top of page

LIPATON SB 5843

LIPATON SB 5843

CAS No:

LIPATON SB 5843 by Synthomer, stiren-bütadien kopolimerinin sulu bir dispersiyonudur. Elektrolitlere karşı yüksek stabilite gösterir.

LIPATON SB 5843 stiren-bütadien kopolimerinin sulu bir dispersiyonudur. Elektrolitlere karşı yüksek stabilite gösterir. Eğilme mukavemetini, büzülme/şişme davranışını ve yapışma mukavemetini iyileştirir. Sızdırmazlık malzemeleri, astarlar ve çimento esaslı korozyon önleyici boyaların üretiminde kullanılır. Aşınma, su, kimyasal, sabunlaşma, donma ve çözülme direnci sunar. APEO içermeyen anyonik / noniyonik emülgatör sistemi içerir ve film oluşturucu yardımcı maddeler, solventler, plastikleştiriciler ve amonyak içermez. LIPATON SB 5843, çimento harçlarındaki hava içeriğini azaltmak için özel bir köpük kesiciye sahiptir. “Nem geçirmez” membranlar (DPM) olarak da bilinen sıvı uygulamalı membranlar (LAM), yeni bina inşaatlarında ve eski binaların yenilenmesinde giderek daha önemli hale geldi. Synthomer'in bağlayıcıları, neme duyarlı alt tabakalar için kusursuz koruma, iyi dengelenmiş mekanik özellikler, yüksek esneklik, iyi çatlak köprüleme özellikleri ve düşük su buharı geçirgenliği sağlayan kullanıma hazır bileşikler formüle etmenize olanak tanır.

Kalın tabaka kaplamalar için Lipaton SB 47B40, uzun yıllardır endüstri standardı olmuştur. Şimdi, en katı işyeri sağlık gereksinimlerine uyan bağlayıcılara yönelik artan talepleri karşılamak için Synthomer, daha da iyi yapışma ve esneklik sunan düşük VOC ve düşük kokulu bir XSBR bağlayıcı olan yeni Lipaton SB 60B11'i geliştirdi.LIPATON ™ SB 20W20 XSBR LIPATON SB 20W20, bir anyonik karboksilatlı stiren / bütadien kopolimer lateksidir.
LIPATON™ SB 2540 HSSBR LIPATON SB 2540, bir stiren-bütadien kopolimerinin sulu, yüksek katı maddeli bir dispersiyonudur. Dispersiyon solvent ve plastikleştirici içermez ve antioksidan içermez.
LIPATON™ SB 29Y146 XSBR LIPATON SB 29Y146, karboksilatlı stiren-bütadien kopolimerinin su bazlı iyonik olmayan stabilize edilmiş hidrolize dirençli dispersiyonudur. Dağılım donma-çözülme kararlıdır. Antioksidan ve köpük önleyici içerir ve çoğu hidrolik bağlayıcı ile uyumludur. Bu ürün APEO ve amonyak içermez.
LIPATON™ SB 33Y50 XSBR LIPATON SB 33Y50, sabunlaşmaya dirençli, karboksilatlı bütadien-stiren kopolimer lateksin sulu, iyonik olmayan stabilize edilmiş bir dispersiyonudur. Dağılım donma-çözülme kararlıdır.
LIPATON™ SB 47B40 XSBR LIPATON SB 47B40, boyanmayan bir antioksidan içeren anyonik, karboksilatlı stiren-bütadien kopolimer latekstir.
LIPATON™ SB 5843 XSBR LIPATON SB 5843, elektrolitlere karşı yüksek stabiliteye sahip stiren-bütadien kopolimerinin kullanıma hazır sulu bir dispersiyonudur. APEO içermeyen anyonik / iyonik olmayan emülgatör sistemi içerir ve film oluşturma yardımcıları, çözücüler, plastikleştiriciler ve amonyak içermez. LIPATON SB 5843, çimento harçlarındaki hava içeriğini azaltmak için özel bir köpük kesici içerir.
LIPATON™ SB 60B11 XSBR LIPATON SB 60B11, boyanmayan bir antioksidan içeren anyonik, karboksilatlı stiren-bütadien kopolimer latekstir.
LIPREN™ B CR LIPREN B, 2-klorobütadien (1.3) polimerinin sulu, yüksek katı maddeli bir dispersiyonudur. Dispersiyon, bir anyonik emülgatör sistemi içerir ve film oluşturucu yardımcı maddeler, çözücüler ve plastikleştiriciler içermez.
PLEXTOL™ D 324 PA PLEXTOL D 324, bir akrilik ester kopolimerinin sulu, yüksek katı madde dispersiyonudur. Dispersiyon, bir anyonik / iyonik olmayan emülgatör sistemi içerir ve film oluşturucu yardımcı maddeler, çözücüler ve plastikleştiriciler içermez.
PLEXTOL™ D 5241 PA PLEXTOL D 5241, bir akrilik ester kopolimerinin sulu, yüksek katı maddeli bir dispersiyonudur. Dispersiyon, APEO içermeyen bir anyonik / iyonik olmayan emülgatör sistemi içerir ve film oluşturucu yardımcı maddeler, çözücüler ve plastikleştiriciler içermez.
PLEXTOL ™ ULTRAFINE PR 3500 PA PLEXTOL UltraFine PR 3500, çok ince partikül boyutuna sahip sulu bir akrilik kopolimer dispersiyonudur.
REVACRYL ™ AE 3020 SA REVACRYL AE 3020, su yalıtımı ve seramik fayans yapıştırıcıları dahil inşaat uygulamaları için tasarlanmış bir akrilik ester-stiren kopolimerinin ince dağılmış, sulu bir dispersiyonudur. Dispersiyon, bir anyonik emülgatör sistemi içerir ve film oluşturucu yardımcı maddeler, çözücüler ve plastikleştiriciler içermez.REVACRYL ™ AE 4522 SA REVACRYL AE 4522, su yalıtımı ve fayans yapıştırıcısı uygulamaları için bir stiren-akrilik ester kopolimerinin özel olarak değiştirilmiş, sulu bir dispersiyonudur. Polimer, mükemmel ıslak yapışma için tasarlanmıştır.REVACRYL AE 4522, bir anyonik emülgatör sistemi içerir ve film oluşturucu yardımcı maddeler, çözücüler ve plastikleştiriciler içermez.
REVACRYL ™ R 387 SA REVACRYL R 387, yüzey aktif madde stabilize, akrilik / stiren kopolimer dispersiyonudur. REVACRYL R 387, APEO içermez.
REVACRYL ™ ULTRAFINE 4210 SA REVACRYL UltraFine 4210, harç ve su yalıtım uygulamaları için önerilen bir stiren-akrilik kopolimerin ince parçacık boyutlu sulu bir dispersiyonudur. su yalıtımı ve seramik fayans yapıştırıcıları dahil inşaat uygulamaları için tasarlanmıştır Dispersiyon bir anyonik emülgatör sistemi içerir ve film oluşturma yardımcıları, çözücüler, plastikleştiriciler ve amonyak içermez

bottom of page