller, tam şekerli ve şekersiz ürünlerin formülasyonunu sağlar. Bu eksipiyanlar ayrıca aktif farmasötik bileşenlerin eşit dağılımını sağlarken tatlılık profilini ve viskoziteyi modüle etmeye yardımcı olur.

Sükroz, sıvı ve toz polioller ayrıca sert safralı şekerler, pastiller ve sakızlar gibi ilaçlı şekerlemelerde önemli bir teknolojik ve duyusal rol oynar.

bottom of page